درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تازه وارد
با سلام خدمت دوستان عزیزی که در این انجمن کار میکنن.
میخواستم بگم که من در بازیسازی تازه وارد هستم . هنوز هیچ بازی نساختم .
میشه بگین این C# و Java و ... به چه دردی میخورن و چطوری ازش استفاده میکنن و چطوری مینویسن و در کجا استفاده میشه .
من فعلا فقط بلدم که همینطوری بدون Script بازی بسازم . یعنی کاراکتر میسازم و وارد میکنم و روش component اضافه میکنم .
سوال های خیلی زیادی دارم اما تک به تک میپرسم فقط شما اگر بشه این Script نویسی رو یاد بدین . با ویدئو باشه خوب میشه . البته به زبان فارسی .
با تشکر
پاسخ
سلام ... با یونیتی کار میکنید ؟
این سایت ممکنه کمک بزرگی بکنه : اینجا
Madness is like GRAVITY
all it needs is a little PUSH
پاسخ
 سپاس شده توسط hamid818
بله . با unity کار میکنم اما فقط میخوام به صورت Video و به زبان فارسی از 0 تا 100 Script نویسی رو یاد بگیرم
پاسخ
من هم همین سایت رو معرفی میکنم تصویری و فارسی هست (البته انگلیسی هم داره)

cg net
پاسخ
آموزش به زبان فارسی که خدا رحتمتش کنه اما انگلیسی تو نت ریخته و اینقدر ساده و زیبا توضیح میدن که نیاز نیست خوره انگلیسی باشه در حد abcd کارتو راه میندازه باور کن winkteeth

زبون رایج برنامه نویسی پیشرفته گیم c++ هست اما من به شما پیشنهاد می کنم c# رو از پایه یاد بگیرین و با موتور یونیتی شروع به بازی سازی کنین .

زبون های برنامه نویسی هم به این درد میخوره که بتونی مثلا به اون آدمکی که ساختی روح بدی , حرکت بدی , جاذبه بدی , فیزیک بدی و هزاران چیز دیگه . cool
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تازه بازی سازی رو شروع کردم و پیشرفتم متوقف شده لطفا کمک کنید u r s a 19 662 26/10/1396، 10:42 صبح
آخرین ارسال: u r s a
  تازه واردم YASIN GIME 14 448 20/10/1396، 06:33 عصر
آخرین ارسال: sobhan77
  مشکل در وارد کردنه سورس alirezaaa1 6 403 26/5/1395، 12:47 عصر
آخرین ارسال: alirezaaa1
Question چگونه وقتی منو ساختم وارد بازی بشم. nimaabasi 4 709 26/11/1394، 02:48 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011
Thumbs Up کمک درمورد برنامه ای که با وارد کردن شماره دقیق روی شماره بیاره hadi22 10 2,275 31/1/1394، 03:47 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس