درود مهمان گرامی! ثبت نام

نظرسنجی: دوست دارید چه نوع بازی هایی بسازید(اگر یدتون تو گزینه ها نبود نظر بدید)
این نظرسنجی بسته شده است.
استراتژیک
31.03%
9 31.03%
جنگی
24.14%
7 24.14%
فرقی نمی کند
20.69%
6 20.69%
بازی هایی که مدل های طراحی خودم باشد
17.24%
5 17.24%
از بازی سازی متنفرم
6.90%
2 6.90%
در کل 29 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوست دارید چه نوع بازی هایی بسازید؟
(21/6/1392، 11:50 صبح)sajad gm نوشته است: دوست دارم یک بازی سوم شخص تو سبکSilent HillوResident Evilبسازم!cool (البته با یونیتی چون با موتور دیگه ای بلد نیستم!teeth)
البته میتونم بسازما حتی با کیفیت بالا ولی حجمش فوق العاده میره بالا و هیچکس دانلود نمیکنه!depressed
یکی از ارزو های من هم اینه یک بازی باکیفیت2بعدی پلتفرمر از روی انیمهAttack On Taitanبسازم cool

سلیقت عین خودمه هم از نظر سایلنت هیل هم از نظر attack on titanteeth
 سپاس شده توسط sajad gm
من دوست دارم یک بازی تو مایه هایه دارک سایدرس 2 یا پرنس پرشیا یا سایلنت هیل یا رزیدنت اویل بسازم ولی من بیش تر از همه دوست دارم یک بازی بسازم که بشه وسیله برداشت و استفاده کرد و حس یک جنگ واقعی رو به آدم القا کنه ولی ساختش خیلی سختهteeth
 سپاس شده توسط sajad gm
(21/6/1392، 04:42 عصر)A-min نوشته است: من دوست دارم یک بازی تو مایه هایه دارک سایدرس 2 یا پرنس پرشیا یا سایلنت هیل یا رزیدنت اویل بسازم ولی من بیش تر از همه دوست دارم بازی بسازم که بشه وسیله برداشت و استفاده کرد و حس یک جنگ واقعی رو به آدم القا کنه ولی ساختش خیلی سختهteeth

نه باو....
مشکلات رو برای خودتون چرا بزرگ میکنین!؟sad
اگه واقعا بخوان بسازین میشه اگه از کلماته خیلی سخته استفاده کنین ماریو هم نمیتونین بسازین!teeth
فقط اینجور بازیها مشکل حجم بالا دارن!فقط همین...teeth
Look
if you had one shot
and one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
?Would you capture it or just let it slip
راست میگم دیگه الان کی رو میشناسی تو ایران یک بازی تو این حد بسازه؟what
(21/6/1392، 04:55 عصر)A-min نوشته است: راست میگم دیگه الان کی رو میشناسی تو ایران یک بازی تو این حد بسازه؟what
ساخته شده...ولی اگه منظورت گرافیک بازیه اون یک مسئله جداست!wink
Look
if you had one shot
and one opportunity
اسمش رو بگو ما هم ببینیم ؟؟؟ wink
 سپاس شده توسط sajad gm
مثلا الان همین بازی گرشاسب خودمون بده؟!؟من که اون موقع ها بازی میکردم خیلی قشنگ بود فقط خیلی زود بازی تموم شد!
resim
Look
if you had one shot
and one opportunity
راستش من بازی سیاوش رو خریدم خیلی بد بود بعد این بازی اومده بود تو بازار هم قیمتش زیاد بود هم فکر کردم عین سیاوش هست راست میگی به نظر بازیه خوبی میاد wink
تریلر گرشاسپ رو دیدم خیلی خوبه wink
 سپاس شده توسط sajad gm
دوست دارم بازی بسازم تو شهر باشهویزگی هاشم بالا باشه مثلا سوار ماشین.موتور و... بشه تفنگ داشته باشه و عوض کنه بعدم از تک تک وسایل شهر بشه استفاده کرد و... (خیلی چیزای دیگه) cool
مهارتت رو بگوwink
===
آموزش فتوشاپ: تکنیک 1 === تکنیک 2
===

====================================================
کاش زندگی هم Crtl+Z داشت تا اشتباهاتمون رو صاف می کردیم.(سخن عمران معماریان)cool
====================================================
 سپاس شده توسط A-min
من دوس دارم یه بازی با قابلیت های نو بسازم
یه بازی خلاقانه
حالا 100 در 100 هم خلاقانه نبود مشکلی نیست همین که تا حدودی ساختار شکنی داشته باشه هم کافیه teeth
موتور هم الان دارم با گیم میکر کار میکنم اما کلا دوس دارم کارم رو با یونیتی انجام بدم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه بازی هایی با گرافیک کارتونی بسازیم؟ tiktak177 10 2,668 25/7/1395، 05:00 صبح
آخرین ارسال: nega66
  بازار چه بازی هایی رو گیر میده ؟ orache 31 7,017 23/7/1394، 04:31 عصر
آخرین ارسال: moradi55594
  تبدیل کردن بازی html5 به سیستم عامل هایی به جز ویندوز و اندروید h.b 3 1,497 13/5/1393، 04:07 عصر
آخرین ارسال: mahdisml
  برای ساخت اشیا برای یونیتی از چه نرم افزار هایی باید استفاده کرد robonice 4 1,862 13/3/1392، 09:35 عصر
آخرین ارسال: Black Flag
  تبدیل بازی هایی که ساختیم به فایل نصبی amin81 3 2,178 22/2/1392، 02:57 عصر
آخرین ارسال: amin81

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان