درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی اسپرایت
Mad 
دوستان من یونیتیم خیلی حرفه ایه و میخوام یک بازی مثل 41148 بسازم (البته من کی باشم که بخوام مثل آقای فنایی بسازم). منظورم اینه که در اون سبک سیاه و ماجراجویی. اما طراحی اسپرایت و انیمیشن اصلااااااااااااااااااااااااااااا اصلا اصلا بلد نیستم. به معنای واقعی کلمه 0 هستم. میخوام با جدیت شروع کنم یاد بگیرم لطفا استادان عزیز بفرمایید از کجا و چگونه شروع کنم. ممنون
پاسخ
سلام دوست عزیز آموزش کاملش توی فرانش هست 
جستجو کنید آموزش ساخت بازی 41148 (فصل اول)
دقیقا این دوره فصل اولش مربوط به گرافیک فتوشاپ و انیمیشن هست. امیدوارم به دردتون بخوره.
پاسخ
خود آقای فنایی هم سبکش رو از بازی های مثل The Silent Age و لیمبو الهام گرفته و چیزی که منحصر به فرد کرد بازیو داستان خوبش بود...در رابطه طراحی اسپرایت و انیمیشن هم شما ابتدا باید مبانی هنرهای تجسمی طراحی و انیمیشن رو یاد بگیرید که اگه انگلیسیتون خوب باشه رفرنس های زیادی توی اینترنت هست
بعد توی یه سبک خاصی که مد نظرتونه تمرکز کنید و همونو ارتقا بدینو خلاقیت به خرج بدین
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست طراح برای طراحی کارکتر mohammad_df 1 266 16/1/1398، 08:42 عصر
آخرین ارسال: mohammad_df
  [رایگان]-بسته عظیم آموزش طراحی کاراکتر17 گیگ (لینک مستقیم و پرسرعت) mo-hammad 1 150 25/6/1397، 12:51 عصر
آخرین ارسال: qwerty13
  [رایگان]-بسته بزرگ رفرنس های طراحی ( دسته woman) mo-hammad 0 85 25/6/1397، 02:03 صبح
آخرین ارسال: mo-hammad
Wink طراحی گرافیک بازی برای شما بصورت رایگان Green Bulk 3 1,108 12/6/1395، 02:34 صبح
آخرین ارسال: ADEL
  طراحی گرافیک دوبعدی برای بازی storm_inside 1 895 8/5/1395، 08:13 صبح
آخرین ارسال: ADEL

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان