درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد transparency برای آیکون اندروید در یونیتی
Question 
سلام بچه ها. من میخوام برای بازیم آیکون درست کنم. یه بخش هایی از آیکون transparency هستش. آیکون رو به صورت PNG از فتوشاپ خروجی گرفتم. توی یونیتی هم تنظیمات آیکون رو به (Sprite (2D and UI  تغییر دادم. تیک مربوط به Alpha is transparency هم خورده. در واقع توی خود یونیتی آیکون مشکلی نداره و transparency به درستی توش اجرا میشه. یه چیز تو مایه های عکس زیر :   cool

.png   Capture.PNG (اندازه: 41.35 KB / تعداد دفعات دریافت: 8)

mad  اما وقتی خروجی برای اندروید میگیرم آیکون بازیم توی گوشی transparency نیست و اون قسمتهایی که باید transparency باشه تماما به صورت سفید در میان. روی 3 تا گوشی مختلف هم تست کردم. اما نشد.
کسی میدونه باید چی کار کنم ؟
راهش چیه ؟ 
ممنون میشم اگه کمک کنید. همه کار بازیمو انجام دادم. فقط مونده همین.  teary
پاسخ
تو شکل که تنظیمات به نظر درست میاد ولی باز ببین اینو داره یا نه:
exture/sprite compression اگه داره یا format  روی Truecolor  تنظیم کن.

اگه حل نشد دوباره یک عکس دیگه تو فتوشاپ بساز موقع سیو حتما گزینه ی png رو از لیست انتخاب کن و پس زمینه هم از عکس حتما حذف کن.
یه بار دیگه با اسپرایت جدید تست کن.
تخصص:بیسواد،نوب،نادان
https://cafebazaar.ir/app/ir.s.s.hek.nokh/?l=fa
https://telegram.me/gameoverblog
بیشتر از آنچه برای موفق بودن تلاش می کنی برای با ارزش بودن تلاش کن.آلبرت انیشتین.

پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی برای دانلود فایل دیتا (.obb) و ذخیره در بازی برای اندروید saeid4x 1 56 29/11/1396، 05:35 عصر
آخرین ارسال: qwerty13
Bug راهنمایی برای قرار دادن دیتا در بازی ساخته شده توسط یونیتی saeid4x 6 238 19/9/1396، 02:14 عصر
آخرین ارسال: salar1298
  راهنمایی برای نمایش فایل HTML در یونیتی saeid4x 2 134 13/8/1396، 11:54 صبح
  راهنمایی برای ساخت زمین در یونیتی برای موبایل ؟ saeid4x 3 183 13/8/1396، 11:48 صبح
  مشکل در پوش نوتیفیکشن برای یونیتی tmnttnmt 1 120 3/8/1396، 06:17 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آموزش ساخت بازی با C# آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش ساخت بازی حدس تصویر
آموزش مدل سازی در Maya آموزش یونیتی Unity- ساخت منو آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش مدل سازی با 3Ds Max آموزش متحرک سازی با Unity آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش متحرک سازی در 3Ds Max مجموعه آموزش های ساخت بازی آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس