درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
علت استفاده نکردن کاربران از موتور یونیتی ؟
Question 
سلام teeth

یه سوال دارم از شما کاربر عزیز
می خوام بدونم علت این که توی انجمن تنها 4و5 نفر موتور یونتی رو انتخاب کردن چیه ؟ what
آیا یونیتی چیزی از UDK کم داره ؟ what
نه بخدا نداره ! ohno
آیا کار با یونیتی سخته ؟ what
بنظر من آسانترین نرم افزار برای ساخت بازی های سه بعدی هست ! ohno
آیا نمی تونین نرم افزار رو دانلود و رجیستر کنین ؟ what
برای حل این مشکل می تونین به سایت unity3d.ir مراجعه کنین ! ohno angel/

اگه می خواین بگین یونیتی چیزی از اون یکی موتور ها کم داره ، نباید بگین چون این شما هستین که نمی تونین کارتون رو راه بندازین. sad
این موتور به جز این که کار باهاش راحته یه ویژگی داره که هیچ موتوری توی دنیا نداره و اون هم اینه که شما توی موتور های دیگه 80٪ کد می نویسین و 20٪ کار طراحی وکار با موتور هست ولی توی یونیتی این آمار برعکسه !!!
',}
اگه می خواین گیم میکر رو بگین ، بهتره که نگین چون اون برای بازی های 3بعدی ساخته شده و به خاطر اینکه کار باهاش راحته بعضی امکانات رو هم نداره ولی یونیتی هم راحته و هم چیزی کم نداره !!! ',}

ببخشید که سرتون رو درد آوردم . wink
امیدوارم یه بار دیگه با یونیتی کار کنین و بهتر بشین. cool
بخدا این یونیتی بهترین موتور بازی سازی جهانه. ',}
ولی شما نمی دونین. (توهین نشه ها!!!) ohno

به امید روزی که توی انجمن خیلی ها یونیتی کار بشن. angel/

فعلا ! :>
سلامی دوباره به همه ی دوستان قدیمی و جدید ، بعد از چند سال دوباره برگشتم سر کارم !!!
باید خودمو با یونیتی 5 سازگار کنم !
 سپاس شده توسط vernal ، sasy20 ، smehraban ، aminblog76 ، tirnam ، amir-kratos ، salar7
اره درسته من خودم با گیم مکر و تردیگیم و یو دی کی کار کردم ولی تاحالا به آسونی یونیتی ندیده بودم . teeth
 سپاس شده توسط javidrayan ، smehraban
آخ ورنال نگو که دلم خونه ! ohno
من نمی دونم چرا اینا باهاش کار نمی کنن !!! what
سلامی دوباره به همه ی دوستان قدیمی و جدید ، بعد از چند سال دوباره برگشتم سر کارم !!!
 سپاس شده توسط vernal ، aminblog76 ، salar7
من هیچی از یونیتی نفهمیدمsad
اموزش هم پیدا نکردمsadsadsad
 سپاس شده توسط javidrayan ، vernal ، amir-kratos ، salar7
شما خوب نگشتین برای همین هم پیدا نکردین ! ohno
لطفا یه سری برین به انجمن persian-designers.com به قسمت مقالات آموزشی و مقالات یونیتی رو دانلود کنین . ohno
اونا رو مطالعه کنین میفهمین. angel/
در ضمن حالا که اینطور شد یه آموزش از واسط کاربری یونیتی براتون می نویسم از حالا شروع شد ! mwah
در ضمن آموزش های 3dbuzz.com رو هم دانلود کنین خیلی عالیه درسته که زبان اصلیه ولی اگه به تصاویر توجه کنین می فهمین. moa
 سپاس شده توسط sasy20
اول باید بگم یونی تی خیلی چیزا از یو دی کی کم داره
آماری که شما دادید کاملا اشتباهه . یونیتی بسیار زیاد به کد نویسی احتیاج داره . برای اجرای یه انیمیشن ساده هم...
این یو دی کی هست که به برنامه نویسی کم تر کارداره
زبان یونی تی بی پایه واساسه که من این رو یه توهین از طرف سازندگان یونیتی میدونم . کار در ادیتور یونیتی بسیار دردسر داره
مثلا شما خیلی کم اتفاق می افته که یه جسم رو با استفاده از نمای 3 بعدی درست سر جاش بزارید اما توی یو دی کی کم اتفاق می افته که درست نزاید
شما از یو دی کی خیلی خیلی کم تر امکانات دارید
توی یو دی کی فقط روی یه متریال ساده اینقدر جای کار داره که تبدیل بشه به چیزی شبیه واقعیت
نور پردازی یو دی کی واقعا عالیه
مهم تر این که زبان برنامه نویسی با قاعده ای داره وشما مدام با کلمات آشنا سرو کار دارید
مثلا همه ی 3 بعدی کارا میدنند به جسم میگند مش . حالا اگه شما توی یو دی کی کمی در کد ها چستجو کنید با همین یه کلمه میتونید چند تا چیز مهم رو تغیر بدید
توی یونی تی شما برای اجرای انیمیشن و ... به کد احتیاج دارید . اما توی یو دی کی حتی برای ساخت یک بمب که عمل تخریب پذیری انجام بده ، نیازی به کد نیست
اگه 1000 تا جسم هم از مکس به یو دی کی بیاد ، رابط کاربری یو دی کی اینقدر خوبه که شما گیج نمیشید
یو دی کی فقط در ضمینه ی گیم پلی ماهر نیست ، بلکه شما در زمینه ی صحنه های سینماتیک هم غابلیت های فراوانی دارید
از جمله رندر سریعش . شما توی یونیتی برای این که برخورد رو تعریف کنی به کد نیاز داری ولی توی یو دی کی...
شما برای ایجاد اسلحه به کد نیاز داری ولی یودی کی در نسخه ی جدید نیاز به کد رو جوری کاهش داده که شما در تقریبا به کد نیاز نداری
یونی تی به کرک نیاز داره و قیمتش هم خیلی زیاده ، یعنی عملا نمیتونید بازی بسازید که جهانی بشه
اما یو دی کی برای لایسن فقط 100 دلار میگیره ، اون هم بعد از این که به مقدار زیاد سود کردی
بازم بگم ؟
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
 سپاس شده توسط javidrayan ، sasy20 ، mohamadpc ، dll1024 ، A.r.SH ، tirnam ، amir-kratos ، AIVIO
محمد علی من که تقلید نکردم من فقط اصلاحش کردم. what
اگه ناراحتی پاکش کنم. ohno
من نظرم اینه ! :">
نه نمیخواد پاکش کنیteeth

هروقت فهمیدی یو دی کی بهتره پاکش کنteeth
لطفا اینو ببین :
---------
resim
 سپاس شده توسط javidrayan
در ضمن انگار شما با نسخه جدید یونیتی کار نکردی ؟ what
چون اگه کار می کردی این رو نمی گفتی ! :>
توی یونیتی برای گذاشتن اسلحه نیازی به کد نیست مثل یو دی کی فقط برای کارای دیگش مثل تیر زدن و غیره کد لازمه اونهم خیلی کم چرا مردم رو گیج می کنی ! what
شاید یو دی کی توی چیزایی که شما گفتین سختی داشته باشه ولی در عوض خیلی آسونی های دیگه داره و در ضمن پکیج های زیادی هم برای رفع اون مشکل هاش داره که می تونید از سایت خودش دان کنید. ohno

دوستان من چیزی نمی گم لطفا خودتون با یونیتی کار کنید البته بعد از مطالعه آموزش واسط کاربری یونیتی تا خودتون ببینین !!! angel/
 سپاس شده توسط sasy20 ، smehraban
خوب منم منظورم تیر زدن یونی تی بود
شما اگه دونفر باه به بازی سازی شروع میکردن و هرکدوم مقدار خاصی که مشابه هم بود برای یاد گیری میزاشتند وبعد از مدت مشخص شروع به ساخت بازی میکردند ، کسی که با یو دی کی کار میکنه خیلی بیشتر نو آوری میتونه انجام بده تا کسی که با یونی تی کارکرده ، همچنین از لحاظ گرافیکی ، شخصی که با یو دی کی کار کرده ، بسیار جلو تره
چون کسی که با یونی تی کار میکرده باید 80 درصد وقتشو روی یاد گیری کدنویسی کنه اما شخصی که با یو دی کی کار میکنه 80 درصد دنبال نو آوریه
کسی که کمی با یو دی کی کار کرده باشه دنبال اینه که چجوری تخریب پذیری ایجاد کنه
ولی کسی که با یونیتی کار میکنه باید دنبال ایجاد اصلحه باسه و + مشکلات لول ادیتور یونیتی
لطفا اینو ببین :
---------
resim
 سپاس شده توسط javidrayan ، sasy20

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
NewText مشکل در حرکت نکردن اسپرایت با انمیشن mohammadchi 3 117 9/7/1397، 06:41 عصر
آخرین ارسال: Clever Wise
  سوال در مورد بخش 2d موتور بازیسازی unity3d محمد دولت آبادی 0 499 20/5/1395، 02:55 عصر
آخرین ارسال: محمد دولت آبادی
  استفاده از نمای دوبعدیو سه بعدی alexandre9009 3 720 15/5/1395، 01:01 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011
  اسم بهریت پکیج 2 بعدی که استفاده کردین؟! tmnttnmt 0 631 10/5/1395، 06:02 عصر
آخرین ارسال: tmnttnmt
  سلام/کمک کنید چه طوری استفاده کنم؟!؟؟! tmnttnmt 1 728 26/3/1395، 05:58 صبح
آخرین ارسال: babakbabaki

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان