درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده دارم
سلام من یه سوال ازت دارم و به سوالتم پاسخ میدم
اول
اینکه گفتی دو بعدی با دید سه بعدی یعنی چی ؟
دوم در مورد همکار برای بازی انلاین , کلا بازی انلاین خیلی حاشیه داره و استارت اپش هم خیلی گرون در میاد , من قبلا انلاین کارمیکردم نوشتن سرور کار وقت گیری بود اما در کل کار غیرممکنی نیست و با کمی تلاش میتونید اونو بنویسید و برای امنیت بیشتر داده های ارسالی هم از https به جای http استفاده کنید .
من سرور بازی رو با nodeJS نوشته بودم , خاصیتی که نود جی اس داره اینکه کلا متد اپدیت نداره و توابع و متد ها میتونن مثل دیتابیس از طریق کلاینت ها فراخونی بشن و برای شروع کار مناسبه
اگه خواستید خودتون شروع کنید کمی JAVAscript یاد بگیرید تو نت دنبال همکار نگرد که نیست , برای اموزش هم باید بهت بگم بهتره فک نکی که مثلا میری با 100 یا 200 تومن یه اموزش میگیری که کلا از پایه برات شرح میده تا 100 درصد سرور .
باید خودت تیکه تیکه یاد بگیری , راستی سروری که من نوشته بودم این قابلیت ها رو داشت
* قابلیت اجرا به عنوان سرویس در سیستم عامل لینوکس یا ویندوز و مک ( فایل .js رو با ترمینال یا cmd اجرا که میشد بعدش حتا با ریستارت شدن سیستم عامل دوباره خودش ران میشد )
* چک کردن پلیر های انلاین
* ثبت نام پلیر جدید و ذخیره اطلاعات در دیتا بیس
* قابلیت ورود پلیر ( البته پلیر فقط یه بار نیاز به ورود به برنامه داشت , چون بعد اولین ورود شناسه چیپ گرافیک گوشی تو دیتابیس ذخیره میشد و برای بار دوم اگه پلیر میخواست وارد بشه مستقیم وارد میشد بدون نیاز به user pass )
* قابلیت بازیابی کلمه عبور از طریق ایمیل
* ارسال اطلاعات مابین کلاینت و سرور
تا اینجاش رو نوشته بودم اما دیدم هذینه های نگهداری سرور برام خیلی سنگینه چون شما برای اینکه مثلا کاربر ایدی 1 و 5 بتونن با هم دیگه اطلاعات رد و بدل کنن و همچنین چک کردن خیلی چیزا نیاز بود که از حلقه ها استفاده بشه و همین مستلزم داشتم cpu قوی هست و متاسفانه سرویس های vps هم که ...

دیگه فک نکنم نیاز به گفتن باشه هذینه های smtp host هم سربه فلک میکشه و سرور اس ام اس هم که نگو ... ( شاید برا من سنگین بود )
امیدوارم که بدردتون بخوره این مطالب , تو این سایت هم ویدیوهای اموزشی رایگان قرار میدن rosedev.ir
پاسخ
منم مثل خودتم برنامه نویسی و بازی سازی خوب بلدم ولی مشکل گرافیک دارم و دنبال طراح میگردم
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ایده بکر ali89 1 594 10/8/1397، 12:45 عصر
آخرین ارسال: TNT
  به یک بازینامه نویس برای همکاری نیاز دارم. saeli 4 736 28/5/1396، 05:11 عصر
آخرین ارسال: amirmahdipanahi
  درخواست ایده برای بازی سه بعدی Sinakhda 2 814 29/4/1396، 09:23 عصر
آخرین ارسال: saeli
Tongue درخواست ایده arash4444 2 774 27/10/1395، 11:02 عصر
آخرین ارسال: arash4444
Thumbs Up درخواست ایده از دوستان ketabi 3 1,038 7/5/1395، 04:30 عصر