درود مهمان گرامی! ثبت نام

آموزش مدل سازی با 3ds Max آموزش مدل سازی در Maya آموزش گرافیک کامپیوتری با OpenGL
آموزش ساخت بازی با C#‎ آموزش ساخت بازی حدس تصویر آموزش گنجینه برنامه نویسی اندروید
آموزش پروژه محور یونیتی Unity آموزش یونیتی Unity – ساخت منو آموزش ساخت بازی در ویژوال بیسیک
مجموعه آموزش های ساخت بازی ●  آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش برذاشتن اسلحه
کسی از دوستان بلده اموزش بزاره اسلجه برداریم و شکل کاراکتر عوض بشه؟
مثلا کلت رو بزاره زمین یوزی برداره؟
ممنون میشم کمک کنید
پاسخ
شما باید کنار انیمیشن کاراکتر انیمیشن خم شدن رو بگذارید بعد تکرار و غیر فعال کنید .... بعد بگید وقتی روی اسلحه زدیم حذف شه و بعد بزنید set Animation بعد نام انیمیشن خم شدنو بزنید تا تتغیر کنه .... بعد یک <آن فینیشید> بسازید و نام انیمیشن خم شدن بزنید و بعد بگید دوباره انیمیشن بشه اولیه smiley

اگه تاز کارید یه آموزش خوب سراغ دارم ...

آموزش

پاسخ
 سپاس شده توسط tiktak177
(20/7/1395، 09:15 عصر)A.m نوشته است: شما باید کنار انیمیشن کاراکتر انیمیشن خم شدن رو بگذارید بعد تکرار و غیر فعال کنید .... بعد بگید وقتی روی اسلحه زدیم حذف شه و بعد بزنید set Animation بعد نام انیمیشن خم شدنو بزنید تا تتغیر کنه .... بعد یک <آن فینیشید> بسازید و نام انیمیشن خم شدن بزنید و بعد بگید دوباره انیمیشن بشه اولیه smiley

آموزش

سلام داداش لینک رو نگاه کردم دمد گرم تازه شروع کردم تازه کارم
بی زحمت اگه اموزشی مثل این داری لینک بده
خیلی مخلصیم
پاسخ
سلام
باچه موتوری کار میکنی باید بگی واسه یونیتی میخوای یا گیم میکر یا غیره شاید کسی سورس داشته باشه
من با گیم میکر کار میکنم تو وبلاگم تعدادی سورس واسه تازه کارا هست سورس شماره 15 واسه سلاح خوبه یه بازی هم ساختم از همین سورس توش استفاده کردم و کلی سلاح هم بهش اضافه کردم

لینک وبلاگم صفحه سورس

http://gaming1.persianblog.ir/post/346

لینک بازیم (عمو وارد می شود)

http://gaming1.persianblog.ir/post/235

ویدو بازی از سایت اپارات

http://www.aparat.com/v/GFXwI/%D8%B9%D9%...9%88%D8%AF

بازی من

عمو وارد می شود

http://gaming1.persianblog.ir/post/235

----------------------------------------------
خدایا شکرت

پاسخ
(20/7/1395، 11:24 عصر)tiktak177 نوشته است:
(20/7/1395، 09:15 عصر)A.m نوشته است: شما باید کنار انیمیشن کاراکتر انیمیشن خم شدن رو بگذارید بعد تکرار و غیر فعال کنید .... بعد بگید وقتی روی اسلحه زدیم حذف شه و بعد بزنید set Animation بعد نام انیمیشن خم شدنو بزنید تا تتغیر کنه .... بعد یک <آن فینیشید> بسازید و نام انیمیشن خم شدن بزنید و بعد بگید دوباره انیمیشن بشه اولیه smiley

آموزش

خیلی مخلصیم

سلام

کانستراکت موتور قدرتمندیه این سایتی که گفتم خیلی کامله ولی برات سایت تخصصی کانستراکتو می گذارم

آموزش (فارسی و کامل)

موفق باشید ...
پاسخ
 سپاس شده توسط tiktak177
(21/7/1395، 08:36 صبح)A.m نوشته است:
(20/7/1395، 11:24 عصر)tiktak177 نوشته است:

آموزش

خیلی مخلصیم

سلام

کانستراکت موتور قدرتمندیه این سایتی که گفتم خیلی کامله ولی برات سایت تخصصی کانستراکتو می گذارم

آموزش (فارسی و کامل)

موفق باشید ...

داداش اینم نگاه کردم یه چیزایی فهمیدم دمد گرم خداییش فقط میشه خودت اموزش اسلحه برداشتن رو بزاری؟منظورم اینه کاراکتر اصلی ما اسلحه عوض کنه؟
خودت میشه بزاری؟
پاسخ
سلام من که گذاشتم
شما باید انیمیشن خم شدن رو با ایست تو یک اسپرایت بگذارید .... بعد بگید هر وقت کلیک شد حذف شه رو اسلحه انیمیشن خم بدون تکرار اجرا شه بعد وقتی تموم شد خم شدن بشه دوباره ایست .......... این دو سایتی که گفتم بازی آنلاین هم دارن
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست سورس یا اموزش سوال و جواب comerway 0 739 30/9/1394، 01:52 عصر
آخرین ارسال: comerway

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان