درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات مختلف در مورد یونیتی
شما اموزش های یونیتی رو نگاه کردی ؟
اینا که شما می گی همش تو اموزش ها هست ها!!!!!!!!
XEngine
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
ولی فک نکنم خروجی گرفتن رو یاد داده باشن +اون وارد کردن زمین هم مشکل دارم زمین اماده هست و دانلود کردم نور پردازی و اشیا و... همه اینارو داره
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
ببخشید. یه سوال کلی. آیا آموزش فارسی یونیتی وجود داره. یعنی آموزشی که هم یونیتی و زبان برنامه نویسیش رو یاد بده.angel/
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
آقا جان اصلا نباید شما زمینی که عوارض داره رو به عنوان مدل بیاری تو صحنه. خیلی سنگین میشه. خود terrain یونیتی سیستمی داره که باعث میشه خلیلی پردازش رو بالا نبره.
در مورد خروجی گرفتن هم اونو که add کرن بعد build and run را میزنید و تمام دیگر! حواست باشه برای ویندوز خروجی بگیری
(28/3/1391، 04:39 عصر)arash2012 نوشته است: ببخشید. یه سوال کلی. آیا آموزش فارسی یونیتی وجود داره. یعنی آموزشی که هم یونیتی و زبان برنامه نویسیش رو یاد بده.angel/

آره وجود داره.
.::بازی شاهزاده ی یتیم::. ،بهترین بازی فنی در پنجمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال:

http://www.promakers.ir/showthread.php?tid=1796

بازی نبردهای پایدار فتح المبین
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
خوب میزنم خروجی نمیگیره اگر میگرفت که میگفتم

برا اون زمین هم من یه اموزش دیدم میگه اونو باید وارد کرد البته هنوز نتونستم دانلودش کنم
اون ارور قرمزه همیشه اون پایین هست حالا رفتم تو اون قسمت موقع گرفتن خروجی عکس گرفتم 2 تا 3 ارور میده ببنید
http://up.vatandownload.com/images/i9uz7...rdruc5.png
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
دوستان
میشه توی یونیتی همه Mesh Renderer هایی که از یه متریال استفاده می کنن، متریالشون یکی دیگه بشه؟
مثلا دوتا متریال داریم: mat1 و mat2، حالا 100 تا mesh داریم که از mat1 برای یکی از element هاشون استفاده میکنه و همشون رو میخوام mat2 کنم.
چطوری میشه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
(28/3/1391، 04:43 عصر)prince_of_persia نوشته است:
(28/3/1391، 04:39 عصر)arash2012 نوشته است: ببخشید. یه سوال کلی. آیا آموزش فارسی یونیتی وجود داره. یعنی آموزشی که هم یونیتی و زبان برنامه نویسیش رو یاد بده.angel/

آره وجود داره.

خوب از کجا می تونم گیر بیارم.what
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
دوستان براي خروجي گرفتن با فرمت اندرويد چه بايد كرد
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
برید به تایپک gamemaker studio اوجا آدرست sdk اندروید رو داده . البته بگم دریافت sdk خیلی آسون نیست . چون فایل های مورد نیاز که خیلی هم پر حجمه روی سرور گوگل که ایران رو تحریم کرده قرارداده شده و باید با یه نرم افزار تغیر IP دانلود کنید ( تغیر IP نه قیلت ر شک --ن) . بعد هم برید آموزش هایی که بهتون پ.خ میکنم رو دان کنید و ببینید . یه سریش فارسی و یه سری انگلیسی
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan
کسی مشکل منو حل نمیکنه یونیتیمو چند بار نصب کردم بازم ارور میده
پاسخ
 سپاس شده توسط javidrayan

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت بازی کنسول های مختلف برای اندروید ali.z 9 521 4/5/1396، 03:04 عصر
آخرین ارسال: mamali me
  *سوال و کمک در مورد راه رفتن یونیتی*** tmnttnmt 2 804 2/5/1395، 01:24 عصر
آخرین ارسال: tmnttnmt
dashboard کمک در مورد ساخت بازی از صفر hossainghadimi 4 749 25/3/1395، 02:27 صبح
آخرین ارسال: ahmadreza59
Star سخت افزار مورد نیاز برای یونیتی armank12 3 3,018 6/3/1395، 09:46 عصر
آخرین ارسال: Sinakhda
  سوال در مورد Text Box در یونیتی arix 10 3,419 4/11/1394، 09:26 عصر
آخرین ارسال: Sinakhda

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان