درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفاع از خاک
سلام
این بازی رو حدود 2 هفته پیش گذاشتم بازار خیلی روش کار کردم کلی وقتم و گرفت .استراتژیک . گیم میکر استودیو 1 . پیشتر گرافیکش از نت دان کردم . ولی بلاخره بعد چند ماه تمومش کردم .

لینک صفحه

https://cafebazaar.ir/app/com.shadi.defa...ak_1/?l=fa

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   com.shadi.defa_az_khak_10.jpg (اندازه: 67.73 KB / تعداد دفعات دریافت: 7)
.jpg   com.shadi.defa_az_khak_11.jpg (اندازه: 91.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 5)
.jpg   com.shadi.defa_az_khak_12.jpg (اندازه: 149.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 5)
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
 سپاس شده توسط sir maker ، sina2000 ، qwerty13 ، JohnMalkovich
(29/10/1396، 08:17 صبح)ahmadreza59 نوشته است: سلام
این بازی رو حدود 2 هفته پیش گذاشتم بازار خیلی روش کار کردم کلی وقتم و گرفت .استراتژیک . گیم میکر استودیو 1 . پیشتر گرافیکش از نت دان کردم . ولی بلاخره بعد چند ماه تمومش کردم .

لینک صفحه

سلام
بازی خیلی باحاله و در نوع خودش یه سبک جدیده . الان مرحله 12 هستم و هرچی بالاتر میره جالبتر میشه . کاملا مشخصه که خیلی واسش زحمت کشیدی . لایک داری داداش mwah یک سوال داشتم . ساختش چقدر زمان برد .
در ضمن ما همچنان منتظر بازی عمو وارد میشود نسخه اندرویدش  هستیم . قول داده بودی بزودی میسازی اما الان یکسال گذشته و خبری نیست depressed
پاسخ
 سپاس شده توسط ahmadreza59
(3/11/1396، 12:43 صبح)sina2000 نوشته است:
(29/10/1396، 08:17 صبح)ahmadreza59 نوشته است: سلام

لینک صفحه

سلام
بازی خیلی باحاله و در نوع خودش یه سبک جدیده . الان مرحله 12 هستم و هرچی بالاتر میره جالبتر میشه . کاملا مشخصه که خیلی واسش زحمت کشیدی . لایک داری داداش  mwah یک سوال داشتم . ساختش چقدر زمان برد .
در ضمن ما همچنان منتظر بازی عمو وارد میشود نسخه اندرویدش  هستیم . قول داده بودی بزودی میسازی اما الان یکسال گذشته و خبری نیست depressed

خیلی ممنون بازی عمو وارد میشود رو اگه وقت بشه روش کار میکنم از نو نسخه مخصوص اندرویدشو بزودی میسازم .بابت حمایتت ممنونم
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
امیدوارم زودتر بیاد depressed خیلی با اون بازی حال کردم teary
این پستم رو میارم پست ویروسی بره زیر batman
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس