درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد path در گیم میکر
سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
من یه پروژه ای دارم که داخلش از path استفاده کردم. مسیرهایی که در حین بازی ایجاد میشن.
به یه مشکل عجیب خوردم که هرکاری کردم نتونستم حلش کنم.
با هر کلیک روی یه مهره از صفحه یه path جدید ایجاد میشه و یه مهره به اون نقطه حرکت میکنه.
حالا مشکل من اینجاست که بعد از 9 حرکت دیگه پروژه کار نمیکنه!!
آیا تعداد path های موجود در یک روم محدودیت داره؟ مثلا 9 تا بیشتر نمیشه ساخت؟ یا چی؟
چرا بعد از 9 حرکت دیگه پروژه کار نمیکنه؟ چون تنها جایی که من شک کردم همین path ها هستن.
فقط میخوام بدونم تعداد path  ها در یک روم محدودیت دارن؟ تو خود سایت gamemaker هم گشتم ولی چیزی راجب ماکزیمم تعداد path ها چیزی ننوشته بود.
پاسخ
(23/1/1398، 10:15 صبح)sinaexample نوشته است: سلام دوستان عزیز خسته نباشید.
من یه پروژه ای دارم که داخلش از path استفاده کردم. مسیرهایی که در حین بازی ایجاد میشن.
به یه مشکل عجیب خوردم که هرکاری کردم نتونستم حلش کنم.
با هر کلیک روی یه مهره از صفحه یه path جدید ایجاد میشه و یه مهره به اون نقطه حرکت میکنه.
حالا مشکل من اینجاست که بعد از 9 حرکت دیگه پروژه کار نمیکنه!!
آیا تعداد path های موجود در یک روم محدودیت داره؟ مثلا 9 تا بیشتر نمیشه ساخت؟ یا چی؟
چرا بعد از 9 حرکت دیگه پروژه کار نمیکنه؟ چون تنها جایی که من شک کردم همین path ها هستن.
فقط میخوام بدونم تعداد path  ها در یک روم محدودیت دارن؟ تو خود سایت gamemaker هم گشتم ولی چیزی راجب ماکزیمم تعداد path ها چیزی ننوشته بود.

سلام...
فک کنم تو تخصیص چند path به یک نمونه شی به صورت همزمان محدودیت داره (از نظر منطقی هم نیازی به این کار نیست)...
path هایی ک قبلا ایجاد کردی رو حذف کن (اگ مشکل کمبود حافظه باشه): 

deleting path

بعدا اگ دیدی تونستی حرکت رو ادامه بدی پس همین محدودیت حافظه است(یعنی در واقع با پاک کردن پچهای قبلی هیچ وقت به اون عدد 9 ک نقطه شکست احتمالی هست، نرسیم)...ولی اگ با حذف path های قبلی هنوز هم نمیتونی pathی ایجاد کنی و حرکتها رو ادامه بدی پس مشکل از جای دیگه است...

ویرایش : 
اخرش ببینیم این پروژه به کجا می رسه...به ما هم بده بازی کنیمش..
پاسخ
 سپاس شده توسط sinaexample
نقل قول: hisalam

ویرایش : 
اخرش ببینیم این پروژه به کجا می رسه...به ما هم بده بازی کنیمش..

با سلام بسیار ممنون و سپاسگزارم دوست عزیز.

تقریبا پروژه آمادست البته هنوز مشکلات ریزی داره که دارم حلش میکنم.

دارم وارد مرحله بعد میشم. یعنی آنلاین کردن پروژه
الان پروژه در حالت آفلاین یعنی روی یک گوشی به درستی اجرا میشه و دو نفر میتونن روی یه دستگاه باهم بازی کنن.
ولی من میخوام آنلاینش کنم.یعنی روی دوتا دستگاه مختلف و از طریق اینترنت باهم بازی کنن.

فکر میکنم کار سختی باشه که انشالله با کمک شما عزیزان اینم انجامش میدیم.
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال در مورد ساخت بازی تخته نرد sinaexample 25 824 15/1/1398، 04:06 عصر
آخرین ارسال: sinaexample
  سوال: نحوه اجرای ویدیو در گیم میکر استادیو amir_122 12 1,783 5/8/1395، 09:55 عصر
آخرین ارسال: sir maker
  در مورد سیو بازی در گیم میکر استودیو fba1245 2 736 17/6/1395، 06:28 عصر
آخرین ارسال: fba1245
  سوال گیم میکر(کمک!!) NightKiller 4 844 24/5/1395، 10:26 صبح
آخرین ارسال: sir maker
Question سوال در مورد ساخت بازی سه بعدی mehrsa 3 1,082 3/2/1395، 07:26 عصر
آخرین ارسال: آرین12

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان