درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش استفاده از اسپرایت 360 درجه در گیم میکر
(21/10/1395، 05:03 عصر)mamali me نوشته است:
(6/9/1395، 01:57 صبح)sina2000 نوشته است: دوستان من رو سورس اسپرایت 360 درجه کار کردم درستش کردم حالا رو فرم تصاویر موندم فرمش کار نمیکنه .
دشمن بصورت خودکار با زاویه درست تصویر بسمت پلیر میره اما فرمش ثابت مونده و حرکت نمیکنه
سورسشو میزارم ببینید

http://uplod.ir/ie7au2c91eoq/sprite_360_3.gm81.htm

منتظر پاسخ دوستان هستم weak

راه حلشو فهمیدم.
عکس spr_player رو که داری؟
برای هر جهت یه اسپرایت درست میکنی.
بعد تو ایونت استپ اینو مینویسی:
کد:
direction = point direction(x,y,mouse_x,mouse_y);

بعد با استفاده از دستورات شرطی میگی اگر دایرکشن این بود این اسپرایت رو بهش بده.
راستش من یه جور دیگه حلش کردم . ولی مال توام جالبه اگه ممکنه یه سورس بزار . البته اگه سرت شلوغه ولش کن خودم رو کدی که دادی کار میکنم ببینم چیه بازم
ممنون
پاسخ
توس وبلاگ مهدی گنجه زادگان برو ی سورس مال دزد بی مزد داره.به ارقام کد دقت کن اونطوری با ی اسپرایت توی ی جهت(مثلا راست)میتونی واس هر دو سمت چپ و راست استفاده کنی ولی برای بالا و پایین جدا جدا با استفاده از variable تنظیمشون کن.مثلا اگه ابجکت ب سمت بالا میرف اسپرایت1 اگه ب سمت پایین میرفت اسپرایت2
پاسخ
(24/10/1395، 10:25 عصر)ladyship نوشته است: توس وبلاگ مهدی گنجه زادگان برو ی سورس مال دزد بی مزد داره.به ارقام کد دقت کن اونطوری با ی اسپرایت توی ی جهت(مثلا راست)میتونی واس هر دو سمت چپ و راست استفاده کنی ولی برای بالا و پایین جدا جدا با استفاده از variable تنظیمشون کن.مثلا اگه ابجکت ب سمت بالا میرف اسپرایت1 اگه ب سمت پایین میرفت اسپرایت2

خیلی ممنونم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گذاشتن سرعت برای اسپرایت در گیم میکر info.mgh1986 4 141 7/9/1396، 09:13 عصر
آخرین ارسال: info.mgh1986
  سوال چرخیدن اسپرایت YASIN GIME 4 115 19/5/1396، 12:24 عصر
آخرین ارسال: YASIN GIME
  حرکت اسپرایت در نقاط مشخص شده close.css 1 158 15/4/1396، 03:00 عصر
آخرین ارسال: close.css
  استفاده از اسپرایت های آماده برای بازی javid78 2 678 16/12/1395، 07:17 عصر
آخرین ارسال: TNT
  چگونگی استفاده از دوربین گوشی همراه در بازی ؟؟ h_reza_P 0 316 10/7/1395، 12:01 صبح
آخرین ارسال: h_reza_P

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس