درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای ساخت بازی چی لازم هست؟
عزیز دل برادر منظورم از موشن کپچر مثالی از تجهیزات بود یعنی خواستم به صورت کلی بگم ک هزینه ها رو میتونی اینجوری براورد کنی ...
در مود حقوق و کار مجانی گفتم هر ادم باید واسه هرکاری ک انجام میده یه هدف داشته باشه...یه مجموعه هم ک میخوای در کنار هم جمع کنی باید تک تک اعضاش هدف داشته باشن... این ک گفتم پروژه دانشجویی یا واسه رزومه منظورم همین بود یا نمیدونم اوقات فراغت زیاد داره وگرنه به قول دوستمون هر ادمی در یه سنی یا بهتر بگم در شرایطی ک مسوولیت ی زندگی رو به عهده داره و داره از این راه نون میخوره نمیتونه وقت خودش رو صرف کاری کنه  ک بازدهی مالی واسش نداره...
تو مملکت ما و به خصوص این چن سال واقعا زندگی بسیار مشکل شده ...یه سرمای ساده بخوری بری دکتر با دارو حداقل 100 باید خرج کنی حالا خدا نکرده مشکل دیگه ای واسه ادم پیش بیاد از دندون گرفته یا مشکلات و بیماری های بدتر به خصوص تو سنین بالاتر.. واسه ی خورد خوراک ساده روزانه برا دو سه نفر، هم باید حداقل روزی 100تومن هزینه کنی ...پول اب و برق و ب وای ب حال ادم مستاجر.... اون وقت با این شرایط چ جور انتظار داری کسی مجانی کار کنه!!! یا با ریسک کار کنه (منظورم از ریسک درصدیه)
من الان سی و چن سالمم و مجرد !!! زندگیم داره ب روزمرگی میگذره تا چ برسه به اشخاصی با مسولیت سنگینتر...
تازه من حرفه ام هم برنامه نویسی و شبکه است و تو یه شهر کوچیکم به صورت فری لنسری کار میکنم... یه مدت دفتر داشتم با چند نفر کار میکردیم دیگه شرایط اجازه نمیداد مجبور شدم دفتر رو رها کنیم!!!
الان یکی دو تا پروژه دارم انجام میدم...
کشاورزی و کاشت گل و گیاه هم امتحان کردم کلا همه جور کاری ...

یه نصیحت دوستانه : جز برای خونواده ات (خواهر برادر) برای هیچ کسی مجانی کار نکن!!!

ویرایش :
این حرفهایی ک اینجا زده میشه فقط و فقط واسه اینه که بعدها کسی ک میخونه راه اشتباه رو نره و تجارب ناموفق من و امثال من رو تکرار نکنن و اینجوری تو زندگیشون، کارشون، ایندشون، ی قدم هر چند کوچیک جلو بیفته...
به هر حال برای براورد هزینه به همون پستی ک دادم رجوع کن... اینجور ک مشخصه تیمتون تنها گرافیک کم داره ک میتونی تو انجمنها مختلف مطرح کنی یا نمیدونم شاید تو سایتهایی مثل پونیشا هم بتونی درخواستت رو ثبت کنی ... فقط دل سرد نشو و کارت رو پیگیری کن ان شا الله همه ماهایی ک اینجا هستیم روزی بازی شما رو رو گوشیامون یا کنسولامون یا پی سی هامون داشته باشیم....

سوالت شروع شده تو پست اول رو  بعد خوندن این مطالب تا اینجا و نتیجه گیری از اونها، دوباره تو پست بعدی ک  میدی به روز کن ...
پروژه ات خیلی بسته زمان هم داره شاید اگ درست مطرح بشه تخمین زمانی هم بهتر زده شه....

به هر حال موفق باشی...
پاسخ
 سپاس شده توسط ProMember ، np.1400
بله
حق با شماست
اگه همه چی خوب پیش بره حداقل 50 تومنو میخواد!
ممنونم بابت پاسخ ها
ببخشید که وقتتونو گرفتم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت بازی tower defense Wowali 2 81 19/2/1398، 05:48 صبح
آخرین ارسال: ADEL
Question نحوه انتشار بازی برای توزیع کننده خارجی emn_50 0 345 10/4/1397، 05:15 عصر
آخرین ارسال: emn_50
  آیا برای یادگیری حتما باید از بازی سازی دوبعدی کار رو شروع کنم؟ babak1 2 301 20/2/1397، 10:58 عصر
آخرین ارسال: aminblog76
Exclamation درخواست سورس یا اموزش ساخت بازی حدس کلمه @M_V_S 4 880 9/8/1396، 07:10 عصر
آخرین ارسال: mamali me
  چطور برای بازی مان گیم پلی جذاب و طولانی بسازیم؟ saeid4x 8 627 25/6/1396، 04:36 صبح
آخرین ارسال: NorthEmpire

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان