درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماموريت خوكي
عالیه
حضرت محمد اکرم(ص)فرموندند:به دنبال علم باشید حتی اگر مجبور شدید به چین بروید
دانش گنجینه‏ هایى اسـت و کـلـیدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدایتان رحمت کند ، بپرسید ، که با این کار چهار نفر اجر مى‏ یابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .
پیامبر اکرم
ز گهواره تا گور دانش بجوی
پیامبر اکرم
resim
resim
پاسخ
سلام به همه..

به همه ي كساني كه داستان بنده حقيرو دنبال كردن...

اميدوارم سال نو و پر از خاطرات خوب و خوشي رو داشته باشيد..

حقيقتش يه مدت از داستان بي خبر بوديد ميدونم،اتفاقات زيادي واسم افتاد كه نشد تا الان اين داستانو منتشر كنم.يه مدت درسا روم فشار آورد و بعدشم يه تصادف داشتم كه كل وقتمو مختل كردش و تصميم گرفتم كه اين داستانو براي بعد سال جديد ادامه بدم..به هرحال خوشحال ميشم كه منو تو اين داستان همراهي كنيد و دنبالشو داشته باشيد.انشاالله داستانو شروع به ساخت ميكنم و حداقل سعي ميكنم از بازي حريم طولاني تر نشه...

از شما دوستان عزيزم نهايت تشكرو دارم...
پاسخ
واقعا چقدر داستانم استقبال كننده داشت what
پاسخ
به تمام اعضا عرض ميكنم معلوم نيست اين داستان ادامه پيدا كنه يا نه،هرچند قطعا ميدونم!قطعا قطعا قطعا ميدونم اين داستان اصلا براتون نه صودي داره كه حتي بخونيدش!! 8weak و حتما ميگيد كه خب به من چه كه ادامه پيدا نميكنه T_T
(يا به ابارت ديگه به تخم چپ اسب زورو)
پاسخ
الان حدود یه سال گذشته هنوز ایشون قسمت جدید بیرون نداده not_sure
سلام رفقا.بعد از یه مدت طولانی سر زدم دیدم انجمن سرپا شده.خوشحالم که برگشتم.(لقبم الان بیشتر the last pixelman هست)
ای دی من در تلگرام(هنوز) @game10000
پاسخ
عالی بود من لذت بردم... موفق باشید
پاسخ
چون لینک دانلود خرابه من نتونستم بازی رو انجام بدم ولی از روی نظرات کاربرا معلومه که شما یه ویژوال ناول با داستان و گرافیک نسبتاً ضعیف ساختید!
حالا چون تنها کار میکنید و گرافیست ندارید از مشکلات گرافیکی کارتون میشه صرف نظر کرد، ولی کمکاری در داستان اصلا قابل قبول نیست؛ چون بجز قلم و کاغذ هیچ نیازی به امکانات دیگه نداره و کامل دست خودتونه.
شما باید اول سعی کنید سطح کیفی داستان هاتون رو ارتقا بدید گرافیست هم تا اون موقع حتما پیدا میکنید
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط sina2000
سلام
قبلا دان کرده بودم نظر نداده بودم چون احتمالا نتم قطع شده بود یا مشکل دیگه
در مورد بازی فقط میتونم بگم ضعیفه حالا خیلیها از چیش تعریف میکنن نمیدونم
اما سوالی که میخوام بپرسم اینه که چطور ثبت نام نشده تو پرومیکرز بازی گذاشتید . این واسم سواله sick
پاسخ
(4/9/1396، 07:46 صبح)game10000 نوشته است: الان حدود یه سال گذشته هنوز ایشون قسمت جدید بیرون نداده not_sure

دوست عزیز واسه چی پست یک سال پیش رو بیخود بالا میاری . البته اگه پست اموزشی هم بود باز یه چیز نه یک بازی در بی کیفیت که خود سازنده لینکشو همون موقع برداشته
پاسخ
(16/9/1396، 02:30 عصر)abines نوشته است: عالی بود من لذت بردم... موفق باشید

سلام دوست عزیز ممکنه لطف کنید بگید کجای بازی عالی بود . اگه بازی رو دارید میشه اپ کنید لینک بذارید  بقیه هم دان کنن . اخه تاریخ عضویت شما رو میبینم و تاریخ پست رو میبینم جور نمیاد . شما حداقل حدود یکسال بعد شروع پست عضو شدید mad
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان