درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

نظرسنجی: افزونه چطوره ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
عالی
0%
0 0%
خوب
0%
0 0%
بد
0%
0 0%
افتضاح
100.00%
1 100.00%
در کل 1 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جوی استیک واقعی و چند لمسی اندروید
NewText 
جوی استیک واقعی و کامل اندروید خریداری شده از مارکت یویوگیمز اولین و کامل ترین افزونه جوی استیک مجازی در ایران 

همراه با کتابچه آموزشی فارسی مصور اختصصای استدیو بازی سازی دژاوو :

resim

دانلود دمو اندروید :
http://rozup.ir/download/2332663/demo%20...mes.ir.apk

لینک توضیحات کامل و خرید افزونه و آموزش : 
https://goo.gl/nV8xda

فایل ویدیو دمو :
http://rozup.ir/download/2332775/video_2...-51-36.mp4

اختصاصی استدیو بازی سازی دژاوو : 
http://dejavugames.ga/

دوستان نظر بدید چطوره؟
ارتباط با ما :
info@dejavugames.ga
وبسایت ما
مارکت همیار گیم میکر
کانال
وبلاگ
پاسخ
 سپاس شده توسط NorthEmpire
نگیرید برین اینجا اقای full-city  این کار را انجام داده اند سورس جویستیک
پاسخ
(21/7/1396، 09:19 عصر)YASIN GIME نوشته است: نگیرید برین اینجا اقای full-city  این کار را انجام داده اند سورس جویستیک

واقعا این سورس رو با اون مقایسه میکنید؟؟!
ارتباط با ما :
info@dejavugames.ga
وبسایت ما
مارکت همیار گیم میکر
کانال
وبلاگ
پاسخ
(21/7/1396، 09:19 عصر)YASIN GIME نوشته است: نگیرید برین اینجا اقای full-city  این کار را انجام داده اند سورس جویستیک

خداییش سورس اینها بهتر سورس من هست. من خیلی عجله ای یه یه ساعته ساختمش.
منتها مشکل این جویستیک شما اینکه قیمتش نسبت به کاربردش  زیاده.
حتی خالی هم کاملا خالی نیست.
 پس خودت رو دست کم نگیر.

دوستان به سایت من هم بیاید و من رو حمایت کنید.

سایت فول سیتی
پاسخ
همچین هم پیچیده نیست.
مولتی تاچ که راحته.
دو تا هم جویستیک ساختید که از لحاظ گرافیکی خوبن ولی جویستیک ،جویستیک هست.
 پس خودت رو دست کم نگیر.

سایت فول سیتی
پاسخ
واقعا کار درستی نکردید که محصول کسی رو یکبار خریدید و بین همه پخش کردید!
کیــــــــــــــــــqwerty13ــــــــــوورتی13
پاسخ
(22/7/1396، 02:02 صبح)qwerty13 نوشته است: واقعا کار درستی نکردید که محصول کسی رو یکبار خریدید و بین همه پخش کردید!
قصد توهین به هیچ کس و هیچ شخصی ندارم ولی ظاهرا بچه های این انجمن خوششون نیومده از اینکار... 
یکی میگه جوی استیک جو استیکه فرقی نمیکنه من پیگیر میشم سورس رو نگاه میکنم میبینم کاملا غیر اصولی و نادرست کار کردن 
یکی هم میگه نباید پخشش میکردید در صورتی که 99 درصد افراد امکان خرید از مارکت یویوگیمز رو ندارن و من صرفا خواستم با این سورس یکی پیشرفت ایجاد بشه واسه همین 20 صفحه آموزش کنارش نوشتم از اونجایی که هیچچچچ سورس اصولیی داخل ایران پیدا نکردم تصمیم گرفتم پخشش کنم...با توجه به گفته های شما استادید محترم بحث بی فایده است امشب این پست رو به محض دسترسی به کامپیوتر بر میدارم...
ارتباط با ما :
info@dejavugames.ga
وبسایت ما
مارکت همیار گیم میکر
کانال
وبلاگ
پاسخ
(22/7/1396، 07:48 صبح)pejva نوشته است:
(22/7/1396، 02:02 صبح)qwerty13 نوشته است: واقعا کار درستی نکردید که محصول کسی رو یکبار خریدید و بین همه پخش کردید!
قصد توهین به هیچ کس و هیچ شخصی ندارم ولی ظاهرا بچه های این انجمن خوششون نیومده از اینکار... 
یکی میگه جوی استیک جو استیکه فرقی نمیکنه من پیگیر میشم سورس رو نگاه میکنم میبینم کاملا غیر اصولی و نادرست کار کردن 
یکی هم میگه نباید پخشش میکردید در صورتی که 99 درصد افراد امکان خرید از مارکت یویوگیمز رو ندارن و من صرفا خواستم با این سورس یکی پیشرفت ایجاد بشه واسه همین 20 صفحه آموزش کنارش نوشتم از اونجایی که هیچچچچ سورس اصولیی داخل ایران پیدا نکردم تصمیم گرفتم پخشش کنم...با توجه به گفته های شما استادید محترم بحث بی فایده است امشب این پست رو به محض دسترسی به کامپیوتر بر میدارم...

من به چیزی که بقیه گفتن کاری ندارم؛ این جوی استیک قطعا بهتر از بقیه کار شده و زحمات شما برای نوشتن 20صفحه آموزش هم مأجور باشد به امید خدا!
ولی اینکه حق نشر یک نفر رو نقض کردید قابل توجیه نیست؛ بهتر بود با سازنده مثلا هماهنگ میکردید و نمایندگیش می شدید...

(من تعجب می کنم از بقیه کاربرا که به جای توجه به این موضوع به "کدوم افزونه بهتره" گیر دادن! straight)
کیــــــــــــــــــqwerty13ــــــــــوورتی13
پاسخ
بنده هیچ قصدی برای توهین به شما یا کارتون نداشتم.
البته که به مراتب جویستیک شما بهتره ولی این که حق کپی رایت رعایت نشه ناراحت ککنده است.
 پس خودت رو دست کم نگیر.

سایت فول سیتی
پاسخ
حرف همگی متین و درسته اتفاقا من به سازنده ایمیل هم زدم در این رابط ولی متاسفانه هیچ جوابی دریافت نکردم در هر صورت میدونم که اینکار اشتباه هست... ولی یه سوال دارم چند نفر اینجا داخل این انجمن گیم میکر استدیو رو کامل و درست از شرکت یویوگیمز خریدن و یا چند نفر ویندوزشون کاملا اورجینال و اصله و لاینسس رسمی شرکت مایکروسافت رو دارن یا نرم افزار های روی کامپیوترشون رو کامل و اورجینال خریدن ینی دقیقا طوری که پولش توی جیب شرکت سازنده بره؟ 
 (این توجیح برای کار اشتباه من نیست صرفا این سوالا رو میپرسم که ببینم آیا شما که انقدر طرفدار قانون کپی رایت هستید در عمل هم همینطوره یا خیر)
 در هر صورت عذر میخوام از همگی..
ارتباط با ما :
info@dejavugames.ga
وبسایت ما
مارکت همیار گیم میکر
کانال
وبلاگ
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سورس جویستیک اندروید full-city 9 324 17/6/1396، 03:02 عصر
آخرین ارسال: full-city
  سیستم ثبت امتیازات آنلاین برای گیم میکر _ 8 پرو - استودیو - اندروید - اپل tfh1368 36 12,826 3/3/1395، 09:42 عصر
آخرین ارسال: آرین12
  سورس مالتی تاچ لمسی در گیم میکر+آموزش sajjad3011 6 2,608 30/10/1394، 12:48 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس