درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش کتابهای ساخته شده با کتابسازها
با نرم افزار B4a من کار کردم البته به دلیل اینکه دارم سعی میکنم بازی بسازم دنبالشو نگرفتمteethبی نهایت آسونه من الان یه روز تمرین کردم باهاش 80 درصد کار ساخت یه کتابو یاد گرفتم

حواسم نبود بالا اشتباه نوشتم با تذکر دوست خوبمون تصحیحش کردم
شاید نه امروز... نه فردا... و نه روز دیگر... اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد

بازی ها و نمونه کارهای من:

بازی قلب پرنده
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
این تاپیک واسه قدیما بود. خیلی وقته من basic4android رو انتخاب کردم و راضی ام و چند تا اپلیکیشن هم ساختم که تایید شد همش به جز بعضیا.
aliheadari اسم رو درست بزن . bfa چیه b4a teeth
تخصص:بیسواد،نوب،نادان
https://cafebazaar.ir/app/ir.s.s.hek.nokh/?l=fa
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ
 سپاس شده توسط aliheadari
من اخه حوصله ساختن و کدنوشتنو اینا رو ندارم ...
سورس کتاب با دیتابیس هم دارم برا b4a ...
ولی میخواستم در کنار بازی یه اپ ( کتاب ) هم بدم بیرون حداقل یه درامدی داشته باشه ...
چون بازی رو سخت میشه فروخت ...
بیشتر مدنظرم کتابسازهایی هست که مارکتا مخصوصا کافه بازار قبولش کنن ...
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT2
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
پاسخ
(8/6/1394، 11:28 صبح)H.P نوشته است: اگر میشه بگید ...
لازمش دارم smiley

برای این که کافه بازار برنامه های شما رو که با کتاب ساز می سازید تایید کند تنها یک راه دارید .
و بجز این راه هرکاری انجام دهید کافه بازار برنامه شما را رد می کند .

خب این راه چیه؟

1: شما باید از کتاب ساز هایی استفاده کنید که سورس تقریبا پیشرفته ای داشته باشه نه این که از کتاب سازی استفاده کنید که ساده باشد
هرگز از کتاب ساز هوشمند استفاده نکنید . هر گز از کتاب ساز android book app maker استفاده نکنید چون این کتاب ساز ها سورس ساده ای دارند.

2: شما کتاب خود را با برنامه سازتان بسازید . سعی کنید از فونت خوب و کاربر پسندی استفاده کنید.و همچنین ایکون خوبی . در ضمن چند عکس هم در بین مطالبتان قرار دهید.

3: حالا می رسیم سر اصل مطلب . یک برنامه هست که اکثر وبلاگ ها و وب سایت ها اونو به اشتراک گذاشتند و بعضیا اونو پولی گذاشتن بعضیا رایگان . اسم برنامه ( ویرایشگر اندروید) اونو پیدا کنید و دانلود کنید برنامه کاملا فارسی هست و میتوانید با ان به راحتی کار کنید . شما دو کار باید انجام دهید . یک : پکیج نیم برنامه خودتون رو باید تغیر بدهد . یعنی شما وقتی برنامه خودتون رو می سازید برنامه ساز به طور اتوماتیک اسم خودشو هم داخل پکیج نیم می زاره و بخاطر همین بازار تایید نمی کنه . پس باید پکیج نیم رو تغییر بدید و اسم برنامه ساز رو پاک کنید . دومین کار: وارد بخش مانی فست شوید و نگاه کنید هرجا که اسمی از برنامه ساز وجود داشت اونو پاک کنید و اسم مورد نظرتون که پکیج نیم بود رو بزارید به جاش . وقتی تموم شد تایید کنید و بعداز چندثانیه برنامه تغییر یافته واستون مشخص میشه اونو نصب کنید و تست کنید که مشکلی نداشته باشه و بعد اونو داخل کافه بازار قرار دهید .به همین راحتی .

در ضمن اگر برنامه ویرایشگر فارسی پیدا نکردید مهم نیست .
وارد کافه بازار شوید و apk editor رو سرچ کنید و دانلودش کنید . با اون هم می تونید این کارها رو انجام بدید ولی برنامه انگلیسی است . و یه کم سخته . ولی یه کم حمت کنید می تونید برنامه رو درست کنید و داخل کافه بازار بزارید کسب درامد کنید .

یا حق
(8/6/1394، 12:15 عصر)28111376 نوشته است:
(8/6/1394، 11:28 صبح)H.P نوشته است: اگر میشه بگید ...
لازمش دارم smiley

برای این که کافه بازار برنامه های شما رو که با کتاب ساز می سازید تایید کند تنها یک راه دارید .
و بجز این راه هرکاری انجام دهید کافه بازار برنامه شما را رد می کند .

خب این راه چیه؟

1: شما باید از کتاب ساز هایی استفاده کنید که سورس تقریبا پیشرفته ای داشته باشه نه این که از کتاب سازی استفاده کنید که ساده باشد
هرگز از کتاب ساز هوشمند استفاده نکنید . هر گز از کتاب ساز android book app maker استفاده نکنید چون این کتاب ساز ها سورس ساده ای دارند.

2: شما کتاب خود را با برنامه سازتان بسازید . سعی کنید از فونت خوب و کاربر پسندی استفاده کنید.و همچنین ایکون خوبی . در ضمن چند عکس هم در بین مطالبتان قرار دهید.

3: حالا می رسیم سر اصل مطلب . یک برنامه هست که اکثر وبلاگ ها و وب سایت ها اونو به اشتراک گذاشتند و بعضیا اونو پولی گذاشتن بعضیا رایگان . اسم برنامه ( ویرایشگر اندروید) اونو پیدا کنید و دانلود کنید برنامه کاملا فارسی هست و میتوانید با ان به راحتی کار کنید . شما دو کار باید انجام دهید . یک : پکیج نیم برنامه خودتون رو باید تغیر بدهد . یعنی شما وقتی برنامه خودتون رو می سازید برنامه ساز به طور اتوماتیک اسم خودشو هم داخل پکیج نیم می زاره و بخاطر همین بازار تایید نمی کنه . پس باید پکیج نیم رو تغییر بدید و اسم برنامه ساز رو پاک کنید . دومین کار: وارد بخش مانی فست شوید و نگاه کنید هرجا که اسمی از برنامه ساز وجود داشت اونو پاک کنید و اسم مورد نظرتون که پکیج نیم بود رو بزارید به جاش . وقتی تموم شد تایید کنید و بعداز چندثانیه برنامه تغییر یافته واستون مشخص میشه اونو نصب کنید و تست کنید که مشکلی نداشته باشه و بعد اونو داخل کافه بازار قرار دهید .به همین راحتی .

در ضمن اگر برنامه ویرایشگر فارسی پیدا نکردید مهم نیست .
وارد کافه بازار شوید و apk editor رو سرچ کنید و دانلودش کنید . با اون هم می تونید این کارها رو انجام بدید ولی برنامه انگلیسی است . و یه کم سخته . ولی یه کم حمت کنید می تونید برنامه رو درست کنید و داخل کافه بازار بزارید کسب درامد کنید .

یا حق

هیچ کتاب سازی وجود ندارد که کافه بازار اونو تایید کنه. پس بی خود وقت خود را برای پیدا کردن همچین برنامه ای که کافه بازار اونو تایید کنه تلف نکنید .

(8/6/1394، 12:03 عصر)H.P نوشته است: من اخه حوصله ساختن و کدنوشتنو اینا رو ندارم ...
سورس کتاب با دیتابیس هم دارم برا b4a ...
ولی میخواستم در کنار بازی یه اپ ( کتاب ) هم بدم بیرون حداقل یه درامدی داشته باشه ...
چون بازی رو سخت میشه فروخت ...
بیشتر مدنظرم کتابسازهایی هست که مارکتا مخصوصا کافه بازار قبولش کنن ...

ببین دوست من هیچ کتاب سازی وجود نداره که بازار اونو تایید کنه .

بعدشم تو که کد نمی خوای بنویسی . فقط سه چهارتا اسم رو می خوای تغییر بدی همین و بس

به خدا توکل کن
پاسخ
با استفاده از برنامه ساز joapp میشه ها !
خروجی حرفه ای اگر بگیریم میتونیم پولی بزاریم ...
چون همه امکاناتی میده مثل اسپلش و پکیج نیم مخصوص ...
پاسخ
(8/6/1394، 12:48 عصر)H.P نوشته است: با استفاده از برنامه ساز joapp میشه ها !
خروجی حرفه ای اگر بگیریم میتونیم پولی بزاریم ...
چون همه امکاناتی میده مثل اسپلش و پکیج نیم مخصوص ...

دوست عزیز بنده تمام برنامه ساز ها را امتحان کردم کافه بازار به هیچ وجه تایید نمیکه
پاسخ
لینک بدم ؟
حتما برنامتون رو با تم پیشفرض و یه موضوعی که از نظر مارکتها ارزش پولی بودن رو نداشته ، عرضه کردید.
حتی ی برنامه بود 1500 تومن و مثبت 2000 تا دانلود داشته ... !
پاسخ
(8/6/1394، 02:13 عصر)H.P نوشته است: لینک بدم ؟
حتما برنامتون رو با تم پیشفرض و یه موضوعی که از نظر مارکتها ارزش پولی بودن رو نداشته ، عرضه کردید.
حتی ی برنامه بود 1500 تومن و مثبت 2000 تا دانلود داشته ... !

لینک بده دوست من.

بعد یعنی شما ایمان دارید که کافه بازار برنامه ای که با برنامه ساز ساخته می شه رو تایید می کنه اره؟

خب لینک بده تا بررسی کنم بعد جوابشو بهت می دم
پاسخ
بله یه جورایی ایمان دارم ولی خودم امتحان نکردم ...
این برنامه همون پولیه هست که گفتم ...
https://cafebazaar.ir/app/ir.bodybuilder...tion/?l=fa

اینجا هم بقیه برنامه ها ...
http://bejo.ir/news/?start=12
پاسخ
(8/6/1394، 03:30 عصر)H.P نوشته است: بله یه جورایی ایمان دارم ولی خودم امتحان نکردم ...
این برنامه همون پولیه هست که گفتم ...
https://cafebazaar.ir/app/ir.bodybuilder...tion/?l=fa

اینجا هم بقیه برنامه ها ...
http://bejo.ir/news/?start=12

راستش من قبلا از joapp استفاده کردم حدود یک سال پیش ولی کافه بازار تایید نکرد .

چیزی که من دیدم جالبه . اگه راست باشه که خوبه شما می تونید از joapp استفاده کنید . ولی باید پول بدید
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question تجربه ی شما در فروش در googleplay و app store Poorfag 0 667 29/2/1395، 02:16 صبح
آخرین ارسال: Poorfag

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس