درود مهمان گرامی! ثبت نام

نظرسنجی: با کدوم کار می کنید یا کدوم رو بیشتر دوس دارین
UDK
Unity 3D
هیچ کدوم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنگ بزرگ UDk با Unity آخر کدوم؟
ای بابا انگار اینجور نمیشه چند با تا حالا این بحث انجام شده؟ به چه نتیجه ای آخرش رسیدین؟ باید یه تاپیک باز کنیم که داخلش در مورد هر انجین و تفاوت هاشون نقد بشه و هر کس خواست انجین انتخاب کنه بره اونو بخونه
ایده پرداز
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjad3011
از نظر گرافيك كه كراي خوبه يعني تنها خوبيش همون گرافيكشه در كل زياد ازش خوشم نمياد بيشتر بخاطر خروجيش
اره خيلي وقته ميخوام يه سايت بزنم و توش مطالبو بذارم ولي وقت نميشه
مشكل انري ٤سيستمشه خيلي سيستم بالايي ميخواد البته من با نصف اون سيستم دارم كار ميكنم ولي كمي سرعت كار پايينه الان با موبايلم فردا جند تا عكس از انريل ميذارم از ناب ترين نمونه كار هاي انريل شما هم از يونيتي بذار وقتي يونيتي كم اورد من ميرم سراغ ايتم هاي بعدي كه تو انريل هست ولي تو يونيتي نيست شما هم همينكار رو بكن  
پاسخ
آنریل نسخه هاش برچه اساسیه؟
از 4 به بعد هرچی نسخه هاش جدیدتر میشه حجمش کمتر میشه یا نسخه های از 4 به بعد پایین تریاش از بالاتری هاش کامل ترن؟
هفت شهر عشق را عطار گشت / ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
پاسخ
من هم همین رو می گم من هرچی سرچ زدم تو سایت آخر یه جواب درست حسابی گیرم نیومد.
پاسخ
خوب به نظر شما اینطور باید باشه ؟ یعنی نسخه های پایین تر بالاترن ؟ به علت حجم زیاد ؟
خیر انریل بهینه سازی کرده خیلی امکانات جدید بهش اضافه شده حدودا از پارسال تا الان 500 بار اپدیت شده + اینکه نزدیکای 1000 تا باگ برطرف شده البته من توش باگی ندیدم پیدا کردن باگ برای متخصص هاست teeth
ولی در کل بعد از 1 ماه کار کردن درمییابین که کوچیک ترین نقصی توش نمیبینین بعدا اینقدر راحت میشه که میخواهین بازی سازی رو تو همون ماه های اول یادگیری شروع کنین
ولی عملا گرافیک رو developer بیشتر میسازه شما اموزش های substance designer رو از یوتیوب دانلود کن (نرم افزاری هست برای ساخت متریال های متحرکت , normal map و برای bake کردن ابجکت هم بکار میره و همچنین برای خیلی از جلوه های دیگه ) بعد میبینین قبل و بعد استفاده از این نرم افزار رو از اون موقعی که با این نرم افزار اشنا شدم به اینور دقت کردم که هیچ کاربر ایرانی از این نرم افزار استفاده نمیکنه خوب نباید انتظار داشته باشیم گرافیک بازی خیلی هم خوب باشه اصل طراحی گرافیک تهیه و ساخت تکسچر به روش PBR هست که متاسفانه اصلا تو بازی های ایرانی دیده نمیشه
انریل رو از اینجا دانلود کن http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9...%A2%D9%86/
و در اخر چند تا تصاویر گرافیکی از انریل 4 میذارم عکس هارو بزرگ مشاهده کنین
resim
resim
resim
resim
resim
resim

پاسخ
 سپاس شده توسط محمدمهدی علیجانی
عکس ها عالی هستن و گرافیک بالایی دارن.
اما یه سوال
آیا من که الان گیم میکر رو کامل بلدم و بخش های گرافیکیه یونیتی رو می دونم می تونم به آنریل انجین مهاجرت کنم؟
پاسخ
دوست عزیز لطفا با دوتا عکس تصمیم گیری نکن
ابتدا آنریل رو نصب کن
بعد چندماه باهردوشون کار کنم
آخرسر با هر کدوم راحت تر بودی برو سراغ اون
هفت شهر عشق را عطار گشت / ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم
پاسخ
این که گیم میکرو بلدی که عالیه پس مبتدی نیستی و نیازی به یاد گرفتن اصطلاحات نداری
ببین اولین روزی که انریل 4 اومد اپیک گفت برای کسایی که از صفر میخان شروع کنن خوبه خوب ! بعد همین ماه پیش برای یادگیری تو مدارس و کالج ها رایگان کرد الان تو بیشتر دانشگاه های امریکا انریل یاد داده میشه خیلی کم پیش بیاد کرای تدریس بشه البته تو المان بیشتر کرایه ولی انریل هم هست (چون کرای المانیه اصلیتش )

یونیتی که کلا پولیه یه نسخه ی تریال 30 روزه داره که رایگانه و ماهانه 75 دلاره (انریل 19 دلاره ) یو دی کا رایگان بود ولی فقط از body انجین میتونستیم استفاده کنیم و به core انجین دسترسی نداشتیم این انریل 4 کلا سورس رو بهتون داد یعنی خروجی رو خودتون میگیرین میدونین یعنی چی ؟ تازه اونم رایگان یعنی به تمامی بخش های انجین دسترسی دارین هر کاری میتونین توش بکنین دقت کنین که اگر انریل 3 رو خریداری میکردین با سورسش باید 700 هزار دلار معاد 2.3 میلیارد تومن میدادین اما انریل 4 رایگانه
.
شاید بگین خوب به چه دردی میخوره ما که انجین نویسی بلد نیستیم و پلاگینم نمیتونیم بنویسیم
ولی خوب مگه قراره شما این کار رو بکنین ؟ بسپارین به دست متخصص هاش از اون موقع که انریل اومده تاحالا بالای 500 تا پلاگین های با ارزش و به درد بخور که به صورت مستقیم به نرم افزار اضافه میشن اومده خیلی از این پلاگین هارو اپیک خریده و رسمیش کرده تو wiki انریل تمامی لیست ها هست
resim
resim
پاسخ
بعدش
مثلا جاوا اسکریپت یونیتی با جاوا اسکریپت وب فرق داره حالا شاید یه شباهت هایی داشته باشه ولی تفاوت زیاد داره خواستم ببینم آیا آنریل انجین کاملا همون سی پلاس پلاس خودمون رو استفاده می کنه یا اون هم فرق داره؟
پاسخ
 سپاس شده توسط orache
اصلا ربطی به قضیه نداره teeth جاوا اسکریپت زبونه حالا دلیل نمیشه شما مثل همون وب برنامه ی یونیتی رو بنویسین که مثلا طول و عرض تصویری که تو وب میدین ربطی به یونیتی نداره
هر موتور برای خودش زبون اسکریپتی داره زبون اسکریپتیشون با جاوا یا سی ++ و یا چیز دیگه ای درست میشه پس هر انجین باید syntex های بخصوصی داشته باشه
شما در انریل 4 از c++ استفاده میکنین کاملا از سی ++ ولی انریل انجین کلاس های زیادی داره برای برنامه نویسی مثل تمامی انجین ها
ببین شما مشکل اینو نداشته باش نیازی ب برنامه نویسی پیدا نمیکنی همش از طریق blueprint انجام میشه
در برنامه نویسی اولا الگوریتمو درست میکنن بعد براش کد مینویسین اما تو انریل 4 فقط الگوریتمو پیاده کنی کافیه سرعت کار به یک دهم و کیفیت 10 برابر شده !
resim
راستی اموزش های انریل رو اگه نداری از یوتیوب دانلود کن اول اموزش های خودشو یاد بگیر بعد اگر خواستی اموزش های چند کاربر فعال دیگه رو تو یوتیوب یاد بگیر بعد برو داکیومنت
کلا اموزش هارو از اون موقع تا الان دانلود کردم 20 گیگ بیشتر نشده خیلی کامل و مفصله
موفق باشی wink
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow عدم وجود خروجی ویندوز در unity 3d iranam23 1 517 5/11/1396، 05:17 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
Video مشکل در ساخت انمیشن با unity mhmtkh 1 305 29/6/1396، 04:55 عصر
آخرین ارسال: محمدمهدی علیجانی
  مشکل ساخت انیمیشن در unity masoodgiryaii 3 726 29/10/1394، 08:56 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011
  ساخت بازی اندروید با unity masoodgiryaii 2 937 9/10/1394، 01:09 صبح
آخرین ارسال: close.css