درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قاتل هوایی
به نام خدا

قاتل هوایی، اولین بازی استودیو صورتی، منتشر شد ...
بازی قاتل هوایی یک مجموعه بازی 2 قسمتی در سبک ماجراجویانه است که روایتگر شخصیست به نام مازیار جمشیدی که گول یک گروه رو خورده تا یک هواپیما مسافربری رو منفجر کنه و در عوض 200 میلیون تومان بگیره !! این هواپیما از شهر تهران حرکت میکنه و مقصدش هم پایتخت استرالیا یعنی شهر کانبرا هستش و بیشتر مسافرانش هم ایرانی هستن
شما در این قسمت کنترل کاراکتر بازی رو در دست دارید و باید بمب رو در جای مناسب بازی جاسازی کنید و بعدش هم از هواپیما بپرید بیرون. کنترل بازی بسیار سادس ؛ برای راه رفتن کافیه هر جهتی که میخواید رو تاچ کنید و نگه دارید و برای برداشتن و گذاشتن چیزی هم کافیه روی شیء مورد نظرتون 2 بار تاچ کنید ! همچنین بازی دارای 2 بخش مخفی است که برای پیدا کردن انها باید بازی رو با دقت انجام بدید !!! در ضمن پیشنهاد میکنیم برای بهتر شدن کیفیت صدا ها از هدفون و یا هنذفری استفاده کنید

این رو هم فراموش نکنید که این اولین بازی ما هستش و راه طولانی ای در پیش داریم ... !

همچنین برای دریافت اخرین اخبار از استودیو صورتی، کانال تلگرامیمون رو از دست ندید
@StudioSoorati

دانلود از بازار

دانلود از مایکت

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   1.jpg (اندازه: 17.63 KB / تعداد دفعات دریافت: 20)
.jpg   2.jpg (اندازه: 29.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 16)
.jpg   3.jpg (اندازه: 30.98 KB / تعداد دفعات دریافت: 16)
.jpg   4.jpg (اندازه: 21.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 12)
.jpg   5.jpg (اندازه: 11.97 KB / تعداد دفعات دریافت: 15)
قاتل هوایی !!! شنیدیش ؟! اگه نشنیدیش میتونی بری توی بازار یا مایکت دانلودش کنی !! با اجازت سازندش هستم : )
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper
قضاوت از روی عکسای بازی معمولا درست نیست ولی این جور قضاوت اولین کاریه که مردم موقع دانلود انجام میدن؛ پس باید بهش توجه کنید.
انتقادی که میکنم صرفا نظر شخصی خودمه و طبیعتا بقیه نظر متفاوتی دارن.

اول: گرافیک بازی مناسب نیست. بازی خیلی قشنگ بنظر نمیاد. یجورایی منو یاد سبک گرافیکی بازیهای آقای گنجه زادگان میندازه (هرچند تو بازیهای خود صاحب سبک هم به خوبی پیاده نشده) که باز هم خوب پیاده نشده. اگر قراره سبک گرافیکی خاصی رو برای کارهاتون انتخاب کنید، اول برید سراغ سبکی که به خوبی میتونید پیاده کنید. بازی ای که قراره منتشر بشه دیگه جای تست کردن نیست؛ پس باید مطمئن باشید.

دوم: باید به UI (رابط کاربری) بازیتون توجه کنید. همونطور که از اسمش مشخصه، UI وسیله برقراری ارتباط با بازیکنه بنابراین باید هم قشنگ باشه هم اطلاعات مورد نیاز بازیکن رو تو بهترین محل تو مانیتور در اختیارش بگذاره.

سوم: فضا ها خالی هستن و یجورایی ماس مالی شدن! اگه به فضاها جزئیات اضافه کنید، اینطوری حس فضا بهتر به بازیکن منتقل میشه. یجورایی بهتر میفهمه که اینجایی که الان هست به عنوان مثال هواپیماست.
مثلا سرویس بهداشتی هواپیما اینقدر بزرگ نیست و وسایل اینقدر از همه فاصله ندارند. حتی دیوار ها هم این رنگی نیستن؛ معمولا رنگایی شبیه سبز، آبی کمرنگ یا سفید دارند.
جدا از اینا بازیکن موقع پیدا کردن جزئیاتی که حتی فکرش رو هم نمیکرد سازنده بهشون فکر کرده باشه احساس خیلی خوبی نسبت به بازی پیدا میکنه.

چهارم: چهره ها خیلی بی روح هستن.

پنجم: رنگای بازی خیلی به موضوع ربطی ندارند. از اسم بازی مشخصه که بازی باید جدی باشه؛ بنابراین باید بیشتر از رنگهای تاریک و تیره استفاده کنید.

ششم: هیچ نوع نورپردازی در بازی وجود نداره. منابع نور تو فضا مشخص نیست. نور فضا از کجا میاد؟ اصلا چرا تو هواپیما روشنه؟ چرا آسمون روشنه؟
یکی از چیزایی که روی انتقال حس فضا خیلی موثره نورپردازیه. مخصوصا تو این سبک بازیها که انتقال حس خیلی مهمه.

از شما فعلا انتظاری نمیره که بازی ای در بهترین شکل ممکن بسازید و تمام چیزایی که گفتم رو رعایت کنید اما تو کارای بعدیتون بنظرم خیلی خوبه که سعی کنید این موارد بالا رو رعایت کنید.
امیدوارم در آینده بازیهای با کیفیت تری بسازید.

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ali.z ، a3eman ، sina2000 ، Arash B ، Milad_Hyper
کلا با پینته. کار پینتم فقط پیکسلیه که همونم زیاد خوب نیس یکم فتوشاپی چیزی یاد بگیری خیلی بهتر میشه!(فتوشاپ در حد معمولی هم بلد باشه خیلی خیلی خوبه و بدردت میخوره!)
Ali.Z is Learning
پاسخ
 سپاس شده توسط Arash B ، Milad_Hyper
واقعا بی کیفیت !
هیچ استانداردی رعایت نشده همونطور که گفتین این اولین بازی شماست و راه طولانی در پیش دارین 
اگر قرار به ساخت همچین بازی هست بهتره این راه طولانی رو ادامه ندین
پاسخ
 سپاس شده توسط Arash B ، Milad_Hyper
با ساخت بازی مشکل ندارم همونطور که دوستان گفتن خیلی ایراد داره ولی مشکل اینه که خیلی از دوستان مثل شما میان و از این بازیها میسازن و اونو تو مارکتهای مختلف میذارن و واسه همینم مارکتی مثل بازار میاد یهویی قرارداد 5 هزار تومانیشو میکنه 4000 هزار تومان تا این همه بازی بی کیفیت تو بازار هست جمع بشه و دوستان نتونن هر بازی رو تو بازار منتشر کنن اما باز هم میبینیم که دوستان میان بازیهای بی کیفیت رو تو بازار منتشر میکنن
لطفا اول از بازی مطمین باشید بعد اونو منتشر کنید یا اگه تازه کار هستید اول یه نسخه ویندوز بذارید بعد از استقبال برید اندرویدشو منتشر کنید
باور کنید برای بیشتر کاربران پرومیکزو ساخت این جور بازیها مثل اب خوردن هست و در کمترین زمان ممکن میشه از این نوع بازیهای بی کیفیت ساخت و منتشر کرد
ولی این کار حرفه ای نیست . ضمن اینکه سابقه کاری خودتونم بد میشه
بهر حال موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط aminj73 ، ali.z ، Arash B ، Milad_Hyper
(4/5/1396، 03:37 صبح)TNT نوشته است: قضاوت از روی عکسای بازی معمولا درست نیست ولی این جور قضاوت اولین کاریه که مردم موقع دانلود انجام میدن؛ پس باید بهش توجه کنید.
انتقادی که میکنم صرفا نظر شخصی خودمه و طبیعتا بقیه نظر متفاوتی دارن.

اول: گرافیک بازی مناسب نیست. بازی خیلی قشنگ بنظر نمیاد. یجورایی منو یاد سبک گرافیکی بازیهای آقای گنجه زادگان میندازه (هرچند تو بازیهای خود صاحب سبک هم به خوبی پیاده نشده) که باز هم خوب پیاده نشده. اگر قراره سبک گرافیکی خاصی رو برای کارهاتون انتخاب کنید، اول برید سراغ سبکی که به خوبی میتونید پیاده کنید. بازی ای که قراره منتشر بشه دیگه جای تست کردن نیست؛ پس باید مطمئن باشید.

دوم: باید به UI (رابط کاربری) بازیتون توجه کنید. همونطور که از اسمش مشخصه، UI وسیله برقراری ارتباط با بازیکنه بنابراین باید هم قشنگ باشه هم اطلاعات مورد نیاز بازیکن رو تو بهترین محل تو مانیتور در اختیارش بگذاره.

سوم: فضا ها خالی هستن و یجورایی ماس مالی شدن! اگه به فضاها جزئیات اضافه کنید، اینطوری حس فضا بهتر به بازیکن منتقل میشه. یجورایی بهتر میفهمه که اینجایی که الان هست به عنوان مثال هواپیماست.
مثلا سرویس بهداشتی هواپیما اینقدر بزرگ نیست و وسایل اینقدر از همه فاصله ندارند. حتی دیوار ها هم این رنگی نیستن؛ معمولا رنگایی شبیه سبز، آبی کمرنگ یا سفید دارند.
جدا از اینا بازیکن موقع پیدا کردن جزئیاتی که حتی فکرش رو هم نمیکرد سازنده بهشون فکر کرده باشه احساس خیلی خوبی نسبت به بازی پیدا میکنه.

چهارم: چهره ها خیلی بی روح هستن.

پنجم: رنگای بازی خیلی به موضوع ربطی ندارند. از اسم بازی مشخصه که بازی باید جدی باشه؛ بنابراین باید بیشتر از رنگهای تاریک و تیره استفاده کنید.

ششم: هیچ نوع نورپردازی در بازی وجود نداره. منابع نور تو فضا مشخص نیست. نور فضا از کجا میاد؟ اصلا چرا تو هواپیما روشنه؟ چرا آسمون روشنه؟
یکی از چیزایی که روی انتقال حس فضا خیلی موثره نورپردازیه. مخصوصا تو این سبک بازیها که انتقال حس خیلی مهمه.

از شما فعلا انتظاری نمیره که بازی ای در بهترین شکل ممکن بسازید و تمام چیزایی که گفتم رو رعایت کنید اما تو کارای بعدیتون بنظرم خیلی خوبه که سعی کنید این موارد بالا رو رعایت کنید.
امیدوارم در آینده بازیهای با کیفیت تری بسازید.

موفق باشید.
خیلی ممنونم بابت نظرات ارزشمندتون و قطعا بنده تمام تلاشم رو خواهم کرد تا این موارد رو رعایت کنم
باز هم ممنون
قاتل هوایی !!! شنیدیش ؟! اگه نشنیدیش میتونی بری توی بازار یا مایکت دانلودش کنی !! با اجازت سازندش هستم : )
پاسخ
(4/5/1396، 01:36 عصر)ali.z نوشته است: کلا با پینته. کار پینتم فقط پیکسلیه که همونم زیاد خوب نیس یکم فتوشاپی چیزی یاد بگیری خیلی بهتر میشه!(فتوشاپ در حد معمولی هم بلد باشه خیلی خیلی خوبه و بدردت میخوره!)

بله این بازی کاملا با پینت گیم میکر ساخته شده اما چشم حتما از فتوشاپ هم استفاده خواهم کرد
پاسخ
(4/5/1396، 05:46 عصر)aminj73 نوشته است: واقعا بی کیفیت !
هیچ استانداردی رعایت نشده همونطور که گفتین این اولین بازی شماست و راه طولانی در پیش دارین 
اگر قرار به ساخت همچین بازی هست بهتره این راه طولانی رو ادامه ندین

بله حق کاملا با شماست اما قسمت دوم بازی تقریبا چیزی به اتمامش نمونده و واقعا پیشرفت های زیادی داشته
پاسخ
(5/5/1396، 02:03 صبح)sina2000 نوشته است: با ساخت بازی مشکل ندارم همونطور که دوستان گفتن خیلی ایراد داره ولی مشکل اینه که خیلی از دوستان مثل شما میان و از این بازیها میسازن و اونو تو مارکتهای مختلف میذارن و واسه همینم مارکتی مثل بازار میاد یهویی قرارداد 5 هزار تومانیشو میکنه 4000 هزار تومان تا این همه بازی بی کیفیت تو بازار هست جمع بشه و دوستان نتونن هر بازی رو تو بازار منتشر کنن اما باز هم میبینیم که دوستان میان بازیهای بی کیفیت رو تو بازار منتشر میکنن
لطفا اول از بازی مطمین باشید بعد اونو منتشر کنید یا اگه تازه کار هستید اول یه نسخه ویندوز بذارید بعد از استقبال برید اندرویدشو منتشر کنید
باور کنید برای بیشتر کاربران پرومیکزو ساخت این جور بازیها مثل اب خوردن هست و در کمترین زمان ممکن میشه از این نوع بازیهای بی کیفیت ساخت و منتشر کرد
ولی این کار حرفه ای نیست . ضمن اینکه سابقه کاری خودتونم بد میشه
بهر حال موفق باشید

خیلی ممنون از نظرتون خود من هم متوجه اشتباهم هستم که هنوز اماتور هستم و زود به انتشار بازی کردم
پاسخ
گرافیک بازیتون شبیه سری بازی دزد بی مزد هس و از عکسای اماده زیاد استفاده کردید اما درکل چیز بدی نیس و خیلیا این کارو میکنن موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط Arash B

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  قاتل هوایی 2 Arash B 12 825 1/6/1396، 04:51 عصر
آخرین ارسال: Arash B

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان