درود مهمان گرامی! ثبت نام
آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاتل هوایی 2
(29/5/1396، 02:01 عصر)ali.z نوشته است:
(29/5/1396، 01:59 عصر)Arash B نوشته است: عزیز این هایی که شما مثال زدی بنظرتون گرافیکش با پینت ساخته شده ؟؟ خب بازی بنده با پینت ساخته شده و نمیشه انتظار خیلی بالایی داشت
خب TNT هم همینو میگه میگه با پینت کار نکن!

نه من منظورم این نیست. با پینت هم میشه قشنگ کار کرد. مهم اینه که بتونی درست طراحی کنی.

(29/5/1396، 01:59 عصر)Arash B نوشته است:
(28/5/1396، 05:26 عصر)TNT نوشته است: کیفیت بازی بهتر شده. ولی هنوز در حدی نبود که انتشارش بدی. بازی هنوز در حد یک prototype ـه.

برای مثال، برای اینکه بدونی کیفیت بازی باید به چه حدی برسه که آماده ی انتشار باشه، این عکس رو نگاه کن.

گرافیک بازی شما باید در این حد باشه:
resim

گیم پلی بازی هم باید در حد بازی The Silent Age یا بهتر باشه.

در غیر اینصورت بازی شما با این بازی مقایسه میشه. و طبیعیه که همه ترجیح میدن The Silent Age رو بازی کنند. مگر اینکه مکانیک تازه ای تو بازی قرار داده باشی که اجازه نده کسی بازی رو مقایسه کنه.

عزیز این هایی که شما مثال زدی بنظرتون گرافیکش با پینت ساخته شده ؟؟ خب بازی بنده با پینت ساخته شده و نمیشه انتظار خیلی بالایی داشت

فضاهای زیر رو من با پینت کار کردم. درسته به پیچیدگی کاری که گفتم نیست ولی قشنگ تر از مونتاژ ناشیانه به نظر میرسه.
 resim

resim

resim

resim

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط mdc ، a3eman ، ADEL
(29/5/1396، 07:27 عصر)TNT نوشته است: فضاهای زیر رو من با پینت کار کردم. درسته به پیچیدگی کاری که گفتم نیست ولی قشنگ تر از مونتاژ ناشیانه به نظر میرسه.
 resim

resim

resim

resim

resim

بعله TNT ما با پینت جادو میکنه
اینا چقد زمان برد؟
طوفان شکسته بید مجنون
بازیگر جادوگر حیله گر کو
باید خیره بشم به کدوم روزنه
وقتی کورسوی هر نوری میشه محکوم
پاسخ
 سپاس شده توسط TNT
(29/5/1396، 07:27 عصر)TNT نوشته است:
(29/5/1396، 02:01 عصر)ali.z نوشته است: خب TNT هم همینو میگه میگه با پینت کار نکن!

نه من منظورم این نیست. با پینت هم میشه قشنگ کار کرد. مهم اینه که بتونی درست طراحی کنی.

(29/5/1396، 01:59 عصر)Arash B نوشته است: عزیز این هایی که شما مثال زدی بنظرتون گرافیکش با پینت ساخته شده ؟؟ خب بازی بنده با پینت ساخته شده و نمیشه انتظار خیلی بالایی داشت

فضاهای زیر رو من با پینت کار کردم. درسته به پیچیدگی کاری که گفتم نیست ولی قشنگ تر از مونتاژ ناشیانه به نظر میرسه.
 resim

resim

resim

resim

resim

اوه واقعا شاهکارن  inlove
ساختشون چقد طول کشید ؟؟
قاتل هوایی !!! شنیدیش ؟! اگه نشنیدیش میتونی بری توی بازار یا مایکت دانلودش کنی !! با اجازت سازندش هستم : )
پاسخ
 سپاس شده توسط TNT

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قاتل هوایی Arash B 12 710 14/5/1396، 08:03 عصر
آخرین ارسال: Arash B

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان