درود مهمان گرامی! ثبت نام
آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه ی بازی سازی
اقا یه چیزی یادم رفت بگم با هر حرکتی 25 امتیاز ازتون کم میشه...یعنی باید بازی رو با کمترین حرکت ممکن با حدکثر پیدا کردن طلا ها انجام بدین...در ضمن خونه طلا وقتی رفتی روش فقط امتیازتون اضافه میشه و میفهمید ک طلا ورداشتید !!!الان یادم اومد صدایی چیزی واسش نذاشتم...
چون تمام خونه ها به صورت رندم انتخاب میشن ممکنه تو بازی حالتی پیش بیاد ک هیچ وقت برنده نشید!!! مثلا  در خروج بین 4 تا چاله قرار بگیره اون وقت نمیتونید به در برسید پس هیچ وقت در این صورت برنده نمیشید!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط MiladKaydi
سلام .
بازیتون خیلی خوب بود برای یه شبه تازه کار و توی این مدت کم .
گرافیکش خوبه ، همش یه دسته و هماهنگ .
تیک تیک ساعت بعد از مردن یا برنده شدنش خیلی به دلم نشست .
اما حیف بازیش کوتاست ، و فونت منو و راهنماش هم اگه فونت واضح تری بود بهتر میشد .

در کل : کارتون خوب بود . mwah
پاسخ
 سپاس شده توسط hisalam
تشکر...
در مورد کوتاهی...اره خیلی کوتاهه... ولی به راحتی میشه جون بهش داد و با اضافه کردن یه روم برای نشون دادن مرحله بعد دوباره بازی انجام بشه یا میشه اسپریت رد پا رو تو خونه ها اضافه کرد ک بازی کننده یادش نره از کدوم خونه ها رد شده...ولی حقیقتش چون چندتا ایده داشتم واسش و این هم برای شروع بود ترجیح دادم این کار رو نکنم....
در مورد راهنما قرار نبود اونجا راهنمایی نوشته بشه و بنا به اضافه کردن منوی راهنما ، منوی تنظیمات و منوی امتیاز بود و علاوه بر اون قبل از منوی شروع، داستان ومبوز هم نوشته بشه اما ولی یه امایی داره...نتونستم فارسی بنویسم !!! یه سرچ زدم تو انجمن خود یو یو هم گفتن فلان اکتنشن رو دانلود کن و نصب کن ک من نکردم....بعدا گفتم بیام راهنما رو اون پایین بنویسم و البته جزیی از زمینه حساب میشه...تنها بخش راهنما ک زیاد بود از فونت a kordi استفاده شده مابقی با دست و موس در واقع کشیده شدن!!! (فونت akordi  اولین و نزدیکترین فونتی بود ک برای این طرح گرافیکی تو ذهنم اومد) نا خوانا بودن هم به دلیل همین موارد بالا بود ک گفتم چون جاش اونجا نبود و اندازه روم از قبل 800*600 گرفته بودم به جای تغییر اندازه روم و بگراند، اومدم سایز راهنما رو کم کردم!!!
اگ دقت کنید امتیاز با فونت دیگه ای نوشته میشه!!! به صورت اعجاب اوری فونت akordi برای اعداد خوب نشون داده میشد و نیازی به پلاگین نبود...اما با این وجود با اعداد منفی مشکل داشت و عدد منفی رو قدر مطلق چاپ می کرد!!! برای همین هم فونت امتیاز رو عوض کردم... 

و اما درباره صداها ک می تونید از سایت زیر دانلود کنید :

https://soundsnap.com/search/audio

هر افکتی رو تو ذهنتون بود سرچ کنید.... 

فقط چند تا اشکال داره سایت :
1 . ایران تحریمه
2. باید ثبت نام کنی
3. باید پول بدی واسه دانلود

راه حلها :
1. از تحریم شکن استفاده کنید
2. ثبت نام کنید
و از همه مهمتر مشکل 3.... سایت برای ثبت نام پول ورودی نمیگیره ولی برای دانلود بلی ... اما چون مخاطبش باید بدونه وقتی فایلی رو ک میخواد دانلود کنه، چیه، سایت قابلیت پخش انلاین رو گذاشته...وقتی پخش میشه فایل تو کامپیوترته یعنی دسترسی کامل داری بهش ...خب حالا یا یه کابل رو از خروجی صدا به ورودی صدای کامپیوترت وصل کن و با یه برنامه ضبط صدا به هنگام پخش انلاین صدا در سایت، اونو ضبطش کن!!!(تحریم باعث خلاقیت و شکوفایی میشه منظور همینه wink )....یا از کش مرورگرت دانلودش کن (داده ها کش میشن) یا یه روش بهتر، برو تو بخش توسعه نرم افزار مرورگر (ctrl+shift+i) ...وارد سورس شو و لینک صدا رو پیدا کن حالا یا به صورت دستی ک توصیه نمی کنم یا با ابزارinspect element ، بعد لینک رو open in new tab کن ک می بینی به راحتی دانلود میشه...کلا برای من انتخاب فایل برای دانلودش 2 یا 3 ثانیه زمان میبرد...

فایلهاشم کیفیت فوق العاده ای دارن ....
پاسخ
 سپاس شده توسط MiladKaydi ، hamed008 ، aminblog76
اقا منم تو راهم دارم میام!!  teary با یه بازی ماشینی دیگه ...  batman
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13 ، MiladKaydi
بازی چایخانه (نسخه ابتدایی)
resim

در این بازی شما نقش مسئول یک ایستگاه چایِ صلواتی رو ایفا می کنید و می بایست به وسیله قوری ای که گنجایش 10 استکان را دارد به ماشین های عبوری چای دهید.
// راهنما: با کلیک در امتداد استکان ها (بالای استکان ها) آن ها را پر کنید. با نگه داشتن موس هنگامی که روی سماور برقی استیل هستید قوری را پر کنید.
چالش این بازی جلوگیری از ایجاد ترافیک، یعنی ماندن بیشتر از 3 ماشین در صف می باشد.

پ.ن: در ساخت این بازی از تصاویر افراد زیر استفاده شده است:
- خبرگزاری قسم
- فروشگاه اینترنتی خیمه
و چند وبسایت دیگر که در مورد رایگان یا غیررایگان بودن طرحشان چیزی ذکر نکرده اند اما امیدوارم راضی باشند.
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76 ، رضا النصار
به نام خدا
با سلام
نام بازی:گلایدر
دوستان،این بازی هواپیمایی با دکمه w بالا و با دکمه s پایین میرود.
امید وارم بازی تحت پسند شما باشد. smiley 
resim
لینک دانلود بازی
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76 ، رضا النصار
به نام خدا سلام خدمت همه دوستان
بالاخره رسیدم! بابت تاخیر معذرت میخوام smiley
[تصویر: http://s8.picofile.com/file/8337511868/screen_shot1.jpg]
اسم بازی: جولان
سبک بازی: اتومبیل رانی (دو نفره / تقسیم صفحه (split screen))
مدت ساخت: 3.5 روز
شرح بازی: توی این بازی که بصورت دو نفره انجام میشه ، هر دو بازیکن در یک تیم قرار دارن و باید به رقابت با دیگر تیم ها بپردازن تا برنده بشن. که در این رقابت یه سری نقاط داده میشن که لازمه حداقل یکی از بازیکنا و حداکثر دوتاشون به نقطه داده شده برسن. برای رسیدن به هر نقطه محدودیت زمانی وجود داره و درصورتی که نقطه رو نزنن یا یکیشون نزنه نقطه جدیدی داده میشه. 
همچنین هر دور بازی تقریبا 2 و نیم دقیقست که در این زمان باید تلاش کنید حداکثر نقاط ممکن رو کسب کنید تا در مقابل رقبا پیروز باشید!
[تصویر: http://s9.picofile.com/file/8337511884/screen_shot2.jpg]
پیشاپیش ممنون از زمانی که برای بازی کردن میذارید  inlove
(یه مقداری باگ داشت اپدیت کردم)
لینک دانلود از پیکوفایل
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13 ، Milad_Hyper ، رضا النصار ، sir maker
سلام .
زمان ارسال بازی تمام شده .
نتایج بعد از تست همه ی بازی ها اعلام میشه .
ممنون از همه ی عزیزانی که شرکت کردن .
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13 ، aminblog76
خب پس ظاهرا من جزو مسابقه نیستم اشکال نداره دوره های بعدی ایشالا  smiley
کارای دوستان خیلی خوبه و خیلی مشتاقم ببینم برنده این مسابقه کدومشون میشه  nerd
پاسخ
هستید دوست عزیز ، 
پیام من بعد از بازی شما ارسال شد ، یعنی جز مسابقه هستید
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال