درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات من و جوابهای شما (FPS Creator)
تیرنام اسم گروهشونه و این تیرنام یعنی اقا محمد مدیرشونه و شما درست میگین اون سایت برا ایشون هست smiley
اگه مدل پک هارو خاستی بگو بهت پ.خ بدم ولی من دوباره بهت میگم 3 گیگ حجمشون هست ولی ........lol
پاسخ
 سپاس شده توسط tirnam
Information 
(30/1/1391، 02:36 عصر)orache نوشته است: تیرنام اسم گروهشونه و این تیرنام یعنی اقا محمد مدیرشونه و شما درست میگین اون سایت برا ایشون هست smiley
اگه مدل پک هارو خاستی بگو بهت پ.خ بدم ولی من دوباره بهت میگم 3 گیگ حجمشون هست ولی ........lol

ولی چی؟؟؟',}
من نمیتونم 3گیگ رو دانلود کنم با این سرعت بسیار بسیار بالای اینترنت!ohno
حالا زیاد مهم نیست دستتونم درد نکنه...
هدف اصلی من از مدل پک این چندتا چیزه:
وسایل خونه
وسایل آشپزخونه
چند آدم عادی غیر مسلح(در صورت امکان موءنث هم)
چند ماشین
چند سگمنت زمین
ماشین آلات سنگین(بولدزر-کامیون و...)
اگه کسی این چیزا رو (حتی یکیشونو) در اختیار داره میتونه واسه دانلود بذاره؟؟؟
(حتما جبران میکنم...)

نمونه کارهای 3Ds Max:
1)ماشین آمریکایی 2)روبات
2) یکی هست (یا شایدم دوتا یا بیشتر teeth) که به طرز عجیبی هرچی تاپیک تاحالا زدم یا دوستان دیگه زدن امتیاز 1 میده... خب دوست(های) عزیز قبل از اینکار تاپیک سوژه رو بخونید شاید خوب بود و مثلا" امتیاز 2 دادید!!! teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط orache
وسایل اشپز خونه زیاد دارم سگمنت که اصلا تا دلت بخاد مدل انسانم دیگه اخرشه الان بهت میدم ولی....... lol
جای خالی یعنی اکثرا خرابن یا سفیدن یا ناپدید یا وقتی خروجی میگری ناپدید میشن یا سفید میشن یا صداشون خرابه ....
پاسخ
مرسی ممنون...flower
ولی اون سایتی که معرفی کردی(لینکی که گذاشتی) رو رفتم ولی نتونستم کاری بکنم.
روی Download Now کلیک کردم یه چیزی اومد روی صفحه:sign up or login ولی منظورشو نفهمیدم بخاطر همین نتونستم دانلودش کنم...
راه حلشو میدونی؟؟؟what
راستی آقا تیرنام،
اون دیوار نامرئی که فرمودین آپلود میکنین رو میشه در اختیارمون بذارین؟؟؟sad
(آخه شدیدا بهش نیاز دارم)

نمونه کارهای 3Ds Max:
1)ماشین آمریکایی 2)روبات
2) یکی هست (یا شایدم دوتا یا بیشتر teeth) که به طرز عجیبی هرچی تاپیک تاحالا زدم یا دوستان دیگه زدن امتیاز 1 میده... خب دوست(های) عزیز قبل از اینکار تاپیک سوژه رو بخونید شاید خوب بود و مثلا" امتیاز 2 دادید!!! teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط orache
اره باید ثبت نام کنی دیگه teeth وقتی دانلود میزنی نوشته sign up or login یعنی یا وارد شو یا ثبت نام کن
موفق باشی
پاسخ
 سپاس شده توسط tirnam
Information 
(30/1/1391، 09:01 عصر)orache نوشته است: اره باید ثبت نام کنی دیگه teeth وقتی دانلود میزنی نوشته sign up or login یعنی یا وارد شو یا ثبت نام کن
موفق باشی

سلام، ممنون...
من یه سوال دیگه هم دارم:
وقتی وارد بازی میشم و یه مدت توی بازی ول می چرخم، یوهو گیر میکنه و دکمه ها قفل میشن یعنی هرکاری میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. چطوری میشه این مشکل رو حل کرد؟؟؟what
این اتفاق برای شما هم می افته؟

نمونه کارهای 3Ds Max:
1)ماشین آمریکایی 2)روبات
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76 ، orache
نه اصلا برام این مشکل پیش نیومده ببین کارای زیر رو درست انجام دادی
1:اگه ویندوزت اکسپی هست باید x9 رو نصب کنی
2:اگه ویستا یا سون هست x10
3:بعد از نصب برنامه اپگریدو نصب کن و وقتی میخای فینیشت رو بزنی مینیویسه delete dbo and bin file باید تیک رو بزنی و بعد یه صفحه ی سیاه میاد باید بزنا y یعنی yes بعد تمامی فایل های dbo و bin رو حذف میکنه اگه این دو فرمت توی نرم افزارت باشه و حذفش نکنی داری خروجی میگیری پدرتو در میاره اگه این کارو نکردی همین الان اپگریدو دوباره نصب کن
پاسخ
 سپاس شده توسط salar7
(1/2/1391، 05:24 عصر)orache نوشته است: نه اصلا برام این مشکل پیش نیومده ببین کارای زیر رو درست انجام دادی
1:اگه ویندوزت اکسپی هست باید x9 رو نصب کنی
2:اگه ویستا یا سون هست x10
3:بعد از نصب برنامه اپگریدو نصب کن و وقتی میخای فینیشت رو بزنی مینیویسه delete dbo and bin file باید تیک رو بزنی و بعد یه صفحه ی سیاه میاد باید بزنا y یعنی yes بعد تمامی فایل های dbo و bin رو حذف میکنه اگه این دو فرمت توی نرم افزارت باشه و حذفش نکنی داری خروجی میگیری پدرتو در میاره اگه این کارو نکردی همین الان اپگریدو دوباره نصب کن

ممنون
آپگرید چیه؟؟؟
(ببخشیدا!!!:">)

نمونه کارهای 3Ds Max:
1)ماشین آمریکایی 2)روبات
پاسخ
 سپاس شده توسط orache
تو اپگریدو نصب نکردی c;,g پس چجوری از بازیت خروجی میگیری angel/
ببین وقتی نسخه رایگان نرم افزار رو نصب میکنی میگه باید نرم افزار رو بخری اما وقتی اپگرید یا همون اپدیتو توش نصب کنی این موضوع حل میشه
وقتی اپگریدو نصب کردی هم میتونی از بازیت خروجی بگیری هم یه خورده از باکگ های موتورت حذخ میشن تیرنام تو همین سایت اپگرید 1.19 رو گذاشت برو دان کنش و بعد نصب کن و وقتی نصب شد تو اون قسمتی که باید فینیش رو بذنی مینویسه delete bin and dbo file تو باید یه تیک روش بذاری و بعد یه صفحه ی سیاه باز میشه گذینه ی y رو بذن یعنی yes و بعد این فایلا حذف میشن دقت کن اگه این فایلا حذف نشن هنگام خروجی دردسر ساز میشه اگه با ابهامی مواجه شدی بهم بگو
پاسخ
 سپاس شده توسط salar7
نقل قول: اقا محمد گفتین در سایتتون اون نرم افزاری که کوه و ساختمون میکشه رو دارید اما من ندیدم .. فقط چهار چیز بود
اون جزو پک کامل FPSCreator هست .
نقل قول: من از اونجا که خیلی جاها رو قبلا دنبال مدل پک گشته بودم، بیشتر مدلها رو دارم.(البته بیشترشون به درد نمیخورن)
مثلا همین وبلاگ FPSbazan رو خودم زیر و رو کردم...
این وبلاگ شما هستش؟
شما با اون تیرنامی که توی fpsbazan اسمشو اینور اونور نوشتن(با عنوان گروه تیرنام) نسبتی دارین؟؟؟
آره . FPSbazan وبلاگ منه . گروه تیرنام هم مال منه teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط salar7 ، amin tgc

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question سوالات گیم میکر (تعداد سوالات زیاد) Babak. M 3 161 9/2/1398، 03:58 عصر
آخرین ارسال: Babak. M
  fps creator برای ساخت رالی هم میشه؟ aminblog76 20 5,514 10/4/1396، 04:11 صبح
آخرین ارسال: developer573
  نسخه کامل FPS Creator afooti 20 6,462 3/3/1395، 07:28 عصر
آخرین ارسال: game10000
  سوال در مورد fps creator Mkkh 6 1,591 7/11/1394، 12:49 عصر
آخرین ارسال: amirhosein.raad
  سوالات من قبل از دانلود گیم میکر استادیو mansoor22 2 860 12/10/1394، 06:28 عصر
آخرین ارسال: close.css

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان