درود مهمان گرامی! ثبت نام

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{افزونه} ارجاع به صفحه برنامه، نظردهی و توسعه دهنده در بازار
سلام؛
دیدم ظاهرا این سه تا رو کسی برای گیم میکر استدیو ننوشته گفتم من درست کنمشون. :)

دریافت از مدیافایر

راهنمای استفاده:

1- برای ارجاع به یک برنامه از تابع زیر استفاده کنید:

کد:
bazaar_showapp(packagename);

packagename همان اسم شبیه com.android.browser هست که برای بازی انتخاب می کنید.

2- برای ارجاع به صفحهٔ نظردادن در مورد یک برنامه از تابع زیر استفاده کنید:

کد:
bazaar_review(packagename);

packagename همون بالاییس :D

3- برای ارجاع به برنامه‌های توسعه‌دهنده از تابع زیر استفاده کنید:

کد:
bazaar_devpage(dev_id);

dev_id همان شناسه توسعه دهنده ست که از صفحه حساب توسعه دهنده قابل ایجاد یا دیدن هست.
کیــــــــــ qwerty13 ـــــــوورتی13
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza343343 ، shakala ، TNT ، zakaryaroohani ، Ahoora Gh ، king-games ، matin710
اییول داداش.خسته نباشی!!!winkwinkwinkwink
پاسخ
کد:
دیدم ظاهرا این سه تا رو کسی برای گیم میکر استدیو ننوشته گفتم من درست کنمشون. :)
ما که دو ساله نوشتیم ازش داریم استفاده می کنیم yummi
پاسخ
(22/12/1394، 11:57 عصر)aminj73 نوشته است: ما که دو ساله نوشتیم ازش داریم استفاده می کنیم yummi

بعله اینکه کاملا معلومه اما به ماها نمیدین!
پاسخ
 سپاس شده توسط kia007
سلام، روی کدوم نسخه از گیم میکر کار میکنه 1.2 یا 1.4
فایل gex هم داره؟
پاسخ
(3/1/1395، 01:35 عصر)zakaryaroohani نوشته است: سلام، روی کدوم نسخه از گیم میکر کار میکنه 1.2 یا 1.4
فایل gex هم داره؟

من با 1.4 ساختمش اما شاید رو 1.2 هم کار کنه.
از توی قسمت اکستنشنز افزونه رو ایمپورت کنید (همون gmez هه)
پاسخ
 سپاس شده توسط zakaryaroohani
مال منgmezایمپورت نمیکنه
بازوانم توان یک بال پشه را هم ندارد اما قلمم گردن هر دیوی را میشکند
-------------------------------------------------------------------------------------------------
http://telegram.me/ir_blender
-------------------------------------------------------------------------------------------------
به نام خدایی که کوروش را افرید
زنده باد ایران
http://parsiandej.ir/

http://www.parsiban.net/?ckattempt=1
دور گردون گرد دوروزی بر مراد ما نرفت دائما یکسان نباید حال دوران غم مخور
پاسخ
یکبار دیگه سلام خدمت qwerty13 عزیز smiley

من قبلا هر دو نسخه از گیم میکر استودیو رو نصب کرده بودم، نسخه 1.2 تو فریم ریت خیلی پایدار بود در حالی که نسخه 1.4 به شدت ناپایدار، کافیه فریم ریت رو بر روی 60 بذاری و با هر دو نسخه یکبار خروجی بگیری تا متوجه منظورم بشی... برای همین نسخه 1.4 رو پاک کردم... تو نسخه 1.2 نمیشه فایل gmez رو به عنوان اکستنشن ایمپورت کرد و باید فایل gex باشه، من فایل رو در پوشه هدف قرار دادم ولی تو خروجی که گرفتم کار نکرد... یه نگاه دوباره بنداز ببین میتونی یه خروجی مطمئن برای نسخه 1.2 بگیری

من و احتمالا خیلی‌های دیگه خیلی ممنون میشم اگه اینکار رو انجام بدی، در کل افزونه خیلی خوبی هست smiley

خدا قوت

در نهایت اگه حوصله نکردی یا مشکل دیگه‌ای بود دوباره نسخه جدید رو نصب می‌کنم خخخ wink
پاسخ
(4/1/1395، 04:59 صبح)zakaryaroohani نوشته است: من قبلا هر دو نسخه از گیم میکر استودیو رو نصب کرده بودم، نسخه 1.2 تو فریم ریت خیلی پایدار بود در حالی که نسخه 1.4 به شدت ناپایدار، کافیه فریم ریت رو بر روی 60 بذاری و با هر دو نسخه یکبار خروجی بگیری تا متوجه منظورم بشی... برای همین نسخه 1.4 رو پاک کردم... تو نسخه 1.2 نمیشه فایل gmez رو به عنوان اکستنشن ایمپورت کرد و باید فایل gex باشه، من فایل رو در پوشه هدف قرار دادم ولی تو خروجی که گرفتم کار نکرد... یه نگاه دوباره بنداز ببین میتونی یه خروجی مطمئن برای نسخه 1.2 بگیری

شرمنده، هم من امکان نصب 1.2 رو ندارم و هم اینکه فکر نمیکنم اصلا اونجوری کار کنه چون فکر کنم کلا افزونه هایی که با جاوا اینان (کلا غیر gmlیی ها) از نسخه 1.3 یا 1.4 اضافه شدن و چاره ای نیست باید نسخه جدید نصب کنی...

این افت فریم رو هم فکر کنم راست میگی من سر خروجی نهایی بازی چندین بار گیم میکرو می بستم و دوباره خروجی میگرفتم هر دفعه یه جور بود؛ بیشتر اوقات موقع اومدن صفحه اینترو ی جی ام چند تا ارور از xml و از اینجور چیزا میداد بعضی اوقات نمیداد که تو حالت دومش بازی خیلی روون بود رو دستگاه straight
پاسخ
 سپاس شده توسط zakaryaroohani
ممنون، توضیح خوبی بود، تشکر دوباره بابت افزونه، پیروز و موفق باشی، منتظر کارهای دیگه هم هستم smiley
پاسخ
 سپاس شده توسط qwerty13

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در اپلود برنامه در بازار کافه mobina.mv.103 7 1,942 11/7/1395، 02:29 عصر
آخرین ارسال: TakOn1
  اپلیکیشن جدیدم برای بازار sajjad3011 17 4,178 11/10/1393، 12:16 صبح
آخرین ارسال: sajjad3011

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان