درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت اولین سبک بازی با یونیتی
(14/3/1393، 03:13 عصر)Black Flag نوشته است: هر کدوم سختی های خاص خودشو داره .

استاد میشه بیشتر توضیح بدین .
پاسخ
حالا استاد که نیستم ولی باشه بیشتر توضیح میدم . برای مثال توی بازی های سوم شخص سیستم کاور گیری لازمه که نوشتنش سخته . در عوض نوشتن سیستم تیراندازی توی بازی های rpg سخت تره . یا مثلا بازی های rpg توشون fog of war هست . یعنی اون سیاهی که دور پلیر هست و نوشتنش خیلی سخته . هوش مصنوعی توی جفتشون به یک اندازه سخته فرقی نمیکنه .
در ضمن جدا از برنامه نویسی توی بازی های سوم شخص به جزئیات محیط و لول دیزاین بیشتر باید توجه بشه .
پاسخ
 سپاس شده توسط moien1
(14/3/1393، 03:22 عصر)Black Flag نوشته است: حالا استاد که نیستم ولی باشه بیشتر توضیح میدم . برای مثال توی بازی های سوم شخص سیستم کاور گیری لازمه که نوشتنش سخته . در عوض نوشتن سیستم تیراندازی توی بازی های rpg سخت تره . یا مثلا بازی های rpg توشون fog of war هست . یعنی اون سیاهی که دور پلیر هست و نوشتنش خیلی سخته . هوش مصنوعی توی جفتشون به یک اندازه سخته فرقی نمیکنه .
در ضمن جدا از برنامه نویسی توی بازی های سوم شخص به جزئیات محیط و لول دیزاین بیشتر باید توجه بشه .

اولا خیلی خیلی ممنون.flower
باشه بهت میگم Black Flag جون .:P:Pteethteeth:P
حالا میشه همین طوری بازی اول شخص با سوم شخص مقایسه کنید .coolcool
پاسخ
به نظر من ساختن بازی اول شخص خیلی راحته البته پیاده سازی پلیر رو میگم
من تونستم توی 3 ماه بعد از نصب یونیتی یه سیستم اول شخص با امکان تعویض اسلحه و راه رفتن پلیر و نارنجک و ... بسازم

ولی تو همه ی سبک ها باید یه هوش مصنوعی برای دشمنات بزاری که گیر میکنی و باید به یونیتی مسلط باشی

منم الان دارم یاد میگیرم که اگه خدا بخاد در اینده یه هوش مصنوعی براش بسازم teeth
پاسخ
 سپاس شده توسط moien1
یعنی فقط Black Flag و mzr باید حرف بزنه پس بقیه کجان . x(x(x(ohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnox(x(x(x(
پاسخ
(14/3/1393، 03:42 عصر)moien1 نوشته است: یعنی فقط Black Flag و mzr باید حرف بزنه پس بقیه کجان . x(x(x(ohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnox(x(x(x(

خب استااااد (teeth) بلک فلگ که گفتن.

شما اول بگین چقدر از یونیتی رو بلدین. اصن سابقه دارین. با محیطش آشنایین؟

اونجوری که شما گفتین به نظرم تازه یونیتی رو شروع کردین و اصن باهاش کار نکردین.

همونطور که استاد (teeth) بلک فلگ گفتن اول همین راه رفتن و اینا رو پیاده سازی کنین.

اگر هم واقعا دانشتون از یونیتی صفر هست اول به سایت unity3d.com برید. (به وسیه آیپی عوض کن)

آموزش های خیلی خوبی داره. اگه هم اینگلیسی بلد نیستید لرنینگ تی وی.

بعدشم اولش که نباید آدم بازی بسازه. بعدشم که میخواد بسازه نباید راحت طلب باشه. بگرده کدوم سبک آسون تره.

هر سبکی سختی خودشو داره. آسون ترین سبک و کدنویسی کم و اینا شما رو به جایی نمی رسونه.

بدرود wink
پاسخ
(14/3/1393، 04:20 عصر)arash2012 نوشته است:
(14/3/1393، 03:42 عصر)moien1 نوشته است: یعنی فقط Black Flag و mzr باید حرف بزنه پس بقیه کجان . x(x(x(ohnoohnoohnoohnoohnoohnoohnox(x(x(x(

خب استااااد (teeth) بلک فلگ که گفتن.

شما اول بگین چقدر از یونیتی رو بلدین. اصن سابقه دارین. با محیطش آشنایین؟

اونجوری که شما گفتین به نظرم تازه یونیتی رو شروع کردین و اصن باهاش کار نکردین.

همونطور که استاد (teeth) بلک فلگ گفتن اول همین راه رفتن و اینا رو پیاده سازی کنین.

اگر هم واقعا دانشتون از یونیتی صفر هست اول به سایت unity3d.com برید. (به وسیه آیپی عوض کن)

آموزش های خیلی خوبی داره. اگه هم اینگلیسی بلد نیستید لرنینگ تی وی.

بعدشم اولش که نباید آدم بازی بسازه. بعدشم که میخواد بسازه نباید راحت طلب باشه. بگرده کدوم سبک آسون تره.

هر سبکی سختی خودشو داره. آسون ترین سبک و کدنویسی کم و اینا شما رو به جایی نمی رسونه.

بدرود wink
همه چیزایی که بلک فلگ جون گفته خودم شنیدم و جواب دادم
نمی خواهم همین اول بازی بسازم (راجع به این موضوع با بلک فلگ جون صحبت کردم برو بخونش)
استاد arash2012 (خوش حال شدی lolteeth) من نسبت به هم سبک ها را می سنجم وگر نه آسون ترین سبک برای من سخت ترینه

پاسخ
بعله teeth

من استاد نیستم اونم برا شوخی گفتم. ایشون تو یونیتی مهارت داره. من تو گیم میکر (البته خود منم مدیون بعضی هام که تا اینجا رسیدم)

حالا سبک ها رو نسبت به هم می سنجید که چی بشه؟ teeth
پاسخ
(14/3/1393، 04:44 عصر)arash2012 نوشته است: بعله teeth

من استاد نیستم اونم برا شوخی گفتم. ایشون تو یونیتی مهارت داره. من تو گیم میکر (البته خود منم مدیون بعضی هام که تا اینجا رسیدم)

حالا سبک ها رو نسبت به هم می سنجید که چی بشه؟ teeth

تو رو به اعتقاداتت قسم کل تاپیک بخون مگه به بلک فلگ جون نگفتم :
باشه راه رفتن معمولی یاد میگیرم
من می خواهم بدونم کدوم سبک آسونه که سیستم های اون سبک رو بسازم مثلا : حرکت دور بین در بازی های استراتژیک ، یا حرکت دوربین در جهات مختلف برای بازی های rpg ، یا به قول خود تون سیستم راه رفتن سوم شخص.
به جای این حرفا جواب منو بدین ohnoohnoohnoohnoohnoohnox(x(x(x(x(x(,l',l',l',l',l'depresseddepresseddepresseddepressed
پاسخ
نظرم اینه :
روی مبحث مکانیم در یونیتی تحقیق کن...
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question یکسری مشکلات در اولین بازی (رد شدن توپ از استوانه ها و ...) unity.beginner 1 156 9/12/1397، 03:24 عصر
آخرین ارسال: moxen
Question روش ذخیره و بازیابی مراحل بازی در یونیتی start777 12 394 20/6/1397، 05:04 عصر
آخرین ارسال: qwerty13
  {سوال} ساخت بازی آنلاین شبکه A.m 2 163 5/6/1397، 12:08 عصر
آخرین ارسال: qwerty13
Bug راهنمایی برای قرار دادن دیتا در بازی ساخته شده توسط یونیتی saeid4x 6 854 19/9/1396، 02:14 عصر
آخرین ارسال: salar1298
  راهنمایی برای ساخت زمین در یونیتی برای موبایل ؟ saeid4x 3 503 13/8/1396، 11:48 صبح
آخرین ارسال: salar1298

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان