درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت اولین سبک بازی با یونیتی
سلام
من یک فرد کاملا مبتدی هستم می خوام یکی ازسبک های استراتژیک ، سوم شخص ، rpg با یونیتی بسازم انگلیسی هم بلد نیستم که از روی هلپ یونیتی کد نویسی یاد بگیرم . کدام سبک آسان تر هست (از نظر کد نویسی ، تراحی مدل ها و....). what
اون پستی هم که به نام "شروع کار با یونیتی" دادم تیتر درست موضوعش "شروع کار برای ساخت اولین بازی سوم شخص در یونیتی " است (ببخشید) .sad
پاسخ
شما اگه مبتدی هستید که نمی تونید از الان یه بازی سوم شخص بسازید که.
برید اول با محیط یونیتی آشنا شید با فانکشن ها پارتیکل ها تابع ها و متغیر ها و....
بعد شروع کنید به ساخت بازی در یک سبک آسمون مثل first person shooter
پاسخ
(14/3/1393، 11:51 صبح)arash2012 نوشته است: شما اگه مبتدی هستید که نمی تونید از الان یه بازی سوم شخص بسازید که.
برید اول با محیط یونیتی آشنا شید با فانکشن ها پارتیکل ها تابع ها و متغیر ها و....
بعد شروع کنید به ساخت بازی در یک سبک آسمون مثل first person shooter

این چیرزایی که گفتی باید از کجا باد بگیرم
حالم از first person shooter بهم میخوره
فعلا منصرف شدم.
پاسخ
آقایون حرفه ای . depresseddepresseddepresseddepressed چرا کسی جواب نمیده من هنوز مشتاقم بدونم باید کدوم سبک رو انتخاب کنم.coolcoolwhatc;,g
پاسخ
اخه کجای فرست پرسن سبک اسونیه ؟
اگه تازه میخواید شروع کنید اصن نباید بازی بسازید . فقط باید سیستمای مختلفو پیاده سازی کنید و تجربه کسب کنید .

برای مثال شروع کنید خودتون یه سیستم راه رفتن سوم شخص رو بسازید .
پاسخ
 سپاس شده توسط moien1
از بقیه سبک ها که آسون تره !

پاسخ
(14/3/1393، 02:53 عصر)Black Flag نوشته است: اخه کجای فرست پرسن سبک اسونیه ؟
اگه تازه میخواید شروع کنید اصن نباید بازی بسازید . فقط باید سیستمای مختلفو پیاده سازی کنید و تجربه کسب کنید .

برای مثال شروع کنید خودتون یه سیستم راه رفتن سوم شخص رو بسازید .
درود و سپاس فراوان خدمت استاد Black Flag
من می خواهم بدونم کدوم سبک آسونه که سیستم های اون سبک رو بسازم مثلا : حرکت دور بین در بازی های استراتژیک ، یا حرکت دوربین در جهات مختلف برای بازی های rpg ، یا به قول خود تون سیستم راه رفتن سوم شخص
پاسخ
 سپاس شده توسط Black Flag
خواهش میکنم .

استراتژیک رو بیخیال شین . چون ساخت یه استراتژیک خوب و کامل در حد Jagged Alliance کد نویسی خفنی میخواد .

به نظر من پیاده سازی همین راه رفتن رو یاد بگیرین .
پاسخ
 سپاس شده توسط moien1
(14/3/1393، 03:03 عصر)Black Flag نوشته است: خواهش میکنم .

استراتژیک رو بیخیال شین . چون ساخت یه استراتژیک خوب و کامل در حد Jagged Alliance کد نویسی خفنی میخواد .

به نظر من پیاده سازی همین راه رفتن رو یاد بگیرین .

خواهش میکنم

باشه راه رفتن معمولی یاد میگیرم

ولی یک سوال بین دوسبک سوم شخص و rpg کدوم اسکریپت نویسیش راحت تره
پاسخ
هر کدوم سختی های خاص خودشو داره .
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Question یکسری مشکلات در اولین بازی (رد شدن توپ از استوانه ها و ...) unity.beginner 1 95 9/12/1397، 03:24 عصر
آخرین ارسال: moxen
Question روش ذخیره و بازیابی مراحل بازی در یونیتی start777 12 315 20/6/1397، 05:04 عصر
آخرین ارسال: qwerty13
  {سوال} ساخت بازی آنلاین شبکه A.m 2 120 5/6/1397، 12:08 عصر
آخرین ارسال: qwerty13
Bug راهنمایی برای قرار دادن دیتا در بازی ساخته شده توسط یونیتی saeid4x 6 771 19/9/1396، 02:14 عصر
آخرین ارسال: salar1298
  راهنمایی برای ساخت زمین در یونیتی برای موبایل ؟ saeid4x 3 454 13/8/1396، 11:48 صبح
آخرین ارسال: salar1298

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان