درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای سیستم درون‌خرید پارس‌هاب و چارخونه (ایرانسل)
دوستان سلام

از اونجایی‌که اکثر گیمرهای ایرانی سن و سال پایینی دارند و از طرفی شاید دسترسی مستقیم به کارت‌های بانکی نداشته باشند و البته در نظر گرفتن این موضوع که اکثرا از سیم‌کارت‌های ایرانسل استفاده ‌می کنند،‌میتونه بهترین راه خرید از طریق شارژ ایرانسل باشه که این امکان رو فقط میشه توی فروشگاه نرم افزار ژوبین (پارس‌هاب و چارخونه) پیدا کرد.
یعنی به عبارتی تنها توی این مارکت کاربران میتونند مستقیما از طریق شارژ ایرانسل هم فرآیند خرید رو انجام بدهند حالا چه فروشی چه درون خرید!
برای همینم من مستندای پرداخت درون خریدشو اینجا (البته با توجه به محدودیت فایل پیوست، در پست ‌ها بعدی پیوست خواهم کرد) میزارم تا دوستان و همکارانم در اینجا بتونن بهش دسترسی پیدا کنند و مطالعه کنند.
البته همه این‌ها توی پنل توسعه‌دهندگان هم هست.

راهنمای سیستم درون خرید Android

.zip   راهنمای سیستم درون خرید Android.zip (اندازه: 1.74 MB / تعداد دفعات دریافت: 0)

راهنمای سیستم درون خرید Cordova و PhoneGap
آخرین به روز رسانی : 1395/05/10 13:02

.zip   راهنمای سیستم درون خرید Cordova و PhoneGap.zip (اندازه: 1.13 MB / تعداد دفعات دریافت: 0)

راهنمای استفاده و توسعه بر بستر داده های خارجی (بازی‌های دیتادار با فرمت obb)

در این مارکت شما می‌توانید بازی‌های دیتادار به صورت دیتای obb , جداگانه هم بارگذاری کنید.

.zip   راهنمای استفاده و توسعه بر بستر داده های خارجی - بازی‌های دیتادار obb.zip (اندازه: 1.47 MB / تعداد دفعات دریافت: 0)
مستند یونیتی (Unity) هم حجمش 6مگه اینجا نمیزاره آپلود کنم، چیکار کنم؟؟؟
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان