درود مهمان گرامی! ثبت نام

جشنواره بازیسازی پرومیکرز

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی کارخانه مرگ (نسخه ویندوز)
Wink 
(نسخه اندروید این بازی در کافه بازار و مایکت موجود می باشد)
به علت در خواست دوستان بعد از نسخه اندروید حالا نسخه ویندوز بازی کارخانه مرگ رو برای دانلود می گذارم امیدوار دوستان ما رو با نظراتشون یاری کنن

در ضمن دوستانی که در هر قسمتی به مشکل می خورن یا رمز یا ... نمی دونن و گیر کردن می تونن اینجا بیان کنن و خصوصی پاسخ بگیرن
resim
نام بازی : کارخانه مرگ
سبک : پازل - فکری - ترسناک -ماجرایی
سال انتشار : 
نسخه اندروید 1394
نسخه ویندوز 1395
سازنده : فارسیس گیم / حسن قشمی
موتور :گیم میکر استودیو
حجم : 48 مگابایت
لینک دانلود  :
http://s9.picofile.com/file/8275464268/D...2.exe.html
resim
پاسخ
بازی بدی نبود ..خوب بود ..... ولی جای کار و پیشرفت خییییلی داره
یه خسته نباشید بهت بگم بابت موسیقی و محیطی که طراحی کردی ... بنظر من تنها امتیاز خوب بازیه
چند تا انتقاد دارم ازت بازیت ... انتقاد خوب و انتقاد بد
اول خوبا رو میگم
موسیقی عالی
منوی بازی عالی
افکت ها عالی
داستان بازی تقریبا خوب
گیم پلی خوب
طراحی محیط و شخصیت خوب
حالا ...... انتقاد های بد
رزولیشن رو بهتر بود بالاتر میبردی .... اصلا داد میزنههه بدون تغییر از اندروید به ویندوز خروجی گرفتی 
حتی از اون کلید های بزرگ وسط صفحه هم میشد فهمید .... بلاخره بهتر بود یه تغییراتی میدادی
یه جا اول بازی وقتی حرکت میکنه به سمت اون خونه چرا صدای راه رفتنش مثل راه رفتن رو چوبه ؟!؟
وسط جنگل ؟؟ تو جاده خاکی صدای چوب؟!
حالا از اینا بگذریم بخش چالش برانگیز بازی اصلاااااااااا خوب نبود 
اولش با یه جستجو ساده یه تبر پیدا میکنه.. این خوبه تا اینجا .... ولی بعدش با یه گاوصندوق و درهای بسته و رمز پیدا کردن مواجه میشه!!!!
یعنی چالش فکری بازیت از0 به 100 میره ...یه هوووو
باید اینو کم کم به بازیت اضافه میکردی ... چون اولش به ادم ذوق میده یه بازی ادونچر بلاخره یه تبر پیدا میشه ولی بعدش باید رمزگشایی کنی
یعنی ضدحال به معنای واقعی ... نتیجه اش هم میشه انیستال بازی !
بهتر برای دفعات بعدی هیچوقت حتی تا 20 دقیقه اول بازیتم از این چالش ها نزاری ... تو مغازه میری مثلا کفش بخری ... فروشنده اول جذبت میکنه بعد قیمت رو میده بهت ... تو هم سعی کن اول بازیکن رو جذب کنی ...بعد به چالش بکشیش که پیدا کردن اون رمز براش مهم بشه نه اینکه بگه برو بابا حوصله داری !
داستان بازی خوب بود ... ولی بشدت تکراری .. یکمی هم شلوغش کرده بودی ... بلاخره ته تهش زامبی میاد دیگه خخخخخخ
میشه خیلی راز الودش کرد ولی این نیاز داره داستان قبل شروع بازی رو خیلی زیاد کنی ... یا چیزهای بیشتری تعریف کنی
دیالوگ ها خوب بود .... ولی جای کار داره ... یه کاراگاه امکان نداره ترسو باشه سر هرچیزی بگه چه ترسناک !!
بلاخره مثلاااااا کاراگاه هستش ... تا دلت بخواد جرم و جنایت دیده ... بهتر بود یکمم جا واسط فکر کردن خود بازکن میذاشتی
فقط یه سوال دارم ...... سال 1338 ؟؟؟ بعد ...گاو صندوق دیجیتالی ؟؟؟؟ چطوری اینا رو میشه بهم ربط داد ؟؟؟  not_sure
پاسخ
سلام اولا ممنون از نظراتت که همه خوب بود و بجا چه تعریف هات چه انتقاد هات
میدونی همه چی رو قبول دارم و نسخه بعدی این مشکلات رو نداره اما خونه 1338 ساخته شده و سال ها بعد اینن کارآگاه میاد این خونه و این گاو صندوق رو ساکنین بعدی خونه گذاشتن
متاسفانه کاربران ایرانی خیلی با بخش فکری بازی حال نمی کنن مگه اینکه خیلی ساده باشه و راحت ، مثلا رمز گاوصندوق خیلی ساده و بر اساس کد های باینری توی تابلو در دست پیرمرده
نسخه بعدی ساده ترش می کنم در کل ممنونم بابت نظراتت
resim
پاسخ
دوستان پیشنهادات و انتقادات خودشون رو برای بهتر شدن نسخه بعدی اعلام کنن ممنون میشم
resim
پاسخ
فوق العاده عالی و معلومه روش کار شده, موفق باشید, بعد سال ها اولین بازی ایرانی ای که روش وقت گذاشتم منتظر نسخه های بعدیتون هستم mwah
بازی رکوردی و مرحله ای آنلاین DotS منتشز شد: http://promakers.ir/showthread.php?tid=14030
پاسخ
سلام بازی خوبی بود اگر خواستی که بازیتان را در وی مارکت ثبت کنم
پ.خ کنید
وبلاگ
پاسخ
سلام
دیدم از بازی کلی تعریف کردید تو بازار بود و دوستان درخاست دادندو غیره و نظر دوستانم دیدم بعضی ها تعریف کردن ما هم گفتیم بریم دانلود کنیم ببینیم چیه .
اول از همه قصد توهین به هیچ شخصی رو ندارم . ولی انتقاد خیلی دارم
اول از همه از دوستان خوبمون ایلیا و احمد رضا که گفتن بازی فوق العاده است . میخام بدونم واقعا بازی کرئن و تا مراحلی رفتن یا همینطوری گفتن . ادم وقتی در مورد یه بازی که کسی مدتی واسش زحمت کشیده و اونو ساخته میخاد نظر بده اول بازی رو دانلود میکنه بعد بازی رو اجرا میکنه و تا مراحلی هم میره اگه بتونه بعد در موردش نظر میده نظر سازنده انتقاد پیشنهاد و تقدیر تشکر
دوم . من با انتقاد و پیشنهاد اقای نیما کاملا موافقم و تقریبا گفتهاش درسته و بنظر شخص من هدفون هیچ تاثیری روی بازی نداره داستان بازی خوبه گرافیک خوبه ولی بنظر من بزرگترین مشکل بازی اینه که این مود بازیها کلا حوصله ادم رو سر میبرن و در واقع این مود بازی بیشتر برای بچه های دبستانی ساخته میشن و افراد بالغ خیلی کمی هستن که حاضر باشن از این نوع بازی ها انجام بدن و از طرف دیگه تو بازی اومده که این بازی برای افراد زیر 9 سال ممنوعه درست سنی که تقریبا این بازی رو زیاد بدشون نمیاد
در ضمن فکر نمیکنم که این بازی زیاد ترسناک باشه . البته من فقط تا توی خونه رفتم و چرخی زدم ولی افرادی هم که مثل من تا همینجا برن احتمالا خسته میشن و از بازی بیرون میان در کل بنظر من اینده درخشانی تو این نوع بازی ها نیست و بیشتر خسته کننده هستند تا اعتیاد اور
دوست عزیز امیدوارم بابت نظری که دادم ناراحت نشی من معمولا واسه بازیهایی که دوستان میزارن سعی میکنم نظر مثبتی بدم ولی دروغ نمیتونم بگم .
بازم میگم این نظر شخصی منه
بهرحال بابت زحمتی که تو ساخت بازی کردی تشکر میکنم اگه کلید سپاس فعال بود میزدم
بازی من

عمو وارد می شود

http://gaming1.persianblog.ir/post/235

----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بدون توقف (مسابقه و سرعت) نسخه اندروید، هم اکنون در کافه بازار zakaryaroohani 8 1,039 27/7/1395، 07:11 صبح
آخرین ارسال: zakaryaroohani
  اولين بازي من به اسم باقبون (نسخه دو آزمايشي) kabood 28 4,855 5/6/1395، 07:51 عصر
آخرین ارسال: raamz110
NewText بازی KAB (نسخه بی باگ) آرین12 16 1,791 21/5/1395، 08:27 عصر
آخرین ارسال: raamz110
  دانلود کارخانه مرگ قسمت اول(تیزر) و قسمت دوم pmmagazine 2 627 17/2/1395، 02:56 صبح
آخرین ارسال: aliheadari
  بدون توقف (مسابقه و سرعت) نسخه ویندوز، نسخه اندروید به زودی در کافه بازار zakaryaroohani 1 609 7/1/1395، 05:18 صبح
آخرین ارسال: zakaryaroohani

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان