درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت بازی اندروید
Big Grin 

سلام استادان :">
میخوام بازی اندروید ۲ بعدی بسازم از کجا شروع کنم؟ what
با چه نرم افزاری بسازم راحت تره؟ c;,g
گیم میکر استدیو خوبه یا؟؟؟ :>
برای ساختن بازی ۳ بعدی اندروید چی؟ ',}

از بزرگان پرتجربه و استادان گرامی تقاضای راهنمایی دارم! cool
با تشکر teeth

آفرین جان آفرین پاک را
آن که جان بخشید و ایمان خاک را

زنده باد پرومیکرز و پرومیکرزیان
پاسخ
 سپاس شده توسط HADIp
(10/2/1394، 11:25 صبح)Teshne نوشته است:

با تشکر teeth

برای 2 بعدی :
گیم میکر استدیو , کانستراکت , یونیتی
3بعدی :
یونیتی , یو دی کی
پاسخ
 سپاس شده توسط Teshne ، qwerty13
اما در گیم میکر نمیشه پرداخت درون برنامه ایی ایجاد کرد
من نتونستم

با B4a هم میشه بازی ساهت اما به حرفه ایی گیم میکر و سپس بونبتی نمیشه

با گیم میکر راحت می تونی بازی سازی رو شروع کنی

حال اگه کسی آموزشی برای گیم میکر داره
که بشه با اون پرداخت درون برنامه ای انجام داد بذاره لطفا
نیاز مند یم
پاسخ
 سپاس شده توسط Teshne
یونیتی هم برا سه بعدی خوبه هم برا دو بعدی و پیشنهاد منه چون حجم خروجی گیم میکر استدیو زیاده
انجین cocos بهتردین انجین برای خروجی اندرویده که سخت و وقتگیره
هیچ وقت موقع حرف زدن غذا نخورید .
اندروید را با طعم جاوا بنوشید
https://telegram.me/joinchat/BTG1TQNIX1bnCIx1LW5hEA
http://promakers.ir/showthread.php?tid=1...#pid129749
resim

everyday is Ashura, every land is Karbala
پاسخ
 سپاس شده توسط Teshne
(10/2/1394، 11:25 صبح)Teshne نوشته است:

با تشکر teeth

اگه میخوای ساده شروع کنی با گیم میکر استدیو کار کن ولی اگه میخوای بعدا حسرت نخوری که چرا یه مدتی الکی با یه انجین ناپایدار کار کردم از همون اول یونیتی (دوبعدی بعد سه بعدی) کار کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی علیجانی ، raamz110 ، Teshne
با هر کدوم از انجینا کار کنی راه طولانی ای داری! هم گیم میکر استودیو هست که میتونی باهاش بازی اندروید بسازی و هم یونیتی. اینا بنظرم بهترینا هستن.
با هردوشون میتونی در سطح متوسط بازی بسازی اما اگه میخوای بازی هات حرفه ای بشن بازم میتونی با هردوشون بازی حرفه ای بسازی lol
خلاصه اینکه با هردوشون باید یاد بگیری و فک کنم با گیم میکر حدود 6 یا 7 سال طول بکشه که حرفه ای بشی و بتونی بازی خفن بسازی. البته بستگی به خودت داره.
پاسخ
 سپاس شده توسط HADIp ، Teshne
0_0
مطمعنی منظورت از 6-7 سال گیم میکره؟
بنظره من برای خوره شدن تو گیم میکر (مثل استادان کیورتی و توحید و سجاد و...) 3 سال تلاش پیاپی (تکرار می کنم! پیاپی!)
میتونه کلا گیم میکر رو برات تشبیه کنه به یه لیوان آب خوردن... ^_^
ولی احتمالا یونیتی همین 5-6 سال وقت میبره توش واقعا استاد بشی...

البته یه چیز بگم...
هیچ چیز نمی تونه آدم رو به اندازه ای که کلاس های حضوری به صرفه هستن بالا ببره! شما هرچقدر میخوای برو سورس و آموزش PDF
بخون، ولی همه اینا دربرابر یک مربی که بتونی حضوری باهاش حرف بزنی، به آموزشاش با دقت توجه کنی، و جواب سوالاتت رو به محض پرسیدن به دست بیاری، هیچین!
خودم شخصا علاقه دارم تابستون یه دوره برنامه نویسی اندروید بگزرونم! از حالا پیگیرم تا یه کلاس خوب با قیمت خوب پیدا کنم... ^_^
امضا:

STICK-MAN

رسیدن به هدف مساوی است با یک درصد نبوغ و نود و نه درصد عرق ریختن. (توماس ادیسون)

به نظرم یه گرافیک فوق العاده میتونه بازی هایی با برنامه نویسی های تکراری که بقیه همیشه دارن مثل اون میسازن رو خیلی زیبا تر کنه smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط Xaniar ، Teshne
(19/2/1394، 03:28 عصر)HADIp نوشته است: 0_0
مطمعنی منظورت از 6-7 سال گیم میکره؟
بنظره من برای خوره شدن تو گیم میکر (مثل استادان کیورتی و توحید و سجاد و...) 3 سال تلاش پیاپی (تکرار می کنم! پیاپی!)
میتونه کلا گیم میکر رو برات تشبیه کنه به یه لیوان آب خوردن... ^_^
ولی احتمالا یونیتی همین 5-6 سال وقت میبره توش واقعا استاد بشی...

البته یه چیز بگم...
هیچ چیز نمی تونه آدم رو به اندازه ای که کلاس های حضوری به صرفه هستن بالا ببره! شما هرچقدر میخوای برو سورس و آموزش PDF
بخون، ولی همه اینا دربرابر یک مربی که بتونی حضوری باهاش حرف بزنی، به آموزشاش با دقت توجه کنی، و جواب سوالاتت رو به محض پرسیدن به دست بیاری، هیچین!
خودم شخصا علاقه دارم تابستون یه دوره برنامه نویسی اندروید بگزرونم! از حالا پیگیرم تا یه کلاس خوب با قیمت خوب پیدا کنم... ^_^
نه دوست عزیز. 3 سال طول میکشه یاد بگیری. سه سال بعد رو سعی میکنی با انجین صمیمی بشی. اگه واقعا سه سال بس بود الان باید بچه های ما صد تا بازی مثل بازی هایی که تو سایت گیم میکر هست میساختن. این بخاطر اینه که خیلیا گیم میکر رو اول مسیر حساب کردند و انجینای دیگه رو ادامه ی مسیر. در صورتی که تا بخوای با گیم میکر یه بازی عالی بسازی نصف عمرت رفته.
در واقع اون 6 سالی که گفتم هم زمانیه که خودم با گیم میکر گذروندم ولی هنوز هم حرفه ای نیستم. فک هم نمیکنم کسی با گیم میکر حرفه ای باشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط parhamic ، HADIp ، Teshne
اینکه بازی ای نساختن دلیلش بلد نبودن کامل انجین نیست.بلکه به ضعف انجین یا بازی ساز نبودن فرد بر می گرده.شما اگه ایده ای تو ذهنت باشه با هر انجینی میسازیش.من دیدم اکثر افراد وقتشونو صرف یاد گیری انجین می کنن.فک می کنن اگه انجین رو بیشتر بلد باشن بعداا بازی های بهتری می سازن و در واقع هیچ وقت شروع به ساخت یه بازی واقعی نمی کنن و هرچی می سازن به قول خودشون دسگرمیه و برای یادگیری بیشتره.یه تاپیک تو همین انجمن بود به طرف گفتن این بازیو ادامه نده چون از ساختش چیزی یاد نمیگیری ! مگه قراره چیزی یاد بگیریم ؟ قراره بازی بسازیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط TNT ، Teshne
(19/2/1394، 11:35 عصر)parhamic نوشته است: اینکه بازی ای نساختن دلیلش بلد نبودن کامل انجین نیست.بلکه به ضعف انجین یا بازی ساز نبودن فرد بر می گرده.شما اگه ایده ای تو ذهنت باشه با هر انجینی میسازیش.من دیدم اکثر افراد وقتشونو صرف یاد گیری انجین می کنن.فک می کنن اگه انجین رو بیشتر بلد باشن بعداا بازی های بهتری می سازن و در واقع هیچ وقت شروع به ساخت یه بازی واقعی نمی کنن و هرچی می سازن به قول خودشون دسگرمیه و برای یادگیری بیشتره.یه تاپیک تو همین انجمن بود به طرف گفتن این بازیو ادامه نده چون از ساختش چیزی یاد نمیگیری ! مگه قراره چیزی یاد بگیریم ؟ قراره بازی بسازیم.

انجین گیم میکر از نظر من ضعفی نداره که تو بازی مشکل ایجاد کنه. بنظرم اینکه همه چیز رو بندازیم گردن انجین اشتباهه.
ایده ای که داریم رو با هر انجینی نمیتونیم بسازیم. با اونی که باهاش راحت تریم میتونیم بسازیم. برای همینه که باید یه مدت زیادی رو صرف یادگیری کنیم تا با انجین صمیمی بشیم.
از طرفی هم کاملا با این حرفتون موافقم. اینکه هدف بازیسازیه نه یادگیری.
اما از طرف دیگه یادگیری هم لازمه چون اگه نباشه بازی ای وجود نداره.
پاسخ
 سپاس شده توسط Teshne

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در خروجی اندروید full-city 6 403 21/4/1397، 10:16 عصر
آخرین ارسال: ali9050
  تنظیم ابعداد صفحه در اندروید full-city 0 550 16/7/1396، 08:31 عصر
آخرین ارسال: full-city
Exclamation ساخت بازی آندروید در سبک "Virtual Pet Game" Farzad98a 1 1,402 31/2/1394، 07:59 عصر
آخرین ارسال: TakOn1
  ساخت حرفه ای بازی اندروید karisan 3 2,070 30/1/1394، 11:39 عصر
آخرین ارسال: vng
  دوست دارید چی واسه اندروید بسازید ؟ sajjad3011 20 3,542 11/10/1393، 12:31 عصر
آخرین ارسال: orache

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان