درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم pathfinnding و inventori در گیم میکر
سلام کسی میتونه برام سیستم pathfinding و inventori رو در گیم میکربرام ایجاد کنه یا حد اقل اموزش دقیقشو برام بنویسه چون میخوام یه بازی مثل ماشین اریوم بسازم ولی نمیتونم
پاسخ
درود بر شما

تو خود سایت یویو گیمز سرچ کنید . خیلی زیاد هست.

https://marketplace.yoyogames.com/assets...ory-system

https://marketplace.yoyogames.com/search...athfinding
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13 ، u r s a ، sir maker
(1/4/1397، 04:22 عصر)Mehrdad نوشته است: درود بر شما

تو خود سایت یویو گیمز سرچ کنید . خیلی زیاد هست.

https://marketplace.yoyogames.com/assets...ory-system

https://marketplace.yoyogames.com/search...athfinding

ممنون ولی من به علت ضعیف بودن انگلیسیم زیاد از اینترنت چیزی نفهمیدم میخواستم یکی اینجا به زبان فارسی کد هارو توضیح بده تا بفهمم هم من هم کسایی که بعد از من میخوان یاد بگیرن راحت باشن حالا اگه کسی هست که میتونه کمک کنه واقعا ممنون میشم ازش
پاسخ
راستی اقا مهرداد این چیز هایی که بالا لینکشو دادین نفهمیدم چی هستن میگه فایل گیم میکر نیست . اکثرشونم که پولی اند D:
پاسخ
(1/4/1397، 08:39 عصر)u r s a نوشته است: راستی اقا مهرداد این چیز هایی که بالا لینکشو دادین نفهمیدم چی هستن میگه فایل گیم میکر نیست . اکثرشونم که پولی اند D:

اون Inventory رایگان هست که براتون گذاشتم. کافیه یه اکانت تو یویوگیمز باز کنید و دانلودش کنید. تو لیست pathfinding هم رایگان وجود داره. لینک رو دوباره ببین.

من گیم میکر کار نمیکنم. ولی سیستم اینونتوری کار سختی نیست. فقط کافیه از آرایه ها استفاده کنید . اما pathfinding آسون نیست حتما از پلاگین های آماده کمک بگیرید.
پاسخ
(2/4/1397، 09:10 صبح)Mehrdad نوشته است:
(1/4/1397، 08:39 عصر)u r s a نوشته است: راستی اقا مهرداد این چیز هایی که بالا لینکشو دادین نفهمیدم چی هستن میگه فایل گیم میکر نیست . اکثرشونم که پولی اند D:

اون Inventory رایگان هست که براتون گذاشتم. کافیه یه اکانت تو یویوگیمز باز کنید و دانلودش کنید. تو لیست pathfinding هم رایگان وجود داره. لینک رو دوباره ببین.

من گیم میکر کار نمیکنم. ولی سیستم اینونتوری کار سختی نیست. فقط کافیه از آرایه ها استفاده کنید . اما pathfinding آسون نیست حتما از پلاگین های آماده کمک بگیرید.

بله ولی وقتی دانلودش میکنم یک فایل هست با پسوند gmez که نمیدونم باید باهاش چیکار کنم اصلا چی هست؟
پاسخ
(2/4/1397، 10:20 صبح)u r s a نوشته است:
(2/4/1397، 09:10 صبح)Mehrdad نوشته است: اون Inventory رایگان هست که براتون گذاشتم. کافیه یه اکانت تو یویوگیمز باز کنید و دانلودش کنید. تو لیست pathfinding هم رایگان وجود داره. لینک رو دوباره ببین.

بله ولی وقتی دانلودش میکنم یک فایل هست با پسوند gmez که نمیدونم باید باهاش چیکار کنم اصلا چی هست؟

باید از بخش import اون رو وارد پروژه کنید.
هیچ روزی مثل روزی که بر تو گذشت نیست
ای اباعبدالله...
پاسخ
(3/4/1397، 09:44 صبح)qwerty13 نوشته است:
(2/4/1397، 10:20 صبح)u r s a نوشته است: بله ولی وقتی دانلودش میکنم یک فایل هست با پسوند gmez که نمیدونم باید باهاش چیکار کنم اصلا چی هست؟

باید از بخش import اون رو وارد پروژه کنید.

سلام ممنون از قسمت فایل ایمپورتو پیدا کردم با گیم میکر استودیو 1.4 هم کار میکنم ولی فایل با پسوند gmez رو نمیخواد و با پسوند gmz  رو میخواد و gmez جزو اون لیستش نیست نمیدونم حالا چجوری ایمپورت کنم والا . شما هم امتحان کنید ببینید همین طوریه؟
راستی نگفتین این فایل ها چی هستن
پاسخ
(3/4/1397، 11:23 صبح)u r s a نوشته است:
(3/4/1397، 09:44 صبح)qwerty13 نوشته است: باید از بخش import اون رو وارد پروژه کنید.

سلام ممنون از قسمت فایل ایمپورتو پیدا کردم با گیم میکر استودیو 1.4 هم کار میکنم ولی فایل با پسوند gmez رو نمیخواد و با پسوند gmz  رو میخواد و gmez جزو اون لیستش نیست نمیدونم حالا چجوری ایمپورت کنم والا . شما هم امتحان کنید ببینید همین طوریه؟
سلام و وقت بخیر
gmez پسوند افزونه هاست باید تو افزونه ها اد کنید
میتونید از درگ اند درپ هم استفاده کنید
پاسخ
(3/4/1397، 03:04 عصر)imanbeik نوشته است:
(3/4/1397، 11:23 صبح)u r s a نوشته است: سلام ممنون از قسمت فایل ایمپورتو پیدا کردم با گیم میکر استودیو 1.4 هم کار میکنم ولی فایل با پسوند gmez رو نمیخواد و با پسوند gmz  رو میخواد و gmez جزو اون لیستش نیست نمیدونم حالا چجوری ایمپورت کنم والا . شما هم امتحان کنید ببینید همین طوریه؟
سلام و وقت بخیر
gmez پسوند افزونه هاست باید تو افزونه ها اد کنید
میتونید از درگ اند درپ هم استفاده کنید

سلام من الان دوتا چیزو درست نفهمیدم یکی اینکه این افزونه ها چی هستند و به چه دردی میخورن
دو اینکه چطوری باید ازشون استفاده کرد
من یکی ازین فایلارو درگ اند دراپ کردم و در قسمت extensions یه صفحه ایجاد شد در اون صفحه صفحه دومش من این فایلو ایمپورت کردم ظاهرا و کلی شاخه تو اسپرایت ها و ابجکت ها و ... برام باز شد ولی وقتی میخوام بازی رو ران کنم ارور میده که extensions are not permitted on steam workshop
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سیستم ثبت بالاترین امتیاز Best Score Amirns 1 1,096 3/5/1393، 11:06 صبح
آخرین ارسال: tfh1368

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان