درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد یونیتی ؟؟؟
آقا یک سوال فنی
من چند وقت پیش یک بازی ساختم توی سیستم خودم مشکلی نداشت ولی وقتی که به دیگران دادم و توی انجمن قرار دادم فهمیدم که یک مشکلی هستش اون هم اینه که وقتی روی زمین کلیک می کرد باید با یک بار کلیک دستورات انجام می شد یعنی کاراکتر به سمت اون نقطه می آمد ولی توی کامپیوتر های دیگه یعنی به جز کامپیوتر خودم توی کامپیوتر دیگه باید چند بار کلیک بشه تا دستور انجام بشه

مشکل کجاست متوجه نشدید بگید بیشتر توضیح بدم
اون بازی هم که ساختم بفرمایید

http://promakers.ir/showthread.php?tid=9963
(22/10/1393، 10:46 عصر)Hamed-razor نوشته است: آقا یک سوال فنی
من چند وقت پیش یک بازی ساختم توی سیستم خودم مشکلی نداشت ولی وقتی که به دیگران دادم و توی انجمن قرار دادم فهمیدم که یک مشکلی هستش اون هم اینه که وقتی روی زمین کلیک می کرد باید با یک بار کلیک دستورات انجام می شد یعنی کاراکتر به سمت اون نقطه می آمد ولی توی کامپیوتر های دیگه یعنی به جز کامپیوتر خودم توی کامپیوتر دیگه باید چند بار کلیک بشه تا دستور انجام بشه

مشکل کجاست متوجه نشدید بگید بیشتر توضیح بدم
اون بازی هم که ساختم بفرمایید

http://promakers.ir/showthread.php?tid=9963

عزیز شما بی زحمت دوتا کار بکن برای خودت هم بهتره:
1.برای سوالات مختلفت توی گوگل به فارسی یا انگلیسی سرچ بزن
2.اگر بعد از سرچ به جواب سوالت نرسیدی برای هر سوالت تاپیک جدا ایجاد کن. چون اینجوری دوباره یه برج پیزا ساخته میشه (مثل سوالات گیم میکر) بعد دیگه جمع و جور کردنش سخت میشه. پس لطفا از این تاپیکای جامع ایجاد نکنید smiley
موفق باشید
تاپیک به دلایل گفته شده قفل میشه smiley
 سپاس شده توسط محمدمهدی علیجانی ، sajjad3011

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال فوری یونیتی دارم YASIN GIME 7 436 19/5/1396، 12:11 عصر
آخرین ارسال: امیر رضا
Question سوال یونیتی A.m 12 883 29/4/1396، 12:40 عصر
آخرین ارسال: fahimi
Question یه سوال از کسایی که یونیتی بلدن Alone Warrior 6 1,347 17/6/1395، 01:15 عصر
آخرین ارسال: Alone Warrior
  سوال در مورد بخش 2d موتور بازیسازی unity3d محمد دولت آبادی 0 519 20/5/1395، 02:55 عصر
آخرین ارسال: محمد دولت آبادی
  سوال: بازی آنلاین در یونیتی sllark 1 622 5/5/1395، 09:04 عصر
آخرین ارسال: ketabi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان