درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تازه بازی سازی رو شروع کردم و پیشرفتم متوقف شده لطفا کمک کنید
سلام من بازی سازی رو تازه شروع کردم میخوام بدونم از کجا باید شروع کنم گیج شدم بازی سازی رو هم تا یک جاهایی یاد گرفتم اما مثلا نمیدونم چطوری توانایی پریدن رو ایجاد کنم یا مثلا چطوری وقتی جاذبه ایجاد کردم ابجکتم رو زمین راه بره و نچسبه 

از کد نویسی هم زیاد سر در نمیارم مشکلم همینجاس به نظرتون چیکار کنم؟ تا همینجا یاد گرفتم و پیشرفتم متوقف شده نمیدونم چیکار کنم
بازی هم که ساختم در این حده تو این فایل هست .گیم میکر 8
http://up.persianscript.ir/do.php?filename=ff59-New-folder-2-.rar
پاسخ
اوم اسم تایپیک رو درست کن تا اخطار نخوردی

دوم انگلیسیت خوبه یانه
پاسخ
 سپاس شده توسط u r s a
(18/10/1396، 09:23 عصر)YASIN GIME نوشته است: اوم اسم تایپیک رو درست کن تا اخطار نخوردی

دوم انگلیسیت خوبه یانه

سلام 
انگلیسیم زیاد جالب نیست در حد دبیرستانه اونم خیلی خیلی خوب نیست teeth   البته دارم تقویتش میکنم
بازیمو دیدین؟؟؟
ممنون
پاسخ
پس اول انگلیسیت باید تقویت بشه تا جایی که بتونی هلپ گیم میکر رو بخونی
پاسخ
 سپاس شده توسط u r s a
بازی هم اصلا خوب نبود به دشمن ها هم میخوردی نمیسوختی ولی برای شروع عالیه من برای شروع همین نمیتونستم بسازم البته خودمم زیاد چیزی سرم نمیشه
پاسخ
 سپاس شده توسط u r s a
الان یکی میتونه همین دو موردی که بالا گفتم رو بهم یاد بده؟ یکی پریدن ابجکت یکی راه رفتن و نچسبیدن به زمین هنگام جاذبه ایجاد کردن اخه من برای ابجکت های زمینم برای اینکه ابجکت پلیرم بهشون خورد داخلشون نشه در ایونت استپ و اکشن jump to position مینویسم xprevious و y previous اما ابجکتم به زمین گیر میکنه و افقی رو اونا راه نمیره یکی این
یکی دیگه هم این که معنی این ها رو میخواستم بدونم =+ =- و چیز هایی که میشه اینطوری ساخت مثلا وقتی جلوی hspeed برای حرکت قرار میدیم چه معنی میده
ممنون
پاسخ
این سورس رو برای مدرسه ساختم همش هم اکشنه خودت متوجه میشی فکر کنم اگه متوجه نشدی بگو وقتی اینترنت داشتم فیلم اموزش همینو برات میفرستم فقط یه اشکال داره اونم بهت میگم
پاسخ
 سپاس شده توسط u r s a
سلام نمیدونم چقدر زبانتون خوبه اما یادتون باشه بدون زبان نمیتونید بازی سازی یاد بگیرید بعدشم بازی سازی به صورت کلی به دو بخش تقسیم میشه
الف)طراحی بازی
ب)توسعه بازی
شما قبل این که کاربا گیم میکر یا هر انجین دیگه ای ابتدا بازی طراحی بازی رو یاد بگیرید برای این پیشنها میکنم چندتا کتاب بخونید
مثل کتاب A Theory of Fun for Game Design
The Art of Game Design
Level Up
Game Design Workshop
Challenges for Game Design
و...
تا شما مراحل پیش از توسعه رو یاد نگرفتید و نتونید هسته ی گیم پلی بازی رو درک کنید به هیچ عنوان نمیتونید بازی خوبی پیاده کنید
برای توسعه بازی هم با توجه به انجینی که باهاش کار میکنید کتاب مورد نظر رو پیدا کنید یا از فیلم های آموزشی استفاده کنید تا نسبت به پروژه ی مورد نیازتون مسلط بشید بعد شروع کنید به توسعه بازی
پاسخ
 سپاس شده توسط u r s a
(19/10/1396، 06:09 عصر)YASIN GIME نوشته است: این سورس رو برای مدرسه ساختم همش هم اکشنه خودت متوجه میشی فکر کنم اگه متوجه نشدی بگو وقتی اینترنت داشتم فیلم اموزش همینو برات میفرستم فقط یه اشکال داره اونم بهت میگم

سلام بازی رو دیدم اکشن  vspeed تو ایونت up راهکار باحالی برای نچسبیدن به زمین بود laugh
اما من میخوام در حالت عادی به زمین نچسبه راهی میشناسی؟
ضمنا چند تا سوال دیگه:1- اکشن move to contact دقیقا چکار میکنه و اون سه تا کادر داخلش برای چین؟
2- اکشن check empty رو تو ایونت up برای چی گزاشتی و دقیقا چکار میکنه؟ و داخلش چرا y برابر 1 هست و چرا گزینه not   و relativ اش تیک خورده؟
3- من هر کار میکنم ابجکتم چند بار پشت سر هم میتونه بپره اما ابجت شما تو بازی فقط میتونست یک بار بپره علتش چی هست؟
اینم بازی جدید من 
http://s9.picofile.com/file/8316287084/bazi.gmk.html
یه مشکلی که دارم اینه که تو استپ نوشتم اگه 5 تا سکه خورد(اسکور 5 تا شد) بره به مرحله بعد(البته هر کدوم از اسکلتا یکی از اسکور کم میکنه) نمیدونم چرا وقتی 5 تا رو میخورم ارور میده moving to next room after the last room
ممنون
پاسخ
1-برای جاذبه و پرش توی حرکت 
2و3-اون چک میکنه تا دوباره به زمین نخوره نتونی دوباره بپری
واسه ی سوال بعدی باید صبر کنی
پاسخ
 سپاس شده توسط u r s a

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کمک در مورد بازی سازی u r s a 21 435 23/1/1397، 08:45 صبح
آخرین ارسال: Danger
  تازه واردم YASIN GIME 14 453 20/10/1396، 06:33 عصر
آخرین ارسال: sobhan77
  موتور برنامه سازی YASIN GIME 16 339 20/7/1396، 11:17 عصر
آخرین ارسال: full-city
  موتور بازی سازی YASIN GIME 4 208 15/7/1396، 08:07 صبح
آخرین ارسال: fabio1375
  درخواست دانلود موتور بازی سازی LÖVE YASIN GIME 10 377 13/7/1396، 12:26 عصر
آخرین ارسال: MJS

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس