درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد برنامه نویسی و گرافیک
NewText 
سلام ,
کسی که بخواد شروع به کاری بکنه اول باید علاقه داشته باشه تا در اون کار موفق بشه (البته فقط علاقه کافی نیست) باید براش تلاش کرد. smiley

من واقعا گیر کردم بین این دو موضوع :

* برنامه نویسی   * گرافیک

علاقم جوری هست که از بس که بهش فکر کردم کدوم رو انتخاب کنم اصلا بیخیال دوتا شدم surprised 

یه راهنمایی خوب میخوام شاید یه سری افراد مسخره کنن ولی وقتی من کدنویسی میکنم انگار دنیا رو بهم میدن خیلی واسم لذت بخشه
وقتی گرافیک کار میکنم طراحی میکنم اونم جای خود داره حس خیلی خوبی دارم کلا راجشون
ولی باید بین این دوتا یکی رو انتخاب کرد not_sure 

نظر شما چیه چه پیشنهادی میدید ؟
پاسخ
درود
این یه مورد علمیه که مشخص میکنه  شخص نیمکره ی راست مغزش فعاله یا چپ . نیمکره ی راست مربوط به کارهای هنری و چپ مربوط به تحلیل و ریاضیات و غیره است.
به ندرت کسی پیدا میشه که هر دو را به طور مساوی داشته باشه . اگر هم داشته باشه اتفاقا چیز خوبی نیست .چون شما هر چی در رشته ی مورد علاقه ات بیشتر عمیق بشی به همان میزان بیشتر هم موفق میشی و کمتر از این شاخه به اون شاخه میپری.
اما برای راهنمایی شما : با توجه به نوشته هاتون من حس میکنم شما برنامه نویسی رو بیشتر دوست دارید. اگر هنگام کد زدن واقعا لذت می برید و یه برنامه را راحت پیاده میکنید پس بچسبید به همین کار و وقت خودتون رو تلف نکید. اگه دوست دارید طراحی هم تو برنامه تون باشه اونو پاره وقت انجام بدید نه تو زمان اصلی کار.
اگه یه نمونه از طراحی هاتون بذارید خیلی بیشتر میتونم کمکتون کنم

با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
 سپاس شده توسط aminfoolady
(25/8/1396، 10:13 صبح)Mehrdad نوشته است: درود
این یه مورد علمیه که مشخص میکنه  شخص نیمکره ی راست مغزش فعاله یا چپ . نیمکره ی راست مربوط به کارهای هنری و چپ مربوط به تحلیل و ریاضیات و غیره است.
به ندرت کسی پیدا میشه که هر دو را به طور مساوی داشته باشه . اگر هم داشته باشه اتفاقا چیز خوبی نیست .چون شما هر چی در رشته ی مورد علاقه ات بیشتر عمیق بشی به همان میزان بیشتر هم موفق میشی و کمتر از این شاخه به اون شاخه میپری.
اما برای راهنمایی شما : با توجه به نوشته هاتون من حس میکنم شما برنامه نویسی رو بیشتر دوست دارید. اگر هنگام کد زدن واقعا لذت می برید و یه برنامه را راحت پیاده میکنید پس بچسبید به همین کار و وقت خودتون رو تلف نکید. اگه دوست دارید طراحی هم تو برنامه تون باشه اونو پاره وقت انجام بدید نه تو زمان اصلی کار.
اگه یه نمونه از طراحی هاتون بذارید خیلی بیشتر میتونم کمکتون کنم

با آرزوی موفقیت برای شما

دقیقا شما متوجه شدی چی میگم mwah  من حالا اینقدر از این به اون و از اون به این پریدم نتونستم اون پیشرفتی که دوست داشتم رو بکنم (در حال حاضر رشتم کامپیوتر دانشگاه قراره برم بهمن ما (نیمه دومم) نرم افزارم هم زدم برای خوندن والا چیزی به اسم گرافیک و... پیدا نکردم مگرنه وگرنه اینقدر بهشون فکر میکردم که کدوم رو انتخاب کنم داغون میشدم

من از اینکه بخام یه ایده بزنم یه چیز جالب طراحی کنم کاراکتر سازی کنم میتونم ایده های خوبی بدم چیزای جالبی بسازم اینو درون خودم حس میکنم قبلا که گرافیک کار میکردم چیز خیبی خوبی سراغم میومد و...

ولی نقطعه ضعف که در برنامه نویسی میبینم (در خودم ) اینکه من ریاضیاتم ضعیف تا حدی که همین الان هم ریاضی رو افتادم و تا دی ما پاس نکنم نمیتونم دانشگاه رو برم
حس میکنم این یه مانع میشه واسم نتونم در برنامه نویسی پیشرفت خوبی داشته باشم ولی که ریاضیی در برنامه نویسی که همه چیز نیست احتمال یک سری جا ها هست گیر کرد
شاید اینای هم که گفتم ربطی نداشت شاید بخاطر اینکه علاقه من نسب گرافیک بیشتر باشه و حوصله نداشتم الان پاک کنم اینا رو چون الان فکر کردم زیاد ربط نداشت smiley 

نمیدونم چی بگم والا ...
پاسخ
من در مقاله های مختلف خوندم اگر میخوای یک برنامه برای ریاضی بسازی باید خیلی بلد باشی ولی اگه می خوای برزنامه بنویسی فقط چهار عمل اصلی ضرب تقسیم جمع و تفریق کاربرد داره smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط aminfoolady
کسی اینجا داریم گرافیک کار کنه یا اطلاعات خوبی داشته باشه راجب کاراکتر سازی طراحی من باید چند کلام صحبت کنم باهاش اینجا هم جای چت کردن اونجوری نیست

لطفا یا ای دی بزارید تلگرام بیام یا بهم تلگرام پیام بدید   09168894726 لطفا اگر کسی هست بیاد چند تا سوال دارم بپرسم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک در مورد بازی سازی u r s a 21 703 23/1/1397، 08:45 صبح
آخرین ارسال: Danger
  سوال-پرداخت درون برنامه ای برای بازار و مایکت Hamid1225 1 214 16/11/1396، 12:43 صبح
آخرین ارسال: ahmadreza59
  موتور برنامه سازی YASIN GIME 16 506 20/7/1396، 11:17 عصر
آخرین ارسال: full-city
  طراحی گرافیک full-city 3 275 26/6/1396، 12:26 صبح
آخرین ارسال: TNT
  درخواست راهنمایی برای انتخاب یک کتاب ، که بازیم رو طبق اون بسازم saeid4x 5 314 24/6/1396، 01:00 عصر
آخرین ارسال: YASIN GIME

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان