درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صحبتی با مدیران عزیز
Thumbs Up 
سلام خدمت مدیران انجمن .

انجمن متاسفانه هر روز داره فعالیتش کمتر میشه ...
لطفا اگر وقتش رو دارید یه تغییرات اساسی توی انجمن بدید که حداقل برای همین افرادی که هنوز سر میزنن یه تنوع باشه . 
بعضی بخش های کم استفاده رو حذف کنید . چند نفر رو مسؤل کنید که پست های قدیمی غیر مفید رو حذف کنن . رنگ انجمن رو چند روز یه بار تغییر بدید ... یا هر چیز دیگه ای که خودتون صلاح میدونید .

بعضی از دوستان خودشون فعالیتی ندارن و به زیاد فعالیت کردن دیگران گیر میدن ...!!! 
( بنده چند تا تایپ پشت سر هم زدم اومدن گفتن از انجمن اخراجش کنید ! )
منم فعالیتم رو کمتر کردم ... بعدش باقی  دوستان هم فعالیتشون کم شد و برخی عزیزان کلا از انجمن رفتن ( مثال : شین استادیو ) 
نمیخوام پر حرفی کنم ، شما خودتون بهتر از من وضع انجمن رو میدونید .

خلاصه ی حرفم اینه ( ناراحتم از اینکه اینو میگم ) :
یا یه کاری واسه انجمن بکنید ، یا بسته شدنش رو اعلام کنید که برخی عزیزان ( مثال qwerty13 ) ، هر روز بخشی از وقتشون رو براش صرف نکنن... depressed

امیدوارم مورد توجه تون قرار بگیره .
[b]بنده هم درحد توانم کمک میکنم .[/b]

[b]موفق پیروز باشید همگی  mwah [/b]
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76 ، Support ، qwerty13 ، TNT
(23/6/1397، 01:21 صبح)MiladKaydi نوشته است: سلام خدمت مدیران انجمن .

لطفا اگر وقتش رو دارید یه تغییرات اساسی توی انجمن بدید که حداقل برای همین افرادی که هنوز سر میزنن یه تنوع باشه . 
بعضی بخش های کم استفاده رو حذف کنید . چند نفر رو مسؤل کنید که پست های قدیمی غیر مفید رو حذف کنن . رنگ انجمن رو چند روز یه بار تغییر بدید ... یا هر چیز دیگه ای که خودتون صلاح میدونید .

بعضی از دوستان خودشون فعالیتی ندارن و به زیاد فعالیت کردن دیگران گیر میدن ...!!! 
منم فعالیتم رو کمتر کردم ... بعدش باقی  دوستان هم فعالیتشون کم شد و برخی عزیزان کلا از انجمن رفتن ( مثال : شین استادیو ) 

یا یه کاری واسه انجمن بکنید ، یا بسته شدنش رو اعلام کنید که برخی عزیزان ( مثال qwerty13 ) ، هر روز بخشی از وقتشون رو براش صرف نکنن... depressed

سلام البته من در حال حاضر مدیر نیستم ولی قبلا بودم
موضوع اینه که اغلب تغییر ایجاد کردن خیلی سخته و اگر هم وعده ای برای تغییر داده میشه عمدتا در حد وعده باقی میمونه بخاطر مشکلات فنی که در حین تغییرات پیش میاد
اینی که شما میگید اصلا موضوع جدیدی نیست همواره این انجمن باهاش دست و پنجه نرم کرده و تا اینجا پیش اومده
البته از کوتاهی های امثال بنده هم بوده اینو رد نمیکنم
شما به فعالیتتون ادامه بدید قطعا کسانی که باید قدر بدونن قدر میدونن و اوناییم که شما گفتید سنگ اندازی میکنن محلشون ندید. دسترسی داشتم خودم حسابشونو میرسیدم teeth
با این حال با حرفتون موافقم نیاز به یه سری کارا هست اما شما امیدوار باشید به اینکه کاری که انجام میدید به ثمر خواهد نشست ، اگر حتی یک نفر با فعالیت شما از این انجمن چیزی یاد بگیره و بیرون بره کار مفیدی انجام بده خیرش به شما اول و در ادامه به همه میرسه و این ارزشمنده...
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسط Support ، qwerty13 ، MiladKaydi ، TNT
سلام 
اندکی تامل فرمایید با کمک دوستان در حال ایجاد تغییراتی هستیم . 
توجه فرمایید که این انجمن به طور کامل با هزینه شخصی نگهداری میشه و به دلیل نبود هیچگونه حمایتی اغلب بعضی از پروژه ها مانند آخرین جشنواره تابستانی بازیسازی که سال گذشته بود نیز با شکست مواجه شد . 
امیدوارم نه تنها مدیران بلکه اعضا هم در بهبود این وضعیت همواره مانند گذشته همراه ما باشند . 
اگر پیشنهادی یا انتقادی در جهت بهبود انجمن دارید صمیمانه پذیرای هرگونه نقد و پیشنهاد اعضا هستیم . 
این انجمن متعلق به همه اعضا می باشد و باید به این موضوع همواره دقت داشته باشیم که انجمن فقط با کمک خود اعضا می تواند رشد کند . 
در پایان از تمام عزیزانی که در این انجمن به فکر نشر دانش و به اشتراک گذاری آن با دیگران هستند صمیمانه تشکر می کنیم . 
منتظر پینشنهادات و انتقادات شما هستیم .
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13 ، MiladKaydi ، aminblog76 ، TNT
(23/6/1397، 01:21 صبح)MiladKaydi نوشته است: سلام خدمت مدیران انجمن .

باسلام دوست عزیز.
خیلی پست خوبیه منم باهاتون موافقم... اما فکر نکنم با تغییر رنگ و تم و... چیزی تغییر بکنه...دلیل رفتن من هم از انجمن چیز دیگری است. در ضمن من هنوز هم پست های انجمن رو بعضی اوقات میخونم و از انجمن نمیشه گفت رفتم.بهرحال ممنون
هر سوالی در گیم میکر و یونیتی دارید یا اندروید استودیو:
t.me/elshine081
اگه فایل های اندروید sdk نیازتون شد:
http://www.androidsdk.ir
t.me/androidsdkir
این هم سایت و کانال استودیو:
http://www.shinestd.ir
t.me/shinestd
پاسخ
 سپاس شده توسط MiladKaydi
دوست عزیز ، شما خودتون به بنده گفتید که از انجمن رفتید و دیگه فعالتی توش نخواهید داشت .
من هم همون رو گفتم ، دروغی از خودم نساختم .
البته منظورم این نیست که شما بهم تهمت دروغ زدید ، فقط خواستم باقی دوستان هم بدونن که دروغ نگفتم .
smiley
پاسخ
درسته.......
هر سوالی در گیم میکر و یونیتی دارید یا اندروید استودیو:
t.me/elshine081
اگه فایل های اندروید sdk نیازتون شد:
http://www.androidsdk.ir
t.me/androidsdkir
این هم سایت و کانال استودیو:
http://www.shinestd.ir
t.me/shinestd
پاسخ
همون طور که مدیران عزیز در این تاپیک گفتن تغییرات نیاز به حمایت داره
اما ابعاد دیگه ای هم وجود داره که باید بهشون دقت کرد
به نظر من اگر سیستم انجمن برپایه سیستمی که stackoverflow در حال استفاده از اون هست بنا بشه یا میشد مدیریت انجمن خیلی خیلی راحت تر و جامع تر بود 
برای کاربرانی که تازه وارد میشدند  کار راحت بود
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76
(26/6/1397، 10:01 صبح)sir maker نوشته است: همون طور که مدیران عزیز در این تاپیک گفتن تغییرات نیاز به حمایت داره
به نظر من اگر سیستم انجمن برپایه سیستمی که stackoverflow در حال استفاده از اون هست بنا بشه یا میشد مدیریت انجمن خیلی خیلی راحت تر و جامع تر بود 

پیشنهاد خوبیه اما تغییرات ساختاری اساسی باعث از بین رفتن بسیاری از اطلاعات سایت میشه (خواسته یا ناخواسته) که فکر نکنم برای انجمنی به قدمت اینجا خیلی مناسب باشه مگر راه مناسبی برای تغییرات پیدا بشه
پاسخ
(26/6/1397، 10:16 صبح)aminblog76 نوشته است:
(26/6/1397، 10:01 صبح)sir maker نوشته است: همون طور که مدیران عزیز در این تاپیک گفتن تغییرات نیاز به حمایت داره

پیشنهاد خوبیه اما تغییرات ساختاری اساسی باعث از بین رفتن بسیاری از اطلاعات سایت میشه (خواسته یا ناخواسته) که فکر نکنم برای انجمنی به قدمت اینجا خیلی مناسب باشه مگر راه مناسبی برای تغییرات پیدا بشه

سلام... این مشکل فعالیت کم معمولا گریبان انجمنهای ایرانی رو میگیره...
من یکی تقریبا عضو بسیاری از انجمنهای قدیمی فارسی تو موضوعات مختلف بودم...از ماهواره گرفته !!! تا انجمنهای امنیتی از سیمرغ و کروز تا شبگرد و اشیانه...حتی pd ک هم صنف همین انجمنه...یا تقریبا تمامی انجمن های شکار و تیراندازی ایران....اما همه شون محکوم به عدم فعالیت، تعطیلی یا در بهترین حالت پاتق پیرمردها شدن واسه بیان خاطراتشون  در زمان شلوغی انجمن!!!!
شاید مهمترین دلیلش عدم شناخت مسیر و عدم نقشه و برنامه ریزی منسجم و به طبع نداشتن نقشه راهه...
البته تو این بین انجمنی مثل اشیانه هنوز خودشو رو تونسته حفظ کنه ک اونم بیشتر به خاطر تبلیغات سنگینی بود ک بعد از هک وب سایتهای دانمارکی کردن و البته ضعف کشور تو موضوع امنیت سایبری و پشتیبانی ایی ک از مدیریت اونجا کردن...وگرنه سواد بسیاری از کاربران شبگرد بیشتر از اشیانه بود....
یه دلیل دیگه هم به جز عدم یه نقشه راه مشخص، تغییرات فناوری های ارتباطی پی در پی هست....
و ظهور شبکه های اجتماعی و ب طبع تشکیل گرووهای مختلف علمی فناوری هنری یا هر موضوعی ک انجمن اینترنتی شناخته شده ای داشت...
البته هیچ وقت نمیشه این دوتا رو باهم مقایسه کرد...به طبع کسی ک میخواد بازی سازی کنه وجود کامپیوتر ک لازمشه ، ساختار وبی انجمن بیشتر به کارش میاد ولی یه عامل دیگه هم هست که این رو تشدید میکنه و اونم عامل عدم شناخت خود کاربر از خودش و اینکه چی میخواد هستش و ممکنه خیلی به خاطر جو زدگی یا حالا هر چی تو یه مقطعی یه فعالیتی کنن بعد با کوچکترین مشکل کار رو رها کنن یعنی نگاهشون به انجمن صرفا یه پیام رسان باشه...شما نگاه کنید من تو هر چی انجمن بازی سازی بودم اونایی ک فک میکردن باید خیلی خفن باشن  شروع میکردن به رویاپردازیهای جاه طلبانه بدون شناخت توانایی های خودشون و درنهایت کاری رو بازحمت بسیار شروع می کردن اما یا تموم نمیشد و یا بعد از وقفه های متوالی کار نهایی پر از باگ و از نظر ساختاری انچنان لذتی ک باید ب بازی کننده اش می داد رو نمی داد...همین ساخت بازی های سه  بعدی ک بعضی از دوستان دنبال اونن و اکثرا هم کپی ناقص یا شلمشیمبویی از چندین داستان بازی دیگه...
یه  دلیل دیگه هم اینه که نمیدونم چ مرضی (این واژه رو مجبور شدم به کار بببرم) به مرور بین اعضای انجمن تفرقه و مشکل درست میشه و هر کی میره ی انجمن واسه خودش میزنه و باعث میشه کاربرای فعال تقسیم شن و فعالیتها تو انجمنها به صورت منفرد پایین بیاد و کاربرا هم وقتی ببینن اخرین پست انجمن مربوط به چند روز چند هفته و به مرور چن ماه قبل میشه دیگه رغبتی به فعالیت پیدا نمی کنه و انجمن رو ترک می کنن...
و اما از تغییر سایت به دلیل از بین رفتن اطلاعات نترسین( اگ واقعا بهش اعتقاد دارین و میدونید با تغییرش میتونید رونقی بدید به انجمن) چون باعث گروکان گرفتن رغبت کاربرا و در نتیجه کسادی و بی انگیزگی بیشتر انجمن، به مرور میشه و اون زمان طلایی تغییر از دست میره...
اگر واقعا میخواید ساختار رو عوض کنید با یه دامنه جدید و به صورت ازمایشی بیارید بالا و تو انجمنها مرتبط و غیر مرتبط تبلیغش رو بکنی و حتی با مدیرهای انجمنهای دیگه بخواین ک همکاری کنن یا ادغام بشین...
 یه مشکل دیگه هم وجود داره همه ما به صرف علایقمون یه موضوع خاص ممکنه وارد انجمن مربوطه بشیم اما به مرور زمان و افزایش سن و دغدغه های جدید ، دیگه توانایی دنبال کردن علایقمون رو نداشته باشیم...یعنی اگ خودمونم بخوایم روزگار مجبورمون می کنه ک علایقمون رو بزاریم کنار....شاید تنها راه اینه ک از علایقمون بتونیم کسب درامدی کنیم...اگ بچه هایی ک سنشون تو محدوده بیسته هست یا چ بهتر اگ کمتر باشه با برنامه سعی کنید اگ بازی سازی علایقتون اون رو بدرستی ادامه بدین تا بتونید به مرور تبدیل شغل و پیشه تون شه...عمر ادم هم خیلی سریع میگذره و من هنوز دنبال رویاهای 18 سالگی خودمم اونم تو سن سی و چن سالگی...
موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسط MiladKaydi ، qwerty13 ، Mehrdad ، aminblog76 ، sir maker

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  من چطور باید به مدیران سایت ثابت کنم این پروفایل واقعی خودم هست و اینها کار خودم هست! SULIM 8 2,708 7/3/1392، 03:56 عصر
آخرین ارسال: Majid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان