درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال اضطراری وردپرس.
Exclamation 
سلام دوستان لطفا اگه بلد نیستید هم ی سایت بگید اموزششو گذاشته باشه.

ببینید من ی فایل اکسل دارم که توی اول اولش نوشته :
نام
میخوام تو وردپرس ی کار کنم که ی محصول مجازی باشه همین اکسل باشه فقط وقتی میخرنش جلوی نام اسم کسی که خریده رو بنویسه. مثلا اسم من بهار هست وقتی اين فایل اکسل رو میخرم اسمم بازش که میکنم نوشته باشه نام: بهار .
خیلی اضطراریه دمتون گرم لطفا بگید لطفا لطفا لطفا.
پاسخ
بعد از خرید بره تو ی صفحه که بپرسه نام و سن بعد بده. مثلا من میخرم بعد میرم تو ی صفحه خود به خود اسممو میزنم بها سنم ۱۷ ی فایل اکسل اینطوری بده بهم:
نام بهار
سن 17
پاسخ
سلام،
مکان صحیح تاپیک شما در بخش پرسش و پاسخ بازی های های کامپیوتری نیست و به بخش php منتقل شد.
درخواست شما سوال نیست بلکه سورس احتیاج دارید. بیاید این سورس رو به چند سوال تبدیل کنیم.
۱- چطور به مشتری پس از انجام خرید یک دکمه نشان دهیم که با زدن آن به یک پرونده کد php منتقل شویم؟ راهنمایی و یا سورس برای ووکامرس احتمالا بسیار هست.
۲- چطور نام و اطلاعات مشتری را در فایل اکسل وارد کنیم و سپس به کاربر برای دانلود دهیم؟ بعد از اینکه مشتری از طریق لینک وارد کد php شد، با php پرونده اکسل اصلی را باز کرده و اطلاعات مشتری که با GET یا POST دریافت کرده ایم در پرونده جاساز می کنیم. کد های نمونه برای ویرایش اکسل زیاد هستند مثل اینجا . در نهایت پرونده اکسل جدید را با یک نام دیگر ذخیره کرده و با تابع header کاربر را به آن هدایت می کنیم تا دانلود کند.
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
باید از تابع استفاده بشه و همچنین افزونه ای که pdf یا اکسل تولید میکنه
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان