درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش مدل سازی با 3ds Max آموزش مدل سازی در Maya آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش ساخت بازی با C#‎ آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش یونیتی Unity – ساخت منو آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
مجموعه آموزش های ساخت بازی ●  آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب بدید
Question 
با سلام و عرض خسته نباشید
دوستان
بهترین روشی که میشه باهاش بازی اندروید ساخت که هم perfomence بهتری داشته باشه هم حجم زیادی نداشته باشه
چیه؟:\
پاسخ
سلام شما باید از مدل های لوپولی استفاده کنید و همچنین تکسچر هاتون رو کمپرس کنید و کلی کار دیگه خواستید بهتون آموزش میدم.
صفر تا صد بازیسازی :

lpower.ir
پاسخ
داداش اگه ایدی تلگرامتو بدی که اون جا چت کنیم عالیه
اگه نه که به این ایدی پیام بده
@g_h_o_s_t
و اگه کسی دیگه بود هم پیام بدی بی زحمت من خیلی نیاز دارم
در ضمن من دنبال بهترین روش ساخت بازی اندروید هستم
با تشکر
منتظر ارسال پیامتان هستم چون واقعا نیاز دارم
لطفا پیام بدید
پاسخ
لطفا جواب بدید
پاسخ
واقعا به خودتون میگید پرو
اخه یه سوال ساده انقدر دردسر داره که بیست بار کفتم جواب بدید
تا سوال نپرسیم چطوری یاد بگیریم
جواب بدید دیگه
پاسخ
دوست عزیز تمامی این ها بستگی به خودتون داره چون ما نمیدونم بازی شما دو بعدی هست یا سه بعدی
معمولا بازی های دوبعدی اگر فیزیک خاصی نداشته باشند سخت اجرا نمیشوند و مشکل خاصی نیست
اما برای بازی های سه بعدی بهتره از مدل های سه بعدی لاو پولی استفاده کنید به ابعاد مدل ها در انجین دست نزنید و تمام کارها رو توی نرم افزار طراحی انجام بدید و فقط در موتور چینش رو انجام بدید
دقت کنید که یونیتی بصورت معمولی تمام خواص و اشیا استاتیک رو مرتب اپدیت میکنه
برای اینکه سرعت بازی بالا بره از نورپردازی غیرمستقیم استفاده نکنید
بی دلیل اشیا رو روی حالت داینامیک قرار ندهید
تکسچر های خودتونتا میتونید کم حجم و بهینه کنید و سفارش میکنم اونها رو به فرمت targa تبدیل کنید
و ترفندهایی که کم کم یاد میگیرید بسته به سلیقه خودتون با در نظر گرفتن کیفیت بازی از اون ها استفاده میکنید
و درضمن نه من و نه هیچ کس تو این انجمن خودش رو حرفه ای نمیدونه و اینها چیزهایی بود که من میدونستم باید از اساتید بپرسید
پرتال جدید پرومیکرز
خبر های خوب در راه است.....
پاسخ

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان