درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این ارور میدونین چیه ؟؟
گفتم که جاوات رو عوض کن حالا وین چینج کن شاید درست شه
پاسخ
اپن جی ال اشکال میگیره چون انگری برد هم همین مشکلو میگیره حالا اونم عوض میکنم
پاسخ
ربطی به اپن جی ال نداره اخه من اصلا نصبش نکردم همه چی راحت اجرا میشه
پاسخ
خاب پس همین کار رو میکنم انشالله که درست بشه ولی واسه تو هم دقیقا همینو نوشته بود ؟؟
پاسخ
نه فک نکنم ولی برا منم هیچی باز نمیشد(برنامه گرافیکی)بعد یه ریست کردم درست شد فهمیدم مشکلش اینه که یه برنامه گرافیکی داشته رو سیستم مدام ران میشده و فضارو اشغال میکرده

احتمالا یه چیزی نصب کردی که داره این مشکلو به وجود میاره +خیلی موتور رو سیستمت نصبه چند تاشو پاک کن شاید ردست شد
پاسخ
 سپاس شده توسط orache
اوووووووووووه یعنی میگه هارد ریست کنم فکر کنم الان 23 _ 25 تا انجین نصبه + بالای 50 تا نرم افزار بخام همه رو پاک و نصب کنم یه 2 روز طول میکشه دقیقا نمیدونم چیکار کنم حالا بذار ببینم جاوارو پاک کنم میشه یا نه
پاسخ
چرا هارد رو ریست کنی برو تو کنترل پنل از اونجا 2 سه تا موتور رو پاک کن یا از طریق پوشه خود موتور
پاسخ
اخه چه ربطی داره اگه نشد بعد چی ؟؟ موتورام صلوات میرن depressed
پاسخ
من نمیدونم فقط میدونم کامپیتر اگر سنگین باشه تو بقیه برنامه ها مشکل ایجاد میکنه حداقل تجربه منه

اگر فایل اصلی رو داری (اونی که دان کردی) یه کپی ازش بگیر بعد دوباره نصب کن بعدشم شما مگه با چند تا موتور میخوای کار کنی؟lol
پاسخ
 سپاس شده توسط orache
خاب پاک میکنم ولی یونیتی و یودیکا و مانکی و اکس ان ای و اگری و گیم میکر و کانستراکت و تریدی جی اس و اف پی اس کریتور و تریدی راد و تورگ رو نمیتونم ازش دست بکشم بقیه رو پاک میکنم ببینم چی میشه wink
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارور game maker info.mgh1986 1 386 16/9/1396، 10:28 عصر
آخرین ارسال: imanbeik
Sad گیم میکر استادیو ارور esan 0 591 28/9/1394، 07:33 عصر
آخرین ارسال: esan
  ارور در گیم میکر bahram12 5 1,855 29/5/1394، 03:23 عصر
آخرین ارسال: Robot
  ارور در ساخت پروژه در یونیتی saleh2 1 1,285 4/4/1394، 09:33 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011
Mad ارور Moving to next room after the last room.یعنی چی؟ hadi22 8 2,589 28/7/1393، 04:33 عصر
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان