درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر خوب برای سی شارپ و انجین گودو
انجین گودو (Godot egine) چند سالی است که به دلیل مزایایی که دارد از جمله رایگان و منبع باز بودن، پشتیبانی از پلتفرم های مختلف و امکانات زیاد توجه بسیاری از بازی سازان را به خود معطوف کرده است. تا به حال این انجین فقط از زبان های سی پلاس پلاس و جی دی اسکریپت ( که شباهت زیادی به پایتون دارد) پشتیبانی می کرد.
در تاریخ 10 آگوست 2016 در وبسایت انجین گودو اعلام شد که در نسخه بعدی این انجین ( نسخه 2.2) زبان سی شارپ هم پشتیبانی خواهد شد. این اتفاق شاید یکی از اصلی ترین موانع استفاده از این انجین را که همان یاد گرفتن یک زبان جدید بود، برای بازیسازانی که قبلا زبان سی شارپ را آموخته اند از سر راه برمی دارد. علت این امر، درخواست جامعه کاربری انجین گودو اعلام شده است.
علاوه بر این، انجین گودو زبان تصویری یا همان visual scripting را هم که در انجین های برتر همچون آنریل استفاده می شود اضافه خواهد کرد. با این امکان دیگر نیاز به کد نویسی برای ساخت بازی تا حدود زیادی برطرف خواهد شد.
شاید زمان آن رسیده که سری به این انجین بزنید و با قابلیت های آن آشنا شوید.
بازی معمایی پازلر
پاسخ
 سپاس شده توسط Mehrdad ، ADEL
من خیلی وقته رفتم سمتش
هسته این انجین به شدت جدید و قویه و خیلی بهینه هسته
اگه زبانش مثل پایتونه من مشکلی باهاش ندارم تنها مشکلم برا پلاگین نویسیش بود که برا هر پلاگین باید یه بار از اول از انجین خروجی میگیرفتی این درست شه میرم دوباره سمتش
پاسخ
 سپاس شده توسط danialabdl

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Information دوره آموزشی سی شارپ m.babayi574 0 425 9/6/1395، 08:14 عصر
آخرین ارسال: m.babayi574
  دانلود فیلم آموزشی فرم لاگین سی شارپ رایگان pfrproject 0 465 2/4/1395، 03:41 صبح
آخرین ارسال: pfrproject
Information انجین های بازی سازی زبان #C obydan 2 418 11/3/1395، 10:19 صبح
آخرین ارسال: king-games
NewText سورس چت روم سی شارپ Microsoft1 3 1,028 29/8/1394، 08:08 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011
Question مشکل در ثبت اطلاعات فارسی در بانک mysql با استفاده از زبان سی شارپ avayekhak 4 2,468 16/8/1393، 01:36 صبح
آخرین ارسال: avayekhak

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان