درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

نظرسنجی: یا کلید سپاس رو بذارید یا امار سپاس رو از روی اعضا بردارید
موافق
مخالف
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست گذاشتن کلید سپاس
سلام
میخاستم درخاست کنم کلید سپاس رو برگردونید . اگر هم نمیتونید پس کلا امار سپاس شده ها رو از روی اعضا بردارید
------------------------------------------------------------------------------------------------------
من فکر میکنم انگار چون امار سپاس شده هاتون بالا رفته و حالا هم که فعالیته خاصی ندارید تو انجمن (مدیران محترم با شما هستم) و دوستانی که فعالیت دارن زحمت میکشن سپاس نمیگیرن تا به شما نرسن . واسه خودم نمیگم واسه دوستایی میگم که وقت میذارن و دارن واقعا زحمت میکشن
با یک کلید سپاس میتونیم ازشون تشکر کنیم
------------------------------------------------------------------------------------------------------
حذف کردن کلید سپاس از روی عمد واقعا کار بچگانه و غیرحرفه ای هست
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
واسه این موضوع یک نظرسنجی میذارم دوستان اگه خاستن شرکت کنن
چی بگم
----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
بنظرم برداشتن تعداد سپاس ها بهتره چون هممون ساهد بودیم بعضیا اینجارو با فیس بوک اشتباه گرفته بودن هی مینوشتن تشکر فراموش نشه
پاسخ
(6/2/1396، 02:08 عصر)ladyship نوشته است: بنظرم برداشتن تعداد سپاس ها بهتره چون هممون ساهد بودیم بعضیا اینجارو با فیس بوک اشتباه گرفته بودن هی مینوشتن تشکر فراموش نشه

اگه با برداشتن تعداد سپاس های اعضا موافق هستی باید رای موافق میدادی منم حرفم همینه یا سپاس باشه . یا تعداد سپاسها حذف بشه . هردو موافق  میشه . غیر این مخالف
بهرحال بازم بابت رای ممنون
چی بگم
خدایا شکرت

پاسخ
Ahmadreza59 لطفا زود قضاوت نکن بعید میدونم مدیرای انجمن همچین کاری رو از روی عمد بکنن حتما سهوی بوده
پاسخ
(6/2/1396، 04:19 عصر)imanbeik نوشته است: Ahmadreza59 لطفا زود قضاوت نکن بعید میدونم مدیرای انجمن همچین کاری رو از روی عمد بکنن حتما سهوی بوده

زود قضاوت نمیکنم الان ماههاست کلید برداشته شده سایت بهم ریخته مدیرا به انتقادها توجه ندارن همین نشونه ی اینه که نمیخان مثل قبل فعالیت داشته باشن که البته ندارن .
و اگه دقت کرده باشید من نگفتم مطمینم فقط گفتم فکر میکنم
بهرحال باید دید مدیرا اصلا به این موضوع پاسخ میدن یا این پست هم مثل بقیه خاک میخوره
چی بگم
خدایا شکرت

پاسخ
برداشته شدن بعضی از آیتم های انجمن شامل نمایش آخرین ارسالی ها، دکمه سپاس، عدم ثبت نام در انجمن به دلیل بروز رسانی سیستم انجمن و تغییر قالب بوده و هیچ عمدی در کار نبوده است.
در حال حاضر تمامی مشکلات رفع شده است. و در صورت مشاهده اشکالی در قالب جدید انجمن سریعا از طریق پیام خصوصی به اینجانب یا دوست خوبمان Support اطلاع بدهید.

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile درخواست رسیدگی به موضوعات ارسالی توسط کاربران shakala 2 878 10/5/1395، 09:29 عصر
آخرین ارسال: *مهران*
  درخواست برای افزایش نمایش تعداد پست ها در صفحه اول miladkeramatloo 0 848 3/11/1394، 09:52 عصر
آخرین ارسال: miladkeramatloo
  درخواست توضیح فوری از یکی از مدیران سایت yasa 7 2,231 2/5/1394، 01:06 صبح
آخرین ارسال: رضا النصار

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان