درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش ساخت بازی در #C آموزش UDK آموزش مدل سازی در Maya
آموزش ساخت بازی در VB آموزش Unity - پروژه محور آموزش مدل سازی با 3Ds Max
آموزش برنامه نویسی اندروید آموزش Unity - ساخت منو آموزش متحرک سازی در 3Ds Max
آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش Unity - متحرک سازی مجموعه آموزش های ساخت بازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه کسی نیاز به کمک در مورد داستان نویسی داره در خدمتم.....
سلام علیکم به مدیر انجمن و کاربران smiley
کمک نامه من به کاربران:
با سلام کسانی که در داستان نویسی مشکل دارند در خدمتم wink
کسانی که در سبک های بازیسازی مشکل دارند و یا نمیتوانند آنها را تعریف کنند در خدمتم wink
کسانی که مشکلاتی که درباره ی داستان نویسی دارند در خدمتم wink .....
خب حال توضیح بدهم
من در سبک های مشترک کاراگاهی. اکشن. ماجراجویی‌اکشن. ماجراجویی.
ترسناک. استراتژی. ورزشی. رانندگی ماجراجویانه. رانندگی خالص. نقش آفرینی. موسیقایی.
حرفه ای و ایده پرداز هستم....
اگر سبک های ترکیبی که میخواهید درخواست کنید برای مثال استراتژی ترسناک ماجراجویی فکری که ترکیبی هستند حالا برا مثال گفتم که اینجوری شرایط کمک از من اینکه باید در همین موضوع در خواست شود
بیا آیدی تلگرامم=کمک نداریم!!!
بیا اینستاگرامم اونجا کمکم رو بگم= کمک نمیکنیم!!!
بیا بریم سایتم اونجا بهتره بهم بگو= کمک نمیکنیم!!!
باید در همینجا در خواست کنید....!!!!
درخواست نامه به طور ذیل باشد:
نام پرومیکرزی تان.
چند سالتان است.
با چه نرم افزاری بازی میسازید.
زبان برنامه نویسی تان چیست؟؟؟؟اگر برنامه نویسی بلد نیستید بهتره از فرستادن این یکی خودداری کنید...
موضوع کمک.
نوشتن درخواست نامه.....
بعد این ها یادتان باشد پاسخ جدید ارسال کنید نه اینکه روی این تاپیک پاسخ را بزنید و صحبت کنید خیر اگه اینطوری بکنید ما کمک نداریم لطفا فقط پاسخ جدید بنویسید....
باتشکر..آرزوی موفقیت برای کاربران بازیسازمون..... cool cool cool cool cool
پاسخ
 سپاس شده توسط A.m
MJS
18
آنریل 4
C++
داستانی برای آغاز
دارم روی یه بازی 2 بعدی، نما از بالا، ماجراجویی، آر پی جی، تاریخی کار میکنم. به طور کلی بازی دارای 6 منطقه هست که بازیکن به نوبت اون هارو کشف میکنه و در منطقه ی آخر یک اژدها به عنوان غول (باس)  آخر بازی وجود دارد. منطقه ی اول یک شهر، دومی جنگل، سومی کوهستان، چهارمی شهر الف ها، پنجمی قلعه ای اسرار آمیز و منطقه ی آخر رو هم که گفتم. برای شروع و میانه ی بازی دنبال داستانم. اللخصوص برای شروع. راستی در شهر یک میدان گلادیاتوری هم وجود دارد. تو فکر بودم بازی به صورت گلادیاتوری شروع بشه و بعد مدتی از این حالت خارج بشه و شکل ماجراجویی به خودش بگیره.
با سپاس فراوان.
راستی خوشحال میشم بتونیم همکاری مستقیمی هم داشته باشیم.
پاسخ
(11/7/1396، 12:58 عصر)MJS نوشته است: MJS
18
آنریل 4
C++
داستانی برای آغاز
دارم روی یه بازی 2 بعدی، نما از بالا، ماجراجویی، آر پی جی، تاریخی کار میکنم. به طور کلی بازی دارای 6 منطقه هست که بازیکن به نوبت اون هارو کشف میکنه و در منطقه ی آخر یک اژدها به عنوان غول (باس)  آخر بازی وجود دارد. منطقه ی اول یک شهر، دومی جنگل، سومی کوهستان، چهارمی شهر الف ها، پنجمی قلعه ای اسرار آمیز و منطقه ی آخر رو هم که گفتم. برای شروع و میانه ی بازی دنبال داستانم. اللخصوص برای شروع. راستی در شهر یک میدان گلادیاتوری هم وجود دارد. تو فکر بودم بازی به صورت گلادیاتوری شروع بشه و بعد مدتی از این حالت خارج بشه و شکل ماجراجویی به خودش بگیره.
با سپاس فراوان.

ببخشید که بی موقع جوابتون رو دادم شما موضوع شما ارتباط باهم نداره چون شما گفتی آر پی جی!! آخه چه ربطی داره به زمان قدیم و گلادیاتور ها؟؟؟
من بازیساز دو بعدی هستم که هنوز بازی نساختم ولی بازیم رو پروژه سنگینی که هستش دارم کار میکنم...
وبلاگ من
هر سوالی که بپرسید در خدمتم البته در وبلاگم....
زبان برنامه نویسی: GML
پاسخ
(13/3/1397، 01:46 عصر)amirmahdipanahi نوشته است:
(11/7/1396، 12:58 عصر)MJS نوشته است: MJS
18
آنریل 4
C++
داستانی برای آغاز
با سپاس فراوان.

ببخشید که بی موقع جوابتون رو دادم شما موضوع شما ارتباط باهم نداره چون شما گفتی آر پی جی!! آخه چه ربطی داره به زمان قدیم و گلادیاتور ها؟؟؟

RPG مخفف Role-playing game هست یعنی بازی های نقش آفرینی.
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
خب آقای MJS من برای بازیتون تا حد اکثر ذهنم استفاده کردم
داستان بازی:
شما فردی هستید به نام (نامش رو خودتون انتخاب کنید) عضو ارتش گلادیاتوری. یک اژدها (باس فایت) که باعث شده وضعیت سرزمین (نامش با خودتان) بهم بریزد و مردم را قتل عام و جزغاله و یا حتی خاکستر میکند. این موضوع در بین مردم شایع میشود به سمت شاه گلادیاتوری این سرزمین رجوع میکند. یک نفر مامور این کار میشود تا این اژدها را نابود کند. او همین فرد بود. اول برای تحقیق پرسش و پاسخ به شهری که حمله کرده میرود تا ببیند اوضاع از چه قرار است. بعد هم به سمت جنگل میرود و رد پای این سایه سرد را دنبال میکند در جنگل بعضی حیوانات هم حمله ور میشوند. این کش مکش تا سمت کوهستان سرد پیش میرود و بسیار کار سختی است شما با سختی از آن مه سنگین برفی و سخت عبور میکنید. هیولای اژدها تا سمت شهر الف ها پیش میرود همه را تکه تکه میکند و خاکستر و پودر میکند. شاید در این قسمت هیولا به شما حمله و به سرعت از محل دور شود. خبر میرسد دوباره قتل عام رخ داده شده است. ایندفعه شاهزادگان شاه بزرگ در شهر پلوتن (شهر اسرار آمیز) و در قلعه ی اسرار آمیز رخ داده است . زندگان شهر پلوتن به فرد داستان ما اطلاعات بیشتری دادند. این بار به بیابان خشک بی آب و علف به نام (بومتیوه) کشیده میشود. شما برای خود با هیزم های در اطراف بیابان خانه بسیار کوچک میسازید. اژدهای داستان ما پیدا میشود و دیگر نوبت شماست. مرگ یا زندگی.جنگ یا فداشدن.بهشت یا جهنم. اینجا آخر خط میشود. دو پایان در بازی وجود دارد که به مرگ و زندگی ختم میشود. پایان پیروزی جشن در شهر گلادیاتوری هاست. اما پاین مرگ آمیز بدبختی سرزمین است.پایان
من بازیساز دو بعدی هستم که هنوز بازی نساختم ولی بازیم رو پروژه سنگینی که هستش دارم کار میکنم...
وبلاگ من
هر سوالی که بپرسید در خدمتم البته در وبلاگم....
زبان برنامه نویسی: GML
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داستان بازی سه بعدی می خوام!؟؟؟ Sinakhda 3 1,003 28/5/1396، 05:22 عصر
آخرین ارسال: amirmahdipanahi
Star مسابقه ی داستان نویسی obydan 81 26,465 28/5/1396، 05:17 عصر
  به یک بازینامه نویس برای همکاری نیاز دارم. saeli 4 511 28/5/1396، 05:11 عصر
  داستان جدید از من alikazemi80 12 3,274 13/5/1395، 05:19 صبح
آخرین ارسال: sina2000
NewText نیاز به یک داستان نویس و ایده پرداز GrandPA 3 1,305 10/4/1395، 12:47 صبح
آخرین ارسال: GrandPA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان