درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم دسترسی صحیح برای حذف پست های تبلیغاتی
Exclamation 
با سلام،
کاربران گرامی، همانطور که مشاهده می‌فرمایید دیشب انجمن مورد حمله ی یک اسپمر قرار گرفته و به تعداد بسیار بالایی پست تبلیغاتی منتشر شده است.
این حملات هر چند روز یکبار انجام می گرفت اما به دلیل حجم کم آن، اسپمر به سرعت مسدود و پست ها پاک می شدند اما اینبار در حدود 100 پست ارسال شده است...

بهتر است با روش حذف پست ها بیشتر آشنا شوید؛ به دلیل ناقص بودن دسترسی مدیریتی من، هربار مجبورم تا وارد یک تاپیک شوم و با زدن تیک اولین پست آن و رفتن به پایین صفحه دکمه ی حذف پست را انتخاب کرده و پس از تائید دوباره آن تاپیک را پاک کنم. در حالت عادی برای حذف دسته‌جمعی تاپیک ها می توان از بخش موضوعات آن ها را انتخاب کرده و یکباره حذف کرد اما این اجازه به من داده نشده است.
حالا به نظر شما حذف بیش از 5 صفحه تاپیک تبلیغاتی چقدر زمان می‌برد؟!

این تاپیک برای آن ایجاد شده تا از مدیران اصلی انجمن درخواست کنم تا دسترسی های بنده را افزایش دهند تا راحتتر بتوانم نظم انجمن را حفظ کنم. با آقایان مجید و مهدی حاتمیان نیز تماس برقرار کردم اما یکی خاموش بود و دیگری وصل نمی‌شد.
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
 سپاس شده توسط hisalam ، MiladKaydi ، ProMember ، محمدمهدی علیجانی
خسته نباشید...تنهایی اره سخته...
تیم مدیریت انگار زیاد ب انجمن سر نمیزنن... اونم انجمنی ک ب گواه امار خودش، روزی 1000 کاربر داره...
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13 ، MiladKaydi ، ProMember
سلام ، ممنون از اینکه در انجمن حضور دارید . 
دسترسی رو اضافه می کنیم ، ضمن اینکه اعضا محترم انجمن می توانید از طریق ایمیل انجمن که در قسمت تماس با ما قرار داده شده هرگونه نظر پیشنهاد مشکل را گزارش کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13 ، MiladKaydi
دوستان عزیز،
بنده همچنان با همان دسترسی ها مشغول حذف اسپم ها هستم و باز شاهد مقدار زیادی اسپم هستیم که مجبورم دانه ای حذف کنم.
خیلی عجیب هست که اسپمر ها چطور همیشه بخشی از انجمن را برای اسپم دادن انتخاب می کنند که من کمترین دسترسی را برای مدیریت در آن دارم؟
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان