درود مهمان گرامی! ثبت نام

ساخت بازی

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا این بازی را در گوشی خود امتحان کنید.
من یه بازی اندروید با اندازه ی غیر استاندارد تهیه کردم . که روی گوشی اندرویدهواوی وای520 هیچ مشکلی از نظر اندازه ندارد.
الان در مرحله ی  ارائه است. فقط می ترسم که روی سایر گوشی ها و تبلت ها جواب نده و خودم الان دسترسی به گوشی های دیگه
ندارم. از دوستان کسی هست که بتونه روی گوشی و تبلت امتحان کنه و نتیجه را بگه؟ فقط از نظر اندازه میخوام که تمام صفحه را نشان بده که دور تا دور صفحه، مربع قرمز چیدم و باید تمام صفحه نشان داده بشه.

فرمت فایل gmz است و خودتان باید  زحمت بکشید و به اندروید تبدیل کنید. به دلیل حجم زیاد محتویات را حذف کردم و فقط 1.5 مگابایت مانده.

پاسخ
دلیل خاصی داره که همچین اندازه ی بی ریختی انتخاب کردی!؟  اصلا خوب نیست و کیفیت کارت رو به شدت میاره پایین، تغییرش بده، من که در مورد اندازه ها بهت توضیح و پیشنهاد هم دادم!!!
پاسخ
(3/10/1395، 05:50 عصر)mehdiyg نوشته است: دلیل خاصی داره که همچین اندازه ی بی ریختی انتخاب کردی!؟  اصلا خوب نیست و کیفیت کارت رو به شدت میاره پایین، تغییرش بده، من که در مورد اندازه ها بهت توضیح و پیشنهاد هم دادم!!!

دلیل خاصی نداره. فقط  اواخر کار متوجه شدم به همین خاطر تغییر ندادم .

بله باید از نو شروع کنم و کمی تغییر بدم.     با تشکر
پاسخ
فکر نمیکنم از نظر امنیتی همچین درخواستی درست باشه !
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لطفا تو این سورس کمکم کنید sina2000 13 298 17/1/1396، 04:22 صبح
آخرین ارسال: sina2000
Question روش ساخت نردبان (خیلی سریع کمکم کنید) black_wolf 3 223 30/9/1395، 10:56 عصر
آخرین ارسال: mamali me
  ساخت پس زمینه متحرک برای صفحه گوشی اندرویدی با گیم میکر؟ zakaryaroohani 2 270 30/6/1395، 01:39 عصر
آخرین ارسال: مسعوووود
  چگونه با چپ و راست کردن گوشی کارکتر چپ و راست شود؟ ali ogo 2 555 11/3/1395، 10:59 عصر
آخرین ارسال: ArashDVP
Lightbulb لطفا تو رو خدا بیاید کمک جواب بدید parsa.maker 7 634 27/1/1395، 02:12 صبح
آخرین ارسال: armin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان