درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغیر زاویه در کانستراکت
سلام دوستان
ببینید من در کانستراکت ، گفتم یه سری زامبی به سمت پلیر حرکت کنن . و در محیط بازی یه سری موانع مثل صندلی و ماشین و اینا هست و وقتی زامبی ها به پشت اونا میرسن ، گیر میکنن . میخواستم ببینم چطور میشه که بگم وقتی به موانع برخورد کردن ، مثلا یه جوری خودشون رو خلاص کنن و همچنان دنبال پلیر برن ؟؟؟؟
پاسخ
میتونی که چیزی بزنی وقتی که به یه چیزی برخورد کردی اول یک مقدار بره x یا y اینور اونور بعد دوباره بره دنبالش ، البته میتونی از pathfinder هم استفاده کنی اگه میخوای بهتر و دقیق تر باشه .
پاسخ
میشه بیشتر و واضحتر توضیح بدی ، آخه من خیلی حرفه ای نیستم  teary teary teary
پاسخ
(11/10/1396، 10:22 صبح)mohammad.82 نوشته است: میشه بیشتر و واضحتر توضیح بدی ، آخه من خیلی حرفه ای نیستم  teary teary teary

مثلا بزن وقتی برخورد کرد با مانع ، مثلا 30 تا به x یا y (بستگی به بازیت داره) اضافه یا کم کنه ، اما اگه بخوای دقیق باشه از path finder استفاده کن ، خوده کانستراکت اون پروژه هایی که توی خودش هست توش جست و جو کن یک sample بنام path finder و اینا داره ، اونو یه نگاه بکن ببین چطوری کار میکنه
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Down مشکل با Pick by comparison در کانستراکت keynet 0 161 26/9/1396، 12:18 صبح
آخرین ارسال: keynet
  کسی طرفدار کتاب آموزش کانستراکت هست ؟؟؟ orache 5 1,106 19/1/1395، 11:45 عصر
آخرین ارسال: orache
  مشکل خروجی اندروید از کانستراکت 2 با استفاده از intel xdk-نسخه های جدید danialabdl 5 2,955 12/11/1394، 12:23 صبح
آخرین ارسال: danialabdl
Thumbs Up اینپورت کردن در کانستراکت moradi55594 2 899 25/7/1394، 04:06 عصر
آخرین ارسال: H.P
  سوال : سرور در بازی انلاین ( کانستراکت) shakala 15 3,549 28/1/1394، 09:42 عصر
آخرین ارسال: orache

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان