درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازی فکری سیاره شیشه ای یا glassy planet
سلام،چند وقت پیش بازی پرچم سرخ یا همون RedFlag را (بازی موتور و تانک با هوش مصنوعی پیشرفته)ساختم و دوستان استقبال زیادی کردند(پرچم سرخ بازی اول من بود)
اما دومین بازی من که با یک ایده جدید و جالب ساختمش اسمش سیاره شیشه ایه.البته این نسخه آزمایشیشه و فقط شش مرحله داره یه کم مشکلات کوچیک هم داره اما یک بازی فکری جالبه.من الان در حال ساخت بازی سومم یعنی "فرار" هستم اما هنوز اسپرایتاشو گیر نیووردم!
تصاویری از محیط بازی:
resim
resim

دانلود با حجم 1.8 مگ
resim

Persian Driver

بزودی از پلاس گیم برای PC و اندروید...
برای همکاری در زمینه های برنامه نویسی (جاوا اسکریت) ، GUI ، گرافیک به من پ.خ بدید...

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط M.S.A.A ، mahdisml ، M2_DR ، qwerty13 ، tirnam ، mqt
سلام من تازه عضو شدم و هر دوتا بازی رو دانلود کردم [/size]عالـــــــــــــــــــیبودن و من حتی یدونه باگ هم توش پیدا نکردم اگر میشه هر وقت تونستی برام (با یه پیام خصوصی)توضیح بده که چه جوری دیوار بسازم.angel/ ممنون angel/
چند وقتي بود بازي سازي رو كنار گذاشتم.
دلم واسش تنگ شده. sad
پاسخ
 سپاس شده توسط myoyo ، mahdisml
لطفا نظر بدید!

flowerflowerflowerflowerflowercoolcool
resim

Persian Driver

برای همکاری در زمینه های برنامه نویسی (جاوا اسکریت) ، GUI ، گرافیک به من پ.خ بدید...

resim
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdisml
ایده نو و جدیدی داشت.بیشتر نمیتونم بگم!!کلا بگم هر بازی که میسازی انگار قراره عالی باشه.میشه لینک دانلود این پرچم سرخ رو بدی؟
به جای مردان سیاست بنشانید درخت , که هوا تازه شود...
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdisml ، myoyo
آفرین خیلی ایده ی خوبی بود و خیلی خوب تونسه بودی پیادش کنی . اگه روی صدا گذاریش هم کار میکردی خیلی بهتر بود.
موفق باشی wink
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdisml ، myoyo
حقیقتش داشتم می گشتم تو سایت این صفحه رو باز کردم دیدم با این حجم بازیت دانلودش نکنم واقعا نامردیه

بازیت بد نیست گرچه تو گیم پلیش می تونستی خلاق تر باشی
اسپرایت ها و بکگراندت جای کار زیادی داشت می دونی اگر اسپرایت ها و بک گراندت بهتر بود می تونست تا حد زیادی کارت رو تغییر بده؟

در کل بد نبود می شه گفت تنها چیزی که استاندارد بود تو بازیت درجه بندی سختی هر مرحله بود که به نسبت زیاد می شد

نمرت 5 از 10
پاسخ
 سپاس شده توسط myoyo
دانلود کردم
خیلی باحال بود
اینکه مسیر حرکت مشخص نبود خودش خیلی خوب بود
ایده تقریبا جدیدی بود یا اینکه من تا حالا ندیده بودم wink
از نظر گرافیکی جای کار داره
باگ هم تقریبا نداشت که خودش نشونه خوبیه!
فقط یه چیزی خیلی آزارم میداد اونم این بود که وسط بازی نمیتونستی برگردی منو!!!! برای این کار میتونی از این آموزش استفاده کنی:
http://promakers.ir/showthread.php?tid=3425
راستی بازی چطوری سیو میشد؟ c;,g
پاسخ
 سپاس شده توسط myoyo
(25/6/1391، 04:47 عصر)alirezass نوشته است: ایده نو و جدیدی داشت.بیشتر نمیتونم بگم!!کلا بگم هر بازی که میسازی انگار قراره عالی باشه.میشه لینک دانلود این پرچم سرخ رو بدی؟

به اینجا یه سری بزن پیداش میکنی!
resim

Persian Driver

resim
پاسخ
خیلی خوب بود . ولی مشکلش اینه که یکم سخت بود و سیوش هم خودکار نبود .

و بزرگترین مشکلش اینه که موزیک نداشت ohno
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76
سلام
من همون اول كاري يه باگ پيدا كردم.
اونم اين بود كه اگه يه كليد ديگه از كيبورد (غير از كليدهاي جهتي) رو نگه داري و بعد مثلا دكمه‌ي Right رو سريع بزني و ول كني نمي‌ايسته و تا به ديوار نخوره متوقف نمي‌شه.
اگه اينو توي نسخه‌ي غير آزمايشيت درست كني خيلي خوب مي‌شه.
در كل بازي خوبي بود.
موفق باشي.
آيا كسانى را كه از كتاب [آسمانى] نصيبى يافته‌‏اند نديده‌‏اى كه به جبت و طاغوت ايمان دارند و درباره‌ی كسانى كه كفر ورزيده‌‏اند می‌‏گويند اينان از كسانى كه ايمان آورده‌‏اند راه‏يافته‌‏ترند. اينانند كه خدا لعنتشان كرده و هر كه را خدا لعنت كند هرگز براى او ياورى نخواهى يافت.
آیات ۴۵ و ۴۶ سوره‌ی نساء

دوره‌ی جامع آموزش بازی‌سازی با کانستراکت
پاسخ
 سپاس شده توسط aminblog76 ، myoyo

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Photo بازی ماجراجویی سیاره silentshepard 8 174 14/6/1396، 06:54 عصر
آخرین ارسال: silentshepard
  منچ فکری zakaryaroohani 1 252 10/6/1396، 09:26 عصر
آخرین ارسال: yasa
  بازی فکری دقت و مهارت با چارز SHAYAN81138113 2 688 16/9/1394، 09:26 عصر
آخرین ارسال: ali.fefa8888
  بازی سه بعدی و فکری کنترل تعادل توپ - نسخه اندروید aassmm 8 1,609 12/1/1394، 10:43 صبح
آخرین ارسال: aassmm
  Domino Tiler یک بازی فکری کوچک shahin54 2 984 21/12/1392، 08:39 عصر
آخرین ارسال: shahin54

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان