درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش مدل سازی با 3ds Max آموزش مدل سازی در Maya آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش ساخت بازی با C#‎ آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش یونیتی Unity – ساخت منو آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
مجموعه آموزش های ساخت بازی ●  آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مارکت های خوب برای انتشار بازی
سلام خدمت دوستان گلم

من ودوستانم یک گروه بازی سازی تازه داریم  وتابه حال بازی را توسعه ندادیم 

اما الان که بازیمون داره تموم میشه وبرای انتشار اماده دنبال یه مارکت خوب میگشتم تا بتونیم بازیمون رو داخل برای فروش بزایریم

اول قرارمون برای بازار بود که چند روز پیش فهمیدم برای اتشار بازی باید سالی ۴۰ هزار تومن بپر دازیم  می خواستم بدونم این ریسک نیست؟ اصلا ممکن بازیمون فروش نره اولا بهتر بود                                                                                                                                                          

بعدش یه سری به مایک زدم که اوضاش رو دیدم وحرفی برای گفتن ندارم . از سیستم تصویه حساب گرفته تا بازپس گرفتن بول کسی که بازی رو خریده

حالا من دنبال یه مارکت امن میگردم وخوب میگردم (البته هنوز روی بازار بیشتر حساب میکنم .اما  همون داستان بالایی که گفتم برامون مشکل سازه)لطفا معرفی کنید 

ممنون smiley smiley
پاسخ
درود

40 هزار تومن در سال ریسکه ؟؟؟
پاسخ
نیست؟ اگر نیست پس برم بازار
ولی مارکت های خوب رو بهتر معرفی کنیم(چند تا مارکت بهتر ازیک مارکته) smiley
پاسخ
سلام کاکتوس عزیز .
به نظرم بهترین مارکت از لحاظ امکانات و پرداخت و حمایت از توسعه دهنده مایکت هستش .
علاوه بر اینکه دو بار پرداخت در ماه داره اگه بازی که ساختی معیار های لازم اون ها رو داشته باشه برای حمایتت 3 تا 6 ماه تو یه تاریخ معینی اون رو توی صفحه اصلی به نمایش در میارن . ( از خودم نگفتم چون برنامه خودم سه بار تو سه ماه رفت صفحه ی اصلی)
امکانات پنل توسعه دهنده هم اصلا قابل مقایسه با بازار نیست ! بازار 2 تا آمار بیشتر نشون نمیده که یکیشون فعلا در وضعیت آزمایشی قرار داره و کلا دقیق نیست و یه مشکل خیلی بدی که بازار داره اینه که برداشته لیست برنامه های جدید رو پاک کرده ، یعنی مردم نمیدونن بازی های جدید یا کلا هر برنامه ی تازه ای سر از کجا در میاره و این خودش یه ریسک هست ( من مجبور شدم بخاطر اینکارشون برناممو رایگان کنم ... )
و آخر سری هم برداشت هزینه ی پنل توسعه دهنده ها رو 40 هزار تومن کرد ( نمیگم خیلی هزینه ی زیادی هست ، در مقابل این پولی که دریافت میکنه امکانات لازم رو در اختیار توسعه دهنده نمیزاره .... )
این تجربه ی شخصی خودم بود دیگه خود دانی ....
امیدوارم موفق باشی و یادت نره که قیمت معقولانه و عادلانه بزاری ...
من هیچوقت در گذشته گیر نمیکنم smiley
پاسخ
سلام 
تو یه سایت دیدم که یه شرکتی هست که بازی رو میذاره تو گوگل پلی با هزینه 120 هزار تومن . 
نمیدونم تا چه حدی درست و قابل اعتماد باشه .. 
خودتون یه سر بزنید:
https://www.partodesign.com/
پاسخ
دوست عزیز در حال حاضر پربازدید ترین مارکت ایران کافه بازار هستش.یک دلیل اساسی برای اینکه بازی شما فروش بره این هست که کافه بازار ازتون حمایت کنه در غیر این صورت فروش بازی یه کم سخت میشه.من خودم به دلیل تجرباتم داره اینا رو بهت میگم. بهت یادآوری میکنم که اگه بازی تون کیفیت عالی نداره حتما سعی کنید که روش بیشتر کار کنید.سعی کن آرت ورک ها و ایکون جذاب واسه بازیت درست کنی.اولین دلیل برای فروش و در کل موفقیت بیشتر بازیتون استفاده از ایکون و پیش نمایش جذابه ... سعی کن روی این بخش خیلی کار کنی.با آرزوی موفیت.
بازی های من:
[http://promakers.ir/showthread.php?tid=7331
The Warriors
[http://promakers.ir/showthread.php?tid=7074
Hyper Warriors
[http://promakers.ir/showthread.php?tid=7611
BOTG
http://promakers.ir/showthread.php?tid=7811
Alone Kung Fu
پاسخ
سلام کاکتوس جان شما اگه میخواید از طریق درون مارکت مردم بازی را بپردازند باید به کارهای دیگر هم بیندیشید چون اگر به فروش بگذارید یک نفر میاید آن را خریداری میکند و رایگان انتشار میدهد....خب پس من پیشنهاد میکنم خرید درون برنامه را بذارید البته یادتان نرود که یک ضد هکر هم داشته باشید برای مثال تا وسط های بازی اگر طرفی که بازی میکند لاکی پچر (Lucky Pacher) داشته باشد بازی باید پیغام دهد که این برنامه را حذف کنید بعد طرف مقابل که لاکی پچر را حذف کرد و به پول پرداخت کردن رسید حال دیگر برای یک بار پول پرداخت کرده و بازی را راحت انجام میدهند....
یادتان باشد این توصیه من به شما چون که من بازی اندروید نمیسازم.....
باتشکر و آرزوی موفقیت و سربلندی برای شما دوست عزیز....
پاسخ
سلامی دوباره کاکتوس جان یه توصیه دیگر هم بدم اگر شما بازی تان به سبک های عمیق نزدیک تر باشد فروش آن هم در حدی بهتر است چون که اگه آیکن بازی و ویدیو بازی و اسکرین های آنها جذاب باشند مردم آنها را خریداری میکنند چون که باید روی بازی ات کار بکنی بازی که در مارکت ها بفروش یا رایگان دانلود میشوند توسط مردم ایران خب به صرفه گیمر های آن هاست مثل کلش اف کلنز یا کلش رویال که پر فروش ترین و بهترین بازی دنیا در سبک استراتژی است خب من هم به آن دقتی کردم دیدم که اسکرین ها و ویدیو و آیکن بازی به شکل خیلی خیلی جذاب است از گیم پلی نو برخوردار است..هر روز آپدیت میشود!!!! خب شما هم اگه میخواهی یا باید بازی را یک دانه کنی یا چند دانه ولی یک دانه خوبه چون اگه یک دانه باشه و هی و هر روز آپدیتی به آن اضافه کنید....تا بازیتان در رتبه بندی اول باشد....
توصیه ای برای جذاب بودن بازی از من به شما....
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گرفتن مجوز برای انتشار بازی cactuse 8 947 22/7/1396، 01:37 عصر
آخرین ارسال: mehdiyasstreet
  آموزش ایجاد بازی جاوا برای موبایل با game builder netBeans sajjad3011 5 4,366 19/11/1392، 04:31 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان