درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست اسکریپت های Unity
سلام دوستان بعد از مدت ها برگشتم به این انجمن...teeth

یه درخواستی دارم و اونم اینکه شدیدا به اسکریپت های مختلف در یونیتی احتیاج دارم.sad
فرقی نداره از چه نوع باشه و چی باشه.اگه سایت خارجی یا ایرانی میشناسید که هر نوع اسکریپت یونیتی که بخوایمو داشته باشه لطفا معرفی کنید.what
ممنونwink
مرا به جاهایی ببر که تا به حال نرفته باشم،به چیزی تبدیلم کن که هیچوقت نمیتوانم باشم و بگذار کارهایی کنم که هیچوقت نخواهم کرد

Tim Schafer
پاسخ
من جای شما بودم اینکارو نمیکردم. خودتون بنویسید . یو دی کی که نیست. یونیتیه . اسکریپت به این باحالی داره
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
پاسخ
c;,gعجــــــــــــــــــــــــــــب!!!

از توصیه تون ممنونم،واقعا بهم کمک کرد،تقریبا الان میتونم سرمو با افتخار بالا کنم چون شما چشم منو رو به حقیقت باز کردی.<think>

بی دلیل که بعد عمری پانشدم بیام اینجا یه پست بزنم برادر من.لابد به یه مرجع که نمونه های اسکریپتای پیشرفته و جدیدو داشته باشه هو لازم دارم دیگه وگرنه منم بلدم 4 تا اسکریپت معمولی شلیک کردنو،بشین پاشو،کلاغ پرو،شعبده بازیو و چیزای خیلی ساده رو بنویسم.ohno
مرا به جاهایی ببر که تا به حال نرفته باشم،به چیزی تبدیلم کن که هیچوقت نمیتوانم باشم و بگذار کارهایی کنم که هیچوقت نخواهم کرد

Tim Schafer
پاسخ
من هم از شما به خاطر اینکه موجبات خنده وشادی مارو فراهم کردید متشکرم flower
چنین چیزایی کم پیدا میشه تقریبا نمیشه. چون آموزش های روی نت مباحث پایه و مثال های ساده رو میزنه . بقیه چیز ها از ترکیب مثال های ساده به وجود میاد . مثلا فکر نمیکنم روی اینترنت هیچ اسکریپتی برای یک هوش مصنوعی اسپیلینسنتر باشه یا ... .
این اسکریپتارو باید از بازی هایی که با یونیتی ساخته شده ببینید . مثلا همین badpiges رو که دیکامپایل کنید کداشو کلی چیز جدید یاد میگیرید. مثلا من فکر میکردم اون حرکت موتور ها انیمیشنه . بعد دیدم با کد نوشته smiley
البته بد پیگز کلا بازی خیلی خیلی پیچیده ای نیست ولی تنها راهش همینه که بازی هایی که بایونیتی ساخته میشه رو کد هاشو دیکامپایل کنید
لطفا اینو ببین :
http://www.aparat.com/v/5c22f0251fdc3d23...b2d2313732
---------
resim
پاسخ
 سپاس شده توسط mediose
چاکریــــــــــــــــــــــــــم teeth

آره،متاسفانه منم خودم قبلا هر چی گشتم نتونستم چیزی پید کنم،و مثل اینکه ناچار باید از نمونه پروژه های مختلف استفاده کنم که اونم کار وقت گیری هستش

Tim Schafer
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad درخواست کد اجرای دوباره مرحله در یونیتی A Person 1 38 20/5/1398، 09:28 عصر
آخرین ارسال: qwerty13
  درخواست راهنمایی math24 1 188 15/8/1397، 09:52 صبح
آخرین ارسال: Shine Studio
Lightbulb بازی 2D Unity Hamed_8 12 468 17/6/1397، 02:15 عصر
آخرین ارسال: Shine Studio
  مشکل animation در Unity obydan 6 511 12/5/1397، 04:26 عصر
آخرین ارسال: fahimi