درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

نظرسنجی: آموزش ها چطور بود ؟
عالی
خوب
متوسط
بد
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوره مقدماتی گیم میکر استودیو 2
NewText 
سلام دوستان بنده علیرضا عبادت هستم ، یک دوره مقدماتی گیم میکر استودیو 2 شروع کردم انشالله اگر برای ادمین های عزیز تبلیغ تلقی نمیشه از همین پست براتون قسمت های جدید رو لود میکنم :

پیشنهاد میکنم اول فهرست کامل سرفصل ها و و ویدیو مقدمه رو حتما از وبسایت ببینید. چون امکان قرار دادن فهرست کامل سرفصل هارو داخل آپارات نداشتم.

• آموزش مقدماتی گیم میکر استودیو ۲ - مقدمه                                      | آپارات | وبسایت |

فصل اول - کار با رابط کاربری گیم میکر استودیو ۲

• قسمت ۱ - آشنایی با صفحه شروع                                                    | آپارات | وبسایت |

• قسمت ۲ - آشنایی با رابط کاربری اصلی                                              | آپارات | وبسایت |

• قسمت ۳ - شخصی سازی محیط کاربری                                             | آپارات | وبسایت |

• قسمت ۴ -Rooms, Sprites, Tilesets                                                  | آپارات | وبسایت |

• قسمت ۵ - Scripts, Shaders and Timelines                                        | آپارات | وبسایت |

• قسمت ۶ - Paths, Included Files, Extensions and Notes                      | آپارات | وبسایت |

• قسمت ۷ - نام گذاری کنوانسیونی و هدف آن                                        | آپارات | وبسایت |

• قسمت ۸ - سازمان دهی منابع                                                          | آپارات | وبسایت |

• قسمت ۹ - وارد کردن و بیرون بردن منابع                                               | آپارات | وبسایت |

• قسمت ۱۰ - ویرایشگر اسپرایت (The Sprite Editor)                               | آپارات | وبسایت |
پاسخ
 سپاس شده توسط ahmadreza59 ، aminblog76 ، qwerty13 ، MiladKaydi ، TNT
سلام
اموزشهای خیلی مفیدی بود من هر 10 قسمتش رو دانلود کردم از اپارات چون واسم راحتتر بود ولی هنوز همه رو ندیدم در اولین فرصت همه رو میبینم
بابت زحمتش خیلی ممنون
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
(13/7/1397، 08:25 صبح)ahmadreza59 نوشته است: سلام
اموزشهای خیلی مفیدی بود من هر 10 قسمتش رو دانلود کردم از اپارات چون واسم راحتتر بود ولی هنوز همه رو ندیدم در اولین فرصت همه رو میبینم
بابت زحمتش خیلی ممنون

سلام ممنون بابت نظر resim دوره ادامه داره فکر میکنم چیزی حدود 43 قسمت بشه البته یکم روند آپلود و ضبط کند پیش میره چون خودم دارم روی یه پروژه سنگین کار میکنم نمیرسم به سرعت تموم کنم دوره رو موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star آموزش رایگان پرداخت درون برنامه مارکت‌های ایرانی در گیم میکر استودیو با اکستنشن a3eman 20 4,893 17/2/1397، 10:56 عصر
آخرین ارسال: danialjahantigh
  کتاب آموزش کار با انجین فیزیک در گیم میکر استودیو MehdiMarzban 0 327 21/9/1396، 01:23 عصر
آخرین ارسال: MehdiMarzban
  آموزش گیم میکر استودیو"مبتدی تا پیشرفته" full-city 8 1,055 30/7/1396، 07:42 صبح
آخرین ارسال: full-city
Star تبلیغات مگنت برای گیم میکر استودیو a3eman 2 1,196 25/3/1396، 01:37 صبح
آخرین ارسال: ahmadreza59
  تبلیغات درون برنامه پارس هاب برای گیم میکر استودیو a3eman 0 979 6/2/1395، 09:50 عصر
آخرین ارسال: a3eman

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان