درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاتل هوایی 2
به نام خدا

قاتل هوایی 2، جدیدترین بازی استودیو صورتی منتشر شد ...

قاتل هوایی، یک مجموعه بازی 2 قسمته کاملا رایگان است که در قسمت اول بعد از انفجار بمب و فرار، حالا شاهد ادامه داستان خواهید بود !! مازیار جمشیدی، بعد از گول خوردن گروهی ناشناس و بمبگذاری در هواپیما حالا تاوان کارهایش را پس میدهد و اتفاقات خطرناکی در ادامه داستانش بوجود میاید !!! شاید بازی زودتر از انتظارتان تمام شود اما همه چیز تمام کردن بازی نیست چون در اپدیت های بعدی بخش های مخفی مختلفی به بازی اضافه خواهد شد !!!

لازم به ذکر است که برای انجام کاری روی هر چیزی 2 بار تاچ کنید و برای راه رفتن هم، سمت چپ یا راست را تاچ کنید و برای افزایش کیفیت صداها از هدفون و یا هنذفری استفاده کنید !!

همچنین برای دریافت اخرین اخبار استودیو صورتی، کانال تلگراممون رو از دست ندید

@StuioSoorati
[/url]
[url=https://cafebazaar.ir/app/com.companyname.Ghatele_Havaei_2/?l=fa]دانلود از بازار

دانلود از مایکت

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   1.jpg (اندازه: 54.75 KB / تعداد دفعات دریافت: 16)
.jpg   2.jpg (اندازه: 77.74 KB / تعداد دفعات دریافت: 17)
.jpg   4.jpg (اندازه: 92.25 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)
.jpg   5.jpg (اندازه: 68.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 10)
قاتل هوایی !!! شنیدیش ؟! اگه نشنیدیش میتونی بری توی بازار یا مایکت دانلودش کنی !! با اجازت سازندش هستم : )
پاسخ
 سپاس شده توسط TNT ، NorthEmpire
سلام. مگه قرار نبود کیفیتش بیشتر بشه؟؟
Ali.Z is Learning
پاسخ
(27/5/1396، 10:05 عصر)ali.z نوشته است: سلام. مگه قرار نبود کیفیتش بیشتر بشه؟؟

مگه بیشتر نشد ؟!! resim
قاتل هوایی !!! شنیدیش ؟! اگه نشنیدیش میتونی بری توی بازار یا مایکت دانلودش کنی !! با اجازت سازندش هستم : )
پاسخ
(28/5/1396، 12:02 صبح)Arash B نوشته است:
(27/5/1396، 10:05 عصر)ali.z نوشته است: سلام. مگه قرار نبود کیفیتش بیشتر بشه؟؟

مگه بیشتر نشد ؟!! resim

نه not_sure
کیفیت کاراکتر هنوز همون جوریه!!
Ali.Z is Learning
پاسخ
سلام بر شما 

بازیتون واقعا خوب بود (از نظر ماجرایی بودنش ) 

حتما نسخه دوشم دانلود میکنم فقط یه سوال 

فایلای لازم برای خروجی اندرویدو بزارید یعنی چی جوری خروجی گرفتید من هر کاری کردم نشد؟ not_sure
پاسخ
یه بازی از مهدی فنایی دیدم مال خیلی وقت پیشش بود اون موقع که تازه وارد بوده یه بازی امتحانی ساخته بود که اسمش خط من هست. کیفیت اون از این بیشتره و گیم پلیش هم بهتره!! به نظر من اونو دانلود کن یاد بگیر not_sure
Ali.Z is Learning
پاسخ
کیفیت بازی بهتر شده. ولی هنوز در حدی نبود که انتشارش بدی. بازی هنوز در حد یک prototype ـه.

برای مثال، برای اینکه بدونی کیفیت بازی باید به چه حدی برسه که آماده ی انتشار باشه، این عکس رو نگاه کن.

گرافیک بازی شما باید در این حد باشه:
resim

گیم پلی بازی هم باید در حد بازی The Silent Age یا بهتر باشه.

در غیر اینصورت بازی شما با این بازی مقایسه میشه. و طبیعیه که همه ترجیح میدن The Silent Age رو بازی کنند. مگر اینکه مکانیک تازه ای تو بازی قرار داده باشی که اجازه نده کسی بازی رو مقایسه کنه.
فکر میکنم مشکل اصلی تازه کارای گیم تو پرومیکرز اینه که حوصله ندارن بخونن.
فقط اینو بگم، که تا یاد نگیرید مقاله های 100 صفحه ای رو به زبون فارسی و انگلیسی بخونید، چیزی یاد نمیگیرید.
!!کسی نمیتونه جواب رو اونقدر براتون ساده کنه!!
پاسخ
 سپاس شده توسط mdc ، ADEL
چند تا باگم پیدا کردم. نه ادامه کار میکنه نه ذخیره! بعضی موقع ها هم همون زیر مبل گیر میکنه!!
Ali.Z is Learning
پاسخ
(28/5/1396، 05:26 عصر)TNT نوشته است: کیفیت بازی بهتر شده. ولی هنوز در حدی نبود که انتشارش بدی. بازی هنوز در حد یک prototype ـه.

برای مثال، برای اینکه بدونی کیفیت بازی باید به چه حدی برسه که آماده ی انتشار باشه، این عکس رو نگاه کن.

resim

در غیر اینصورت بازی شما با این بازی مقایسه میشه. و طبیعیه که همه ترجیح میدن The Silent Age رو بازی کنند. مگر اینکه مکانیک تازه ای تو بازی قرار داده باشی که اجازه نده کسی بازی رو مقایسه کنه.

عزیز این هایی که شما مثال زدی بنظرتون گرافیکش با پینت ساخته شده ؟؟ خب بازی بنده با پینت ساخته شده و نمیشه انتظار خیلی بالایی داشت
پاسخ
(29/5/1396، 01:59 عصر)Arash B نوشته است:
(28/5/1396، 05:26 عصر)TNT نوشته است: کیفیت بازی بهتر شده. ولی هنوز در حدی نبود که انتشارش بدی. بازی هنوز در حد یک prototype ـه.

resim

عزیز این هایی که شما مثال زدی بنظرتون گرافیکش با پینت ساخته شده ؟؟ خب بازی بنده با پینت ساخته شده و نمیشه انتظار خیلی بالایی داشت
خب TNT هم همینو میگه میگه با پینت کار نکن!
Ali.Z is Learning
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قاتل هوایی Arash B 12 574 14/5/1396، 08:03 عصر
آخرین ارسال: Arash B

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس