درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه ی بازی سازی
Thumbs Up 
سلام به دنبال کنندگان پرومیکرز .
قبلا در صفحه‌ی دیگری درباره‌ی برگذاری مسابقه‌ی بازی سازی اطلاعاتی خدمتتون ارائه شد ، و بازخورد های شما رو هم دریافت کردیم .
به اطلاع شما دوستان عزیز میرسانیم که این مسابقه از فردا ۱۳۹۷/۶/۱۵ آغاز میشه .
و در روز ۱۳۹۷/۶/۲۵ به پایان میرسه .
هدف این مسابقه سرگرمی و یک تنوع در انجمنه و نیازی نیست که خیلی هم به خودتون سخت بگیرید ، البته حس رقابت رو از دست ندید !
مسابقه ، آزادی زیادی داره . موضوع بازی آزاد هست . اگر شما چند روزی پیش ساخت یک بازی رو شروع کردید هم مشکلی نیست و میتونید اونو برای مسابقه ارسال کنید . البته استفاده از بازی های از پیش ساخته شده مجاز نیست . و در صورت انجام هم پیداست که شما اون بازی رو توی این مدت محدود نساختید .
بازیتون رو بعد از ساخت  برای ورود به مسابقه توی همین تایپ ارسال کنید ، و اگر هم امکان این کار رو ندارید ، زیر همین مطلب اعلام کنید تا بهتون کمک بشه .
جایزه‌ی برنده یه فایل شامل تعداد زیادی اسپرایت کاربردی هست . این قابل دار ترین و مفید ترین جایزه‌ای هست که اهداش در توانمون هست . اسپرایت ها هم اسپرایت های قابل داری اند و جایزه‌ی بی ارزشی تقدیمتون نمیشه.

بازی از جنبه های مختلف مورد بررسی قرار میگیره و نمره دریافت میکنه .
بازی ای که بیشترین نمره رو کسب کرده باشه ، برنده ی مسابقه ست .

عزیزان ، این مسابقه بیشتر برای بازی ساز های تازه کار ( یک تا دو سال ) و متوسط ( دو تا سه سال ) هستش ، و اگر دوستان سطح بالا هم دوست داشتن که شرکت کنند ، لطفا بازی ای بسازند که در حد بازی سایر بازی ساز ها باشن ، و مسابقه طوری نباشه که بازی های دیگر عزیزان شانسی در برابر کار شما نداشته باشند .

قابل توجه دوستان : لطفا فقط خروجی بازی برای کامپیوتر رو در قالب فایل فشرده و همراه نام و توضیحات ارسال کنید ، خروجی اندروید یا سورس بازی توی مسابقه شرکت داده نمیشن .

موفق و پیروز باشید .
لطفا اگر در توانتون هست شرکت کنید ، بلکه تنوعی و جنبشی توی انجمن بشه و بتونیم کمکی به فعال تر شدن انجمن بکنیم .
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76 ، TNT ، qwerty13 ، Mehdigamemaker7 ، shazde ، رضا النصار
من که حتما شرکت میکنم با سری بازی های Physic Board م که دارم میسازم با یونیتی
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76 ، MiladKaydi
(15/6/1397، 11:37 صبح)Shine Studio نوشته است: من که حتما شرکت میکنم با سری بازی های Physic Board م که دارم میسازم با یونیتی

بسیار هم عالی .
با استفاده از فیزیک ، شانس زیادی برای برد داری . mad
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76
حالا شایدم بازی RoboGunner رو گذاشتم به احتمال زیاد
پاسخ
 سپاس شده توسط MiladKaydi ، aminblog76
دوستان اگر از نظرتون مدت مسابقه کمه ، میتونید اعلام کنید تا بعد از  مشورت و تایید نظراتتون ، زمانش رو بیشتر کنیم. 
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76
نه خوبه....
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76
وقت بخیر. 
در صورتی که مسابقه بیشتر از 5 شرکت کننده داشته باشه ، به نفر دوم هم یک مجموعه اسپرایت ( کوچیک تر از جایزه ی برنده )
تقدیم میشه. 
پاسخ
نمیگم من میبرم اما میشه اگه بردم جایزمو تو انجمن بزارم برای دانلود عموم؟بب
پاسخ
(17/6/1397، 06:35 عصر)Shine Studio نوشته است: نمیگم من میبرم اما میشه اگه بردم جایزمو تو انجمن بزارم برای دانلود عموم؟بب

بله میشه ، اون جایزه دیگه مال شماست و اختیارش هم دستتونه. 
کار خوبی هم هست.
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76
خیلی ممنون smiley o
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج مسابقه ی بازی سازی MiladKaydi 10 213 28/6/1397، 11:36 صبح
آخرین ارسال: hisalam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان