درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اندازه صفحه در اندروید گیم میکیر استادیو
Question 
سلام
نرم افزاری با اندازه ی 1500*1121 در گیم میکیر استادیو طراحی میکنم که در گوشی هواوی y520  به طور کامل نشان داده میشه
آیا مطمئن بشم که در تمام تبلت ها و گوشی ها به صورت تمام صفحه نشان داده خواهد شد؟ آیا تنظیم خاصی میخواد؟
کدام اندازه برای طراحی اندروید مناسبه؟
پاسخ
اندازه ای که انتخاب کردید یه اندازه استاندارد نیست،توی این جدولی که براتون گذاشتم، میتونید یه اندازه استاندارد برای برنامه تون انتخاب کنید :
resim
ولی با این وجود باز هم اندازه شما قابل نمایش توی دیوایس های مختلف هست، به شرطی که  تنظیمات Scaling رو درست انجام بدید
پاسخ
ببخشید میشه مثلا ردیف Normal screen را توضیح بدید که چی میگه؟
من زیاد بلد نیستم، چه طوری باید  تنظیمات     Scaling را انجام بدم؟
پاسخ
بستگی داره که شما چی داری میسازی، مثلا ردیف نرمال اصلا به درد گیم نمیخوره و خیلی رزولوشن کوچیکی هستش، من رزولوشن 480*854 رو پیشنهاد میکنم.
برای Scaling هم باید بری به قسمت Global Game Setting و طبق تصویر تنظیم دلخواهت رو انجام بدی. اگه گذینه Full Scale رو انتخاب کنی اندازه برنامه ات تا طول و عرض صفحه ی دستگاه مقصد کش میاد، که قاعدتا ممکنه توی دستگاه های مختلف کمی به هم ریختگی داشته باشی، با انتخاب گذینه ی Keep aspect ratio هم همون اندازه ای که برای پروژه ات انتخاب کردی نمایش داده میشه و اگر صفحه دستگاه بزرگ تر باشه دورش سیاه میمونه
resim
پاسخ
واقعا ممنونم.
دستتون درد نکنه. shy
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad مشکل خروجی اندروید(کمکک) hesamtmr 2 56 11/5/1398، 11:34 عصر
آخرین ارسال: hesamtmr
Lightbulb نور صفحه در بازی Hamid1225 9 249 25/11/1397، 09:49 صبح
آخرین ارسال: Hamid1225
Thumbs Down مشکل در نصب برنامه های اندروید ساخته شده با گیم میکر nima bagheri 2 167 17/9/1397، 08:06 عصر
آخرین ارسال: nima bagheri
  ارور خروجی اندروید گیم میکر danialjahantigh 2 379 12/6/1397، 06:38 عصر
آخرین ارسال: Shine Studio
  کیفیت و اندازه روم AlirezaARG 4 314 4/5/1397، 01:14 عصر
آخرین ارسال: aminblog76

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان