درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات گیم میکر (تعداد سوالات زیاد)
Question 
سلام!
یکسری سوال داشتم درباره گیم میکر یکم زیادن ولی خیلی ممنون میشم کمکم کنید! teary
(عضو جدیدم!)

۱. چطور به ابجکت پلیر بگم وقتی نزدیک چیزی هست با کلیک روی اون برش داره؟
یا مثلا روی کلید که کلیک نکردم در باز نشه وقتی کلید رو گرفتم( از نزدیک فقط بتونه برش داره نه مثلا ده متر فاصله داشته باشه کلید رو برداره)
در باز بشه؟

۲. چطور به بازی خشاب اضافه کنم؟ یعنی مثلا۳۰ تا تیر شلیک کردم بعد کاراکتر با زدن کلید r خشاب رو عوض کنه دوباره سی تا بشه! فقط هم ۹۰ تا تیر توی اون روم واسه ابجکت وجود داشته باشه‌.

۳. چطور بگم که مثلا پلیر نتونه رگبااااااارررری شلیک کنه مثلا رگباری باشه ولی نه مثلا شونصد تا تیر ردیف بشن پشت سر هم!با فاصله!

۴. چطور فروشگاه بسازم؟ مثلا توی بازی سکه بزارم بعد با توجه به تعداد سکه ها اون ایتم و بخرم؟
 بعد چطور بگم توی همه روم ها اون ایتم استفاده بشه؟ یعنی مثلا من خریدمش تاثیرش توی همه ی روم ها باشه؟

۵. چطور امتیاز های بازی یا سکه های بازی رو بسازم (برای فروشگاه)  وقتی از روم خارج میشیم یا از بازی خارج میشیم ثابت بمونن؟

۶. چطور واسه حریف جون خاصی تعیین کنم (مثلا باس پایانی بازی) که با شلیک به مرور زمان کم بشه؟

۷. چطور بگم که ابجکت مثلا زدم روی j تفنگش تغییر کنه بعد با همون مقدار خشاب دفعه قبل استفاده از اون تفنگ؟

(بازی به این شکله که با زدن دکمه z بازیکن به حالت نشسته یا ایستاده و هدف گیری در میاد. شلیک و تفنگ و خشاب رو هم میشه تنظیم کرد)

۸. چطور واسه بازی ایتمی بزارم که با جمع آوری شیء خاصی مثلا اون قدرت یا اون راز مخفی توی بازی رو نمایش بده ؟ (مثلا توی منوی بازی صفحه جدیدی که قبلا قفل بوده باز بشه و اون آیتم اونجا بره)

۹. بعدش چطور بگم که مثلا روی یک نامه کلیک کردیم بازش کنه روی صفحه صفحه پشتش مات بشه پلیر هم حرکت نکنه دشمنا هم بایستن؟

راستی!
از کد نویسی هم سر در نمیارم!
بی زحمت تا حد ممکن با اکشن واسم توضیح بدید! 
ممنون!
پاسخ
سلام،
تمامی سوالات شما سوالاتی هستند که همه موقع شروع به کار باهاشون مواجه میشن.
تمامی این سوالات در تاپیک های قبلی پاسخ داده شده اند (به جز ۷ تا حدودی)؛ بهتر هست که بگردید.

ضمنا بهتره که کدنویسی رو یاد بگیرید چون با اکشن تاحدودی بیچاره میشید not_sure
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
 سپاس شده توسط MiladKaydi ، Babak. M
(13/1/1398، 12:28 عصر)qwerty13 نوشته است: سلام،
تمامی سوالات شما سوالاتی هستند که همه موقع شروع به کار باهاشون مواجه میشن.
تمامی این سوالات در تاپیک های قبلی پاسخ داده شده اند (به جز ۷ تا حدودی)؛ بهتر هست که بگردید.

ضمنا بهتره که کدنویسی رو یاد بگیرید چون با اکشن تاحدودی بیچاره میشید not_sure
سلام میشه آدرس تاپیک رو بفرستید؟
همه ی سوالام رو جواب میده؟
بعدش اگه تونستید همینجا توضیح بدید ممنون میشم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کد کم و زیاد شدن صدا با فاصله در گیم میکر 00131 1 201 26/5/1397، 05:27 عصر
آخرین ارسال: MiladKaydi
  تعداد تیر مشخص در گیم میکر sina2000 4 783 21/8/1395، 01:46 صبح
آخرین ارسال: sina2000
  تفاوت بین گیم میکر و گیم میکر استادیو sorkheh 10 2,516 3/3/1395، 02:03 عصر
آخرین ارسال: alirezaee
  سوالات من قبل از دانلود گیم میکر استادیو mansoor22 2 819 12/10/1394، 06:28 عصر
آخرین ارسال: close.css
  سوالات Anime Studio Amirns 4 1,765 23/9/1394، 04:27 عصر
آخرین ارسال: Punisher

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان