درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترجمه ی help کامل گیم میکر
سلام خوبین  cool

قراه تمام help گیم میکر رو ترجمه کنم اگه اشتباهی دیدید به بزرگی خودتون ببخشید و همه ی pdf ها در همین پست اول گذاشته می شود. لطفا هرکسی دانلود کرد نظر بده.
دانلود گیم میکر ورژن 8 فارسی   دانلود گیم میکر ورژن 8 اصلی 

1-مقدمه  2- پس میخوای یه بازی بسازی  3-نصب و راه اندازی  4-ارتقا به نسخه ی استاندارد  5-شروع به کار با گیم میکر 

6-رابط کاربر جهانی  7-تعریف اسپرییت  8-صدا و موزیک   9-بک گراند  10-تعریف ابجکت  11-اونت ها   12-اکشن ها

13-اکشن قسمت اول  14-اکشن قسمت دوم  14-اکشن قسمت سوم  15-اکشن قسمت چهارم  16-اکشن قسمت پنجم
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper ، mdc ، fabio1375 ، sir maker ، A.m ، 00131 ، AliScan ، aliab
افرین موفق باشی
طوفان شکسته بید مجنون
بازیگر جادوگر حیله گر کو
باید خیره بشم به کدوم روزنه
وقتی کورسوی هر نوری میشه محکوم
پاسخ
 سپاس شده توسط YASIN GIME ، 00131
سلام اگه نتونستی ترجمه کنی این گیم میکر فارسی اصل ایرانی
ترجمه شده توسط مجتبی قاسم زاده تهرانی
سایت مجتبی قاسم زاده تهرانی
من بازیساز دو بعدی هستم که هنوز بازی نساختم ولی بازیم رو پروژه سنگینی که هستش دارم کار میکنم...
وبلاگ من
هر سوالی که بپرسید در خدمتم البته در وبلاگم....
زبان برنامه نویسی: GML
پاسخ
 سپاس شده توسط YASIN GIME
(29/5/1396، 11:36 صبح)amirmahdipanahi نوشته است: سلام اگه نتونستی ترجمه کنی این گیم میکر فارسی اصل ایرانی
ترجمه شده توسط مجتبی قاسم زاده تهرانی
سایت مجتبی قاسم زاده تهرانی

من گیم میکر فارسی کامل رو دارم ولی help ترجمه نیست wink
پاسخ
(29/5/1396، 10:24 صبح)mdc نوشته است: افرین موفق باشی

مرسی  smiley
پاسخ
فایل ترجمه شده اولی رو دانلود کردم و خوندم.
مشکل ترجمه وجود داره. احساس میکنم بیشتر کار ترجمه با Google Translate انجام شده. چون خیلی از اصطلاحاتی که معنی نمیشن هم معنی شده بودن.
بعنوان مثال اسم Game maker به بازیساز ترجمه شده بود؛ در صورتی که اسم ترجمه نمیشه.
بعضی اصطلاحات مثل dll هم به "دی ال ال" برگردونده شده بودند.
گوگل ترنسلیت متن رو با 90 درصد خطا ترجمه میکنه. خیلی از کلمات انگلیسی میتونن معنی های مختلفی تو جاهای مختلف بدن. خیلی از اصطلاحات انگلیسی هم حتی با اینکه معنی درست و مناسب تو فارسی دارن، باز هم ترجمه نمیشن.
مثلا: کسی Extension رو ترجمه نمیکنه. Plugin ترجمه نمیشه. Server ترجمه نمیشه. Copy, Cut, Paste ترجمه نمیشن. این اصطلاحات رو میشه ترجمه کرد، ولی بیشتر آدم رو اذیت میکنن و باعث سردرگمی میشن.
ترجمه ی """کمک""" گیم میکر هم احتمالا باید 2 یا 3 سال وقت بگیره. بنظرم اگر تصمیم گرفتی اینکار رو انجام بدی، اول از قسمتای مهم و پر استفاده ش شروع کن. از اول شروع نکن تا آخر.
بهترین روش برای یادگیری مجازی و "پیشرفت" هم یادگرفتن زبون انگلیسیه. هیچ روش دیگه ای وجود نداره. هیچ روشی! بدون انگلیسی تا یک جایی پیش میری و بعد متوقف میشی.
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad_Hyper ، YASIN GIME
حرکت خیلی خوبی هست
ولی لطفا دست از سر گیم میکر 8 بردارید
هلپ گیم میکر استدیو رو ترجمه کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط YASIN GIME
(30/5/1396، 02:56 صبح)TNT نوشته است: فایل ترجمه شده اولی رو دانلود کردم و خوندم.
مشکل ترجمه وجود داره. احساس میکنم بیشتر کار ترجمه با Google Translate انجام شده. چون خیلی از اصطلاحاتی که معنی نمیشن هم معنی شده بودن.
بعنوان مثال اسم Game maker به بازیساز ترجمه شده بود؛ در صورتی که اسم ترجمه نمیشه.
بعضی اصطلاحات مثل dll هم به "دی ال ال" برگردونده شده بودند.
گوگل ترنسلیت متن رو با 90 درصد خطا ترجمه میکنه. خیلی از کلمات انگلیسی میتونن معنی های مختلفی تو جاهای مختلف بدن. خیلی از اصطلاحات انگلیسی هم حتی با اینکه معنی درست و مناسب تو فارسی دارن، باز هم ترجمه نمیشن.
مثلا: کسی Extension رو ترجمه نمیکنه. Plugin ترجمه نمیشه. Server ترجمه نمیشه. Copy, Cut, Paste ترجمه نمیشن. این اصطلاحات رو میشه ترجمه کرد، ولی بیشتر آدم رو اذیت میکنن و باعث سردرگمی میشن.
ترجمه ی """کمک""" گیم میکر هم احتمالا باید 2 یا 3 سال وقت بگیره. بنظرم اگر تصمیم گرفتی اینکار رو انجام بدی، اول از قسمتای مهم و پر استفاده ش شروع کن. از اول شروع نکن تا آخر.
بهترین روش برای یادگیری مجازی و "پیشرفت" هم یادگرفتن زبون انگلیسیه. هیچ روش دیگه ای وجود نداره. هیچ روشی! بدون انگلیسی تا یک جایی پیش میری و بعد متوقف میشی.
مرسی از نظرت ولی من خوب بعضی جاها فکر کردم خیلی اسون تر میشه اگه ترجمه بشه و جملات معنی رو رسوندن فکر نکنم مشکلی داشته باشند sad
پاسخ
 سپاس شده توسط TNT
(30/5/1396، 12:55 عصر)sir maker نوشته است: حرکت خیلی خوبی هست

داداش من مبتدی هستم و خوب اینا هم برام خیلی هست و امیدوارم اگه این تمام شد 
فتوشاپ رو ترجمه کنم چون همه ی کار ها با فتوشاپ رو توش اموزش داده 
و ممنون از قوت قلب دادنت
پاسخ
(30/5/1396، 12:55 عصر)sir maker نوشته است: حرکت خیلی خوبی هست

گیم میکر استودیو ۲ خیلی خوبه پیشنهاد میکنم اینو ترجمه کنید بازی سه بعدی میسازه  wink wink wink ......
من بازیساز دو بعدی هستم که هنوز بازی نساختم ولی بازیم رو پروژه سنگینی که هستش دارم کار میکنم...
وبلاگ من
هر سوالی که بپرسید در خدمتم البته در وبلاگم....
زبان برنامه نویسی: GML
پاسخ
 سپاس شده توسط YASIN GIME

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نسخه کامل و کرک شده گیم میکر mhmmahdi 1 958 2/8/1395، 10:04 عصر
آخرین ارسال: mamali me
  اموزش کامل زبان GML bazebaz 23 14,260 20/5/1395، 02:33 عصر
آخرین ارسال: mehdiwar
  آموزش کار با تایم لاین ها (تقریبا کامل) aminblog76 16 13,010 9/7/1394، 01:38 صبح
آخرین ارسال: Aminer
  اموزش کامل gm (بخش بخش) نظرتون بگین ehsan2774 21 7,458 11/5/1394، 06:11 عصر
آخرین ارسال: گردآفرید
  آموزش مبتدی اما کامل GM8 amir.k 8 2,656 5/12/1393، 06:29 عصر
آخرین ارسال: ali.fefa8888

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان