درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد asp.net
سلام
چون دوران دانشجویی من داره میرسه میخام ازتون بپرسم ببینم در زمینه طراحی وب ایا asp.net میتونه خوب باشه یانه. میخام یه درامد هر چند کم تو دوران دانشجویی داشته باشم
تبلیغات استخدامی رو دیدم بیشتر اینو میخاستن
از نظر سختی و از نظر کاربرد به نظرتون زبون مناسبیه یا نه؟؟
پاسخ
واقعا کسی اطلاعاتی نداره؟؟؟
راستی نظرتون در مورد php چیه
پاسخ
آره اگه کار کنی بازرارش خوبه.asp.net باید visual studio 2010 و sql server 2010 به بالا رو یاد بگیری.مخصوصیا برنامه نویسی stored procedure ها و view و trigger ها در vs ... شما یاد بگیر من راهنماییت می کنم واسه استخدام.
پاسخ
 سپاس شده توسط mzr
ببینید معمولا شرکت های خاصی دنبال این زبان هستن معمولا این زبان چه ساخت وبسایت باهاش و چه سرور هاش و نگهداری هزینه بالایی داره ولی به خاطر برخی مزایاش نسبت به php خیلی بهتر هست
بسته به کار و اینده کاری شما داره اگر قصد دارید وارد شرکتی بشید و اون شرکت هم از این زبان استفاده میکنه پس به دردتون میخوره
پاسخ
چرا هزینه بالایی داره؟
برای یادگیری باید سرور داشت یا نه یا مثلا موقع کار باید انلاین بود؟angel/
پاسخ
هزینه های سرور معمولا بالا هستند ولی راحت بودن asp و دیزاینر اون نسبت به php کارو براتون اسون تر کرده(منظور دیزاینر مربوطه داخل ویژوال استادیو هست که باش میتونید یک وبسایت کامل رو طراحی کنید)
برای یادگیری احتیاج به سرور نیست انلاین هم لازم نیست خود ویژوال استادیو همه کار ها رو براتون انجام میده ولی داخل خود سیستمتون فکر میکنم می بایست سروری رو راه اندازی کنید(برای اطلاع بیشتر بهتره سرچ کنید)
پاسخ
 سپاس شده توسط mzr

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان